pdf merge indir PDFMerge İndir

PDFMerge, birden fazla PDF dosyasını birleştirmenize imkan veren ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir PDF birleştirme programıdır.

Boyut: 0.77MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Free PDF Solutions
Kategori: PDF
Ekleyen: Kadir
Tarih: 24 Eylül 2022

PDFMerge, bilgisayarlarınızda yer alan birden fazla PDF dosyasını birleştirip tek bir PDF dosyası yaratmanızı sağlayan ücretsiz bir PDF birleştirme programıdır.

Birbirleriyle benzer birden fazla PDF dosyasını tek tek ayrı bir şekilde saklayıp karışıklığa sebep olmamak için benzer kategorideki PDF dosyalarınızı birleştirerek daha kolay saklayabilirsiniz. Üstelik PDF dosyalarını birleştirmeniz arkadaşlarınızla yada çalışma ortamınızda bulunan insanlarla paylaşmanızı da kolaylaştıracaktır. Tek tek bir çok dosya göndermek yerine tek bir dosyayı kolayca gönderebileceksiniz.

Not: Kurulum esnasında program size 3. parti yazılımlar yüklemeyi teklif edebilir. PDF birleştirme programı olan PDFMerge kurulum aşamasında dikkatli olmanız önerilir.

PDF Birleştirme Programı İndir ve Yükle

PDFMerge yazılımını üstte verdiğimiz butona tıklayarak saniyeler içinde windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kurulum dosyası indikten sonra çift tık yaparak kuruluma başlayabilirsiniz.

pdfmerge pdf birleştirme programı

Çift tik yaptıktan sonra karşınıza kurulum ekranı gelecektir. İlk gelen ekranda next demelisiniz, next dedikten sonra karşınıza programın kurulmasını istediğiniz diski veya klasörü seçeceğiniz ekran gelecektir. Burada da seçim yapabilir veya yapmadan direk next next diyerek devam edebilirsiniz. Lisans ekranı gelecektir burada programın kullanım koşullarını kabul ederek (I Agree) next etmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra PDF birleştirme programı olan PDFMerge windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza kurulmuş olacaktır. Close diyerek kurulum aşamasını sonlandırabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birden Fazla PDF Dosyaları Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

PDFMerge yazılımını kurduysanız çalıştırın. Sol alt köşede bulunan “ADD Files” butonuna tıklayarak birleştirmek istediğiniz PDF formatına sahip dosyalarınızı seçin. “Save To PDF” kısmından birleştirdiğiniz dosyanın nereye kayıt edileceğini seçin. Ardından sağ alt köşede bulunan yeşil “Merge / Split” butonuna tıklayın.

Ve böylece PDF dosyalarınızı kolay ve ücretsiz bir şekilde birleştirmiş oldunuz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Güncelliyor
WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Güncelliyor

Hayatımıza birden bire girip milyarca insan tarafından kullanılmaya başlayan WhatsApp akıllı cihazlarımızın olmazsa olmaz uygulaması haline geldi ve SMS muhabbetini neredeyse silip attı diyebiliriz..

tango indir
Tango

Tango, dünya genelinde 400 milyondan fazla kullanıcısı olan bir canlı yayın ve sosyal topluluk uygulamasıdır.

  Ücretsiz| iOS / Android
Picasa indir
Picasa

Ücretsiz olarak piyasaya sürülen Picasa, Google’ın yayınladığı fotoğraf düzenleme programıdır. Fotoğraflar ile saatler geçirmeyi sevenleri memnun edecek programlardan biridir.

  13MB| Türkçe| Windows
ispy indir
iSpy

iSpy, bilgisayarınıza bağlı olan web kamerası ile mikrofonu hareket ve sese duyarlı bir şekile getirerek kayıt ve izleme yapmanızı sağlayan ücretsiz bir güvenlik sistemi yazılımıdır.

  26.5MB| Ücretsiz| Windows
vypr vpn for windows indir
VyprVPN for Windows

Güvenli ve gizli bir şekilde internet üzerinde dolaşmak için bilgisayarlarınızda veya mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir araç.

  Ücretsiz| Windows
Bandicam indir
Bandicam

Bandicam, bilgisayarınızda ki oyun ya da herhangi bir uygulamanın ekran görüntüsünü kaydetmenize olanak tanıyan ekran videosu kaydetme programıdır.

  16,9Mb| Deneme Sürümü| Windows
Avidemux indir
Avidemux

Ücretsiz olarak sunulan bir video düzenleme aracı olan Avidemux, ihtiyacınız olan her şeyi size verir.

  21.9MB| Ücretsiz| Windows
icq indir
ICQ

ICQ, metin ve görüntülü sohbet aracılığıyla bireylerle ve sosyal ağ platformlarıyla etkili bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

  Ücretsiz| Windows / iOS
movie maker indir
Windows Live Movie Maker

Windows Movie Maker, Video oluşturmak veya mevcut videolar üzerinde düzenleme yapmak için ücretsiz bir film editörüdür.

  Ücretsiz| Windows
everything indir
Everything

Standart windows arama motorunda arayıp bulamadığınız dosyaları Everything sayesinde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar elde edecek şekilde arayabilir ve bulabilirsiniz.

  0.33MB| Ücretsiz| Windows