avast antivirüs indir Avast Free Antivirus İndir

Avast, çok eski antivirüs programlarından biridir. Basit arayüzü sayesinde kolay kullanıma sahip olan avast sisteminizin güvenliğini sağlayacak modülleri ile internet koruması, e-posta denetimi gibi imkanlarda sunmaktadır.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform:
Yayımcı: Avast
Kategori: Antivirüs
Ekleyen: Kadir
Tarih: 12 Ocak 2021

Bilgisayar sistemlerinin geliştirilmesiyle birlikte ortaya çıkan ihtiyaçlardan biri de anti virüs yazılımlarıdır. Kötü amaçlı yazılımların ve virüs saldırılarının engellenmesi için kullanılabilecek farklı yazılımlar vardır. Bilgisayarlarını korumak isteyen kullanıcılar tarafından Avast indir araştırmaları yapılmaktadır. Hem güvenli hem de ücretsiz olması sebebiyle tercih edilen bedava antivirüs programları arasında yer alan Avast, dünya genelinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bilgisayarın güvenliğinin sağlanması için önemli bir yazılım olan Avast ile birlikte farklı işlemleri gerçekleştirmek mümkündür.

Gelişmiş bir yazılım olması sebebiyle sık sık tercih edilen yazılımla birlikte bilgisayarlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Özel güvenlik sistemleri sayesinde bilgisayarlara gelebilecek her türlü kötü amaçlı saldırının önüne geçen ve güçlü bir şekilde engelleyen uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Avast indirme için özel olarak oluşturulmuş bağlantı adreslerini tercih ederek kolaylıkla yükleme yapabilirsiniz. Hem 32 hem de 64 bit işletim sistemlerine yükleyebileceğiniz uygulamayı uzun süreler boyunca kullanmak için etkinleştirme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Avast etkinleştirme için farklı alternatifler vardır.

Avast Ücretsiz Antivirüs

Bilgisayarına ücretsiz virüs koruma programı yüklemek isteyen kullanıcılar için öne çıkan farklı yazılımlar bulunmaktadır. Geçmiş zamanlardan beri en çok tercih edilen ve güçlü özelliklere sahip olan Avast, belirli süreli ücretsiz kullanım avantajıyla sık sık kullanılmaktadır. Avast ücretsiz antivirüs programını kullanmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği farklı alternatifler vardır. Ücretsiz kayıt olma işleminin yanı sıra lisans kodu olarak etkinleştirme yapabilirsiniz. Ücretsiz antivirüs programını yükledikten sonra bilgisayarınızı etkin bir şekilde koruyabilirsiniz.

1988 senesinden beri dünya genelinde tercih edilen bilgisayar yazılımlarından biri olan Avast, o tarihlerden bu yana geliştirilmeye devam ediyor. Günümüzde önemli yeniliklerin eklenmesi ve yüksek performansla çalışması sebebiyle en çok tercih edilen yazılımlar arasında yer almaktadır. En iyi antivirüs programları söz konusu olduğunda öne çıkan Avast uygulaması ile yapılabilecek bazı işlemler şu şekildedir;

• Bilgisayarlara farklı yollarla gelebilecek kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma,
• Etkin ve detaylı virüs taraması,
• Web tarayıcı korumaları,
• Kopya yazılımlara karşı etkin koruma,

Belirtilen işlemler gibi birçok koruma ve temizlik işlemini yapılabileceği Avast antivirüs programıyla birlikte internet bağlantıları da korunabilir. Modem ve bilgisayar arasındaki bağlantının düzenlenmesini ve korunmasını sağlayan uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Avast Antivirüs Full

Mac, Android ve iOS gibi işletim sistemlerinin yanı sıra bilgisayarlara da yüklenebilecek Avast programının full ve ücretsiz sürümü de bulunmaktadır. Ücretsiz sürümündeki özellikler full sürüme göre daha düşük olsa da etkin bir koruma için yeterli olabilir. Avast antivirüs fullsürümü kullanmak isteyen kişiler için de farklı alternatifler vardır. Gelişmiş koruma ve temizlik özelliklerinin kullanılabileceği full sürüm için farklı bağlantı adresleri bulunmaktadır.

Full sürümü kullanmak ve farklı araçlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların lisans koduna ihtiyacı bulunmaktadır. Ücretli ve tam sürümün kullanılması için Avast sitesi üzerinden kayıt olma ve satın alma işlemleri yapılabilir.

Şüpheli dosya ve bağlantıların bilgisayarlara erişmesini engelleyen ve tam koruma sağlayan virüs programı Avast, piyasadaki popüler yazılımlar arasında yer almaktadır. Programın birbirinden farklı sürümleri çeşitli işletim sistemlerinde çalışabilir. Cihazına Avast yükleyen kullanıcıların tüm özelliklerden yararlanabilmesi için etkinleştirme işlemi yapması gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
lol indir
Lol

E-spor sektörünün gelişmesiyle birlikte adından sık sık söz ettiren Lol, online strateji oyunudur. Oyunun içerisinde yer alan kahramanları yöneten oyuncular, 5’e 5 takım savaşlarında galip gelmeye çalışır.

  1.89 GB| Ücretsiz| Windows, Android, iOS
dolap uygulaması indir
Dolap

Dolap, kullanıcılara ikinci el eşya satışı ve alışı sunan popüler bir mobil uygulamadır. Gardıroplarınızı yenileyin, eski eşyalarınızı kolayca satın ya da alın!

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android / iOS
brawl stars indir
Brawl Stars

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen, çok oyunculu bir mobil strateji oyunudur. Oyun Beta sürümünden 12 Aralık 2018 tarihinde çıkmış ve küresel pazarda yayınlanmıştır.

  Değişir| Ücretsiz| Android / iOS
Gridinsoft Anti-Malware indir
Gridinsoft Anti-Malware

Bilgisayarınızdaki her türlü zararlı yazılımı ortadan kaldırabilen Gridinsoft Anti-Malware, üst düzey algılama algoritmasına sahiptir.

  97.7MB| Demo| Windows / Android
imo indir
Imo

IMO Yazılımı, Windows kullanıcıları için tasarlanmış ücretsiz bir sohbet ve mesajlaşma platformudur.

  Ücretsiz| Windows
ispy indir
iSpy

iSpy, bilgisayarınıza bağlı olan web kamerası ile mikrofonu hareket ve sese duyarlı bir şekile getirerek kayıt ve izleme yapmanızı sağlayan ücretsiz bir güvenlik sistemi yazılımıdır.

  26.5MB| Ücretsiz| Windows
powerpoint indir
PowerPoint

Microsoft tarafından hazırlanıp office programlarından biri olan PowerPoint sunum hazırlama ve sunum yapma programıdır.

  4.9MB| Deneme| Windows
teracopy indir
TeraCopy

Teracopy, dosyalarınızı kopyalama ve taşıma işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaktadır.

  4.4MB| Ücretsiz| Windows
Browsec vpn free and unlimited vpn indir
Browsec VPN – Free and Unlimited VPN

Browsec VPN, kullanıcılara gizliliklerini koruma ve coğrafi sınırlamalar nedeniyle erişime kapatılan web siteleriyle bağlantı kurma imkanı sunar.

  Ücretsiz| Windows
Google Password Checkup
Google Password Checkup

Google Password Checkup, tarayıcınızda kayıtlı olan ya da olmayan şifrelerinizi herhangi bir şekilde çaldırdığınız durumda size haber vererek uyarmaktadır.

  1.18MB| Ücretsiz| Windows