everything indir Everything İndir

Standart windows arama motorunda arayıp bulamadığınız dosyaları Everything sayesinde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar elde edecek şekilde arayabilir ve bulabilirsiniz.

Boyut: 0.33MBLisans : Ücretsiz
Versiyon: 1.4.1.1009Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: David CarpenterKategori: Yrd. Araçlar
Ekleyen: KadirTarih: 6 Eylül 2021

Everything İndir – Windows İçi Hızlı ve Gelişmiş Arama Programı

Standart windows arama motorunda arayıp bulamadığınız dosyaları Everything sayesinde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar elde edecek şekilde arayabilir ve bulabilirsiniz.

Windows’un kendisinde standart şekilde bulunan arama motoru çoğu zaman hem yavaş çalıştığı için hem de aradığımız dosyaları bulamadığı için can sıkıcı bir hal alabiliyor. Kaybettiğiniz bir dosyayı daha hızlı bulmak ve çok daha kesin sonuçlara ulaşmak için Everything programını tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan everything arama motoru programı sayesinde aradığınız bir dosyayı bir milyon adet dosyanın bulunduğu bir sistemde bile 1 dakikadan daha kısa bir sürede aratıp bulabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
EssentialPIM Free indir

EssentialPIM Free

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlarınızı kayıt ederek, yönetebileceğiniz bir ajanda yöneticisi olan EssentialPIM Free ile aynı zamanda iletişim bilgileri, randevuları ve e-postaları takvime göre düzenleyebilirsiniz.

    13.1| Ücretsiz| Windows
Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

Bilgisayarınızın sistem performansı yavaşladıysa ve tarayıcınızın giriş sayfası değiştiyse bu programla hem bilgisayarınızı hızlandırabilir hem de giriş sayfanızın değişmesini engelleyebilirsiniz.

    44.30MB| Ücretsiz| Windows
WhatsApp indir

WhatsApp

Akıllı telefon kullanan insanların çoğunun yakından bildiği ve oldukça yaygın bir şekilde kullanılan WhatsApp uygulamasının masaüstü yazılımı da bulunmaktadır.

    Değişir| Ücretsiz| Windows / Android / iOS

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?