tor browser indir Tor Browser İndir

Tor Browser, Tor Project ekibi tarafından geliştirilen resmi bir tarayıcıdır.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Android / Windows
Yayımcı: The Tor Project
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 29 Eylül 2023

Tor Browser, Tor Project ekibi tarafından geliştirilen resmi bir tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde, internette tam anlamıyla gizlilik içerisinde dolaşabilir ve çevrimiçi izinizi silebilirsiniz. Orbot, Tor ağının Android versiyonu olarak bilinir ve bu alandaki en etkili gizlilik araçlarından biridir.

Tor Browser’ın öne çıkan niteliklerinden biri, ziyaret ettiğiniz web sitelerini izole etme kapasitesidir. Bu, izleyicilerin ve reklamların sizi web siteleri arasında izlemesini engeller. Tor kullanırken, bir web sitesinde bir ürün hakkında araştırma yaptığınızda, başka bir web sitesinde bu ürünle ilgili reklamlarla bombalanmazsınız.

Ayrıca, Tor Browser kullanırken, tüm kullanıcıların genel bir profilde gösterilmesi sayesinde kimliğiniz gizlenir. Birisi sizi veya tarama alışkanlıklarınızı izlemeye çalıştığında, sadece Tor ağına eriştiğinizi görebilirler, detaylı bilgilere ulaşamazlar. Bu, size gerçek anlamda bir gizlilik ve özgürlük sunar.

Özetle, Tor Browser, internette gizlilik haklarınızı korumanızı sağlayan etkili ve güvenilir bir tarayıcıdır. Her ne kadar genellikle gizlenecek bir şeyiniz olmasa da, online gizliliğinize sahip çıkmak her zaman önemlidir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
trt izle uygulaması
TRT İzle

TRT İzle, TRT'nin resmi uygulamasıdır. TRT izle uygulaması ile yüzlerce dizi, film, belgesel ve arşiv içeriğine ulaşabilir, internete bağlı olduğunuz her yerden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

  Ücretsiz| iOS, Android
e-nabız uygulaması
E-Nabız

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android
HMV! PRO VPN indir
HMV! PRO VPN

HMA! Pro VPN sanal özel ağ teknolojisine dayalı lider bir internet şifreleme hizmetidir.

  7MB| Deneme| Windows
BTK Dolandıran SMS'leri İncelemeye Aldı
BTK Dolandıran SMS’leri İncelemeye Aldı

Yasal olmayan bahis, kumar, cinsel içerikli mesajlar ve dolandırıcılık amacıyla gönderilen sms mesajları doğrultusunda BTK kolları sıvayarak bu SMS’leri incelemeye aldı.

wi-fi şifresi öğrenme
Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir? (Android, iOS, Windows)

Bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletiniz Wi-Fi ağına bağlı ancak mevcut Wi-Fi şifresini bir misafirinize vermeniz gerekti ancak şifrenizi hatırlamıyorsanız wi-fi şiresi öğrenme yöntemlerini bu yazımızda detaylıca ele alacağız.

silinen fotoğrafları kurtarma
Silinen Fotoğrafları Kurtarma

Silinen fotoğraflarınızı bulmak için kullanabileceğiniz basit ve pratik fotoğraf kurtarma uygulamasıdır.

  Ücretsiz| Android
Almanya'da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor
Almanya’da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor

Bazı markaların akıllı saatlerinde güvenlikten dolayı zafiyet bulunduğu için çocuklar için bu saatlerin kullanımına yasak getirildi.

magicdisk indir
MagicDisc

MagicDisc, dilediğiniz sayıda sanal sürücü oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir programdır. İstediğiniz kadar sanal sürücü oluşturabileceğiniz gibi bunlara desteklediği imaj dosya formatlarını da atayabilmektesiniz.

  1.3MB| Ücretsiz| Windows
signal uygulaması indir
Signal

Signal, güvenilir mesajlaşma uygulamalarından biri olup Open Whisper Systems tarafından geliştirilmiştir.

  Cihaza göre değişir| Ücretsiz| Win / iOS / Android
AdwCleaner indir
AdwCleaner

AdwCleaner, sizin haberiniz olmadan sinsice bilgisayarınıza bulaşan zararlı dosyaları tarayıcınızdan temizleme işlemi yapmaktadır.

  7.3MB| Ücretsiz| Windows