restorator Restorator İndir

Restorator, 32 bit olan programları Türkçeye çevirmenize ve küçük yamalar hazırlamanıza olanak tanımaktadır.

Boyut: 3.2MBLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: bome.com
Kategori:Dosya Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 30 Haziran 2022

Restorator, programları Türkçeye çevirmenize ve küçük yamalar hazırlamanıza olanak tanımaktadır. Restorator programı ile .exe, .com, .dll, .scr, .sys, .drv, .tsp, .cpl formatına sahip dosyaları açabilir ve işlem yapabilirsiniz. Ancak sadece 32 bit olan programlar üzerinde işlem gerçekleştirmeniz mümkün olabilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
arduino indir

Arduino

Elektronik alandaki önemli yazılımlardan biri olan Arduino ile birçok işlem kolay bir şekilde yapılabilir. Açık kaynaklı olduğu birçok kişi tarafından tercih edilen platform ile birlikte farklı elektronik işlemleri gerçekleştirmek mümkündür.

    111.6MB| Ücretsiz| Windows
hello neighbor indir

Hello Neighbor

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

    Değişir| Ücretli| Windows/Android/iOS
Nessus indir

Nessus

Nessus, bilgisayarınızı tarayarak herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını tespit etmenize yardımcı olan bir yazılımdır.

    68MB| Ücretsiz| Windows