resource hacker indir Resource Hacker İndir

Resource Hacker, .exe, .dll, .cpl, .ocx, formatlarına ve benzer formatlara sahip dosyalar üzerinde düzenlemeler yapabilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Boyut: 4MBLisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.1.8Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Angus JohnsonKategori: Dosya Araçları
Ekleyen: KadirTarih: 6 Eylül 2021

Resource Hacker İndir – EXE Ve DLL Kaynak Dosyası Düzenleme Programı

Resource Hacker, .exe, .dll, .cpl, .ocx, formatlarına ve benzer formatlara sahip dosyalar üzerinde düzenlemeler yapabilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Program dosyaları üzerinde yapacağınız düzenlemeler ile yazılım içerisinde bulunan ikonları, imleç ikonunu, resimleri, metinlerde ve menülerde yer alan yazı değişikliklerini yapabilirsiniz. Düzenleme yaptığınız programı kendi anadilinize çevirebilir ve görselleri düzenleyerek programın mevcut boyutunu küçültebilirsiniz.

Son güncelleme: 06.09.2021 – 17:34

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
twitch indir

Twitch

Türkiye’nin ve dünyanın en popüler yayıncılık platformlarından biri olan Twitch, her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Popüler yayın platformundaki farklı yayınları izlemek isteyen kişiler için farklı alternatifler bulunmaktadır.

    83.9MB| Ücretsiz| Windows/iOS/Android
PUBG Mobil ve Emülatör Version

PUBG Mobil ve Emülatör Version

Pubg son dönemde yerli yabancı milyonlarca oyuncuyu bir arada toplamayı başarmış hem mobil hem de pc versiyonu bulunan bir savaş oyunudur. Her ne kadar savaş oyunu diyor olsak bile içerisinde macera, aksiyon, komedi ve strateji içeriyor denilebilir.

    Cihaza Göre.| Ücretsiz| Windows, Android, iOS
DynEd indir

DynEd

Dinamik eğitim kelimelerinden türetilen DynEd programı, günümüzün en yaygın ve kaliteli yabancı dil eğitim yazılımlarındandır.

    7,50MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?