windows defender indir Windows Defender İndir

Ücretsiz casus yazılım koruma programı, bilgisayarınızı kötü niyetli çevrimiçi saldırılara karşı korur.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Microsoft
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 1 Kasım 2023

Windows Defender, siber güvenlik tehditleriyle tutarlı bir şekilde başa çıkan ve iyi puan alan bir anti-virüs programıdır. Bu yazılım, kötü amaçlı yazılımları algılama yeteneğinin yanı sıra, olağandışı davranışları tespit ederek bilgisayarınızı neredeyse her türlü saldırıdan koruma yeteneğine sahiptir.

Windows Defender, bilgisayarınızın işletim sisteminin bir parçasıdır ve kullanımı oldukça kolaydır. Denetim Masası veya Ayarlar penceresi aracılığıyla kolayca yapılandırabilirsiniz. Önemli olan, Defender’ı her zaman aktif tutabilmenizdir, böylece herhangi bir tehdide karşı sürekli korunmuş olursunuz.

Ayrıca, Defender’ın bilgisayarınıza yüklendiği her an gerçek zamanlı koruma sağlayabilmeniz için otomatik olarak ayarlanabilmesi büyük bir avantajdır. Bu, potansiyel tehditlere karşı anında tepki verildiği anlamına gelir.

Windows Defender, kötü amaçlı yazılımların sisteminizin önyükleme rutinini ele geçirmesini engellemek için birçok güvenlik önlemi içerir. Buna ek olarak, yazılım, kötü niyetli yazılımların bulut tabanlı tehdit korumasını devre dışı bırakmasını engelleyen bir koruma özelliği sunar.

Her ne kadar Windows Defender güçlü bir koruma sağlasa da, her zaman ekstra güvenlik önlemleri almanız gerekebilir, çünkü hiçbir anti-virüs yazılımı kesinlikle güvenli değildir. Ancak Microsoft, Defender’ı diğer ürünlerle rekabet edebilecek seviyeye getirmek için sürekli olarak güncellemeler sağlamaktadır. Özellikle geleneksel antivirüs yazılımlarına göre daha basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Windows Defender, kullanıcıların bilgisayarlarını en son tehditlere karşı güncel tutmalarına yardımcı olur ve bu işlemi kullanıcılar için kolaylaştırır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Twitter indir
Twitter

Dünyanın en çok kullanılan 4 sosyal medya platformundan biri olan Twittera resmi uygulama sayesinde daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

  Cihaza Göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
hotket 10 parmak
Hotkey 10 Parmak

Hotkey 10 Parmak yazılımı ile kısa sürede ister Q ister F klavyenin tuş dizilimini öğrenebilir ve 10 parmak klavye kullanımı için alıştırma yapabilirsiniz.

  646KB| Ücretsiz| Windows
opera indir
Opera

Özellikleri farklılık gösteren popüler web tarayıcıları arasında yer alan Opera, binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

  61 MB| Ücretsiz| Windows 10
bim apple ürünleri satıyor
Apple Kulaklık ve Sarj Aleti Yeniden BİM Marketlerde!

Türkiye'nin en fazla mağaza sayısına sahip olan BİM marketler zinciri geçtiğimiz dönemde iPhone 7 ve PlayStation 4 ürünlerini elektronik mağazalara nazaran çok daha uygun fiyatlara satmış ve oldukça ses duyurmuştu.

imzager indir
İmzager MİM

İmzager programı e-imza oluşturulmasını ve daha önceden elektronik imza ile oluşturulmuş dokümanlar üzerinde ki imzaların görüntülenmesini, imza eklenmesini ve imzaları yönetmeye yarayan yardımcı bir programdır.

  52.4Mb| Ücretsiz| Windows
origin indir
Origin

Origin, EA Games şirketi tarafından tasarlanmış bir oyun platformudur. Bu platformun steam gibi bir işleyişi vardır. Origin uygulaması ile EA oyunlarının tanıtım ve satın alma sayfasına ulaşabilirsin.

  60.7MB| Ücretsiz| Windows
barkod yazıcısı indir
MFD Barkod Yazdırma Programı

MFD Barkod yazdırma programı perakende satış yapmakta olan esnaflar için geliştirilmiş raf etiketi çıkarma, çoklu barkod yazdırma gibi özellikleri bulunan bir yazılımdır.

  1.2MB| Ücretsiz| Windows
yılsoft ön muhasebe programı
Yılsoft Ön Muhasebe Programı

Yılsoft Ön Muhasebe Programı küçük ve orta ölçekli işletmeler için para ve ürün hareketlerini takip eden ticari bir ön muhasebe programıdır.

  Ücretsiz| Windows
everything indir
Everything

Standart windows arama motorunda arayıp bulamadığınız dosyaları Everything sayesinde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar elde edecek şekilde arayabilir ve bulabilirsiniz.

  0.33MB| Ücretsiz| Windows
sandboxie indir
Sandboxie

Sandboxie, bilgisayarınızda şüpheli işlemler yaptığını düşündüğünüz programları izole edilen alanda çalıştırarak, art niyetli yazılımların herhangi bir düzenleme yapmasına engel olmaktadır.

  5.9MB| Ücretsiz| Windows