Avast Free Antivirus İndir

Avast, çok eski antivirüs programlarından biridir. Basit arayüzü sayesinde kolay kullanıma sahip olan avast sisteminizin güvenliğini sağlayacak modülleri ile internet koruması, e-posta denetimi gibi imkanlarda sunmaktadır.

Boyut:Lisans : Ücretsiz
Versiyon:Dil : Türkçe
Platform:
Yayımcı: AvastKategori: Antivirüs
Ekleyen: Kadir KarabulutTarih: 28 Eylül 2019

avast! Free Antivirüs İndir – Antivirüs Programı
Avast ücretsiz olmasının yanı sıra sağladığı güvenlik ve kolay kullanımı sayesinde bilgisayarınızda yer alması gereken bir yazılımdır.

Ayrıca kullandığınız P2P ve anlık mesajlaşma programları içinde özel güvenlik modülü bulunan Avast saldırı tespit mekanizması ile de güvenlik sağlamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Facebook 3.2 Milyar Sahte Hesabı Sildiğini Açıkladı

Facebook, çocuk istismarı ve intihar içerikli mesajlar yayınlayan kullanıcılarla beraber 2019'un Nisan ve Eylül ayları arasında toplamda 3.2 milyar sahte hesabı sildiği yönünde bir rapor yayınladı.

  TeamViewer

  Ticari olmayan kişisel kullanımlarda tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermekte olan TeamViewer programı iş yerinizde, evinizde veya herhangi bir makanda bulunan bilgisayarınıza bağlanmanıza ve kişisel işleriniz için kontrol etmenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

   24.8MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Windows

  Şahanlar Perde Stok Programı

  Perde sektöründe olan firmaların ürünlerinin takibini yapabilmeleri için Şahanlar Mühendislik tarafından tasarlanan stok programıdır.

   5.00MB| Deneme Sürümü| Windows