windows iso downloader indir Windows ISO Downloader İndir

Windows ISO Downloader, bir windows indirme aracı olup Microsoft'un resmi sitesinden Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 gibi Windows sürümlerinin ISO dosyalarını indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Boyut: 7MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Jan Krohn
Kategori:Sistem Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Mayıs 2021

Windows ISO Downloader İndir – Windows ve Office İndirme Aracı

Windows ISO Downloader, bir windows indirme aracı olup Microsoft’un resmi sitesinden Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 gibi Windows sürümlerinin ISO dosyalarını indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır. Windows sürümleri dışında bu araçla yine MS Office 2007, 2010, 2011, 2013, 2016 ve 2019 yazılımlarını da direk olarak Microsoft sunucularından indirebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz bir lisansa ait olan Windows ya da Office sürümünü kolaylıkla indirmenize olanak tanıyan Windows indirme aracı işinizi oldukça kolay bir hale getirecektir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
iPhone Hintçe Karakter Yüzünden Kendini Kilitliyor!

iPhone Hintçe Karakter Yüzünden Kendini Kilitliyor!

iPhone da güncel bir açık bulundu. WhatsApp, Facebook Messenger, SMS gibi yollarla telugu dilinden bir karakter gönderildiğinde cihaz kendini kilitliyor.

  dragoma romence turkce

  Dragoma – Türkçe Romence Çeviri Programı

  Dragoma internete gerek duymadan kullanabileceğiniz Romence Türkçe Sözlük ve Çeviri uygulamasıdır.

   13M| Uygulama içi satın alma| Android
  scratch indir

  Scratch

  Son dönemlerin en çok söz edilen ve kullanılan uygulamalarından biri olan Scratch uygulaması genel olarak bir grafik programlama dili olarak tanımlanabilmektedir.

   Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android