pdf merge indir PDFMerge İndir

PDFMerge, birden fazla PDF dosyasını birleştirmenize imkan veren ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir PDF birleştirme programıdır.

Boyut: 0.77MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Free PDF Solutions
Kategori: PDF
Ekleyen: Kadir
Tarih: 24 Eylül 2022

PDFMerge, bilgisayarlarınızda yer alan birden fazla PDF dosyasını birleştirip tek bir PDF dosyası yaratmanızı sağlayan ücretsiz bir PDF birleştirme programıdır.

Birbirleriyle benzer birden fazla PDF dosyasını tek tek ayrı bir şekilde saklayıp karışıklığa sebep olmamak için benzer kategorideki PDF dosyalarınızı birleştirerek daha kolay saklayabilirsiniz. Üstelik PDF dosyalarını birleştirmeniz arkadaşlarınızla yada çalışma ortamınızda bulunan insanlarla paylaşmanızı da kolaylaştıracaktır. Tek tek bir çok dosya göndermek yerine tek bir dosyayı kolayca gönderebileceksiniz.

Not: Kurulum esnasında program size 3. parti yazılımlar yüklemeyi teklif edebilir. PDF birleştirme programı olan PDFMerge kurulum aşamasında dikkatli olmanız önerilir.

PDF Birleştirme Programı İndir ve Yükle

PDFMerge yazılımını üstte verdiğimiz butona tıklayarak saniyeler içinde windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kurulum dosyası indikten sonra çift tık yaparak kuruluma başlayabilirsiniz.

pdfmerge pdf birleştirme programı

Çift tik yaptıktan sonra karşınıza kurulum ekranı gelecektir. İlk gelen ekranda next demelisiniz, next dedikten sonra karşınıza programın kurulmasını istediğiniz diski veya klasörü seçeceğiniz ekran gelecektir. Burada da seçim yapabilir veya yapmadan direk next next diyerek devam edebilirsiniz. Lisans ekranı gelecektir burada programın kullanım koşullarını kabul ederek (I Agree) next etmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra PDF birleştirme programı olan PDFMerge windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza kurulmuş olacaktır. Close diyerek kurulum aşamasını sonlandırabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birden Fazla PDF Dosyaları Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

PDFMerge yazılımını kurduysanız çalıştırın. Sol alt köşede bulunan “ADD Files” butonuna tıklayarak birleştirmek istediğiniz PDF formatına sahip dosyalarınızı seçin. “Save To PDF” kısmından birleştirdiğiniz dosyanın nereye kayıt edileceğini seçin. Ardından sağ alt köşede bulunan yeşil “Merge / Split” butonuna tıklayın.

Ve böylece PDF dosyalarınızı kolay ve ücretsiz bir şekilde birleştirmiş oldunuz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
zamman indir
ZaMMaN

ZaMMaN, geri sayım başlatarak istediğiniz dakika/saniye sonra bilgisayarınızın otomatik olarak kapanmasını, yeniden başlamasını ya da istediğiniz bir programı açmasını sağlayabileceğiniz bir yazılımdır.

  460KB| Ücretsiz| Windows
nero indir
Nero Classic

Nero, CD, DVD ve Blu-Ray medyalarını yazdırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. Tüm CD, DVD ve Blu-Ray medylarını yönetmenizi sağlamaktadır.

  321.4MB| Deneme| Windows
kwai indir
Kwai

Kwai uygulaması sayesinde Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda kolay bir şekilde çeşitli etkileyici videolar hazırlayabilirsiniz.

  Ücretsiz| Android, iOS
restorator
Restorator

Restorator, 32 bit olan programları Türkçeye çevirmenize ve küçük yamalar hazırlamanıza olanak tanımaktadır.

  3.2MB| Deneme| Windows
youtube go
Youtube GO

Milyarlarca kullanıcısı olan ve Google bünyesinde hizmet veren YouTube, internet kullanmadan video izlemenize olanak sağlayan YouTube Go hizmetini duyurdu.

  12.80MB| Ücretsiz| Android
Advanced SystemCare
Advanced SystemCare

Bilgisayarınızın sistem performansı yavaşladıysa ve tarayıcınızın giriş sayfası değiştiyse bu programla hem bilgisayarınızı hızlandırabilir hem de giriş sayfanızın değişmesini engelleyebilirsiniz.

  44.30MB| Ücretsiz| Windows
nonolive indir
NonoLive

Nonolive, canlı yayın yapma platformudur. Çoğunlukla oyuncular tarafından tercih edilen platformun yayıncı ya da izleyici olarak kullanılması ücretsizdir.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS/Android
obs indir
OBS Studio

OBS Studio indir ile birlikte bilgisayardan ücretsiz bir şekilde yayın yapılabilir. Ücretsiz olarak indirilebilen ve birbirinden farklı özellikleri bulunan OBS Studio ile dünyaca ünlü yayın platformlarında aktif olarak faaliyet gösterilebilir.

  66.8 MB| Ücretsiz| Windows
strongvpn indir
StrongVPN

StrongVPN, 1995 yılından günümüze faaliyet gösteren, VPN sektörünün köklü ve güvenli internet hizmet sağlayıcılarından biridir.

  Deneme Sürümü| Windows