sandboxie indir Sandboxie İndir

Sandboxie, bilgisayarınızda şüpheli işlemler yaptığını düşündüğünüz programları izole edilen alanda çalıştırarak, art niyetli yazılımların herhangi bir düzenleme yapmasına engel olmaktadır.

Boyut: 5.9MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Ronen Tzur
Kategori:Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 20 Aralık 2021

Sandboxie İndir – Temelli Güvenlik İzolasyon Programı

Sandboxie, bilgisayarınızda şüpheli işlemler yaptığını düşündüğünüz programları izole edilen alanda çalıştırarak, art niyetli yazılımların herhangi bir düzenleme yapmasına engel olmaktadır. Sandboxie ücretsiz olduğu gibi Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Sandboxie Özellikleri

Güvenlik İnternet Taraması
Sandboixe ile çalıştırılan web tarayıcısı aracılığıyla indirilen tüm şüpheli dosyalar Sandboxie içinde kapalı kalarak kolayca temizlenebilir.

İleri Seviyede Gizlilik
Sandboixe aracılığıyla web üzerinde sörf yaptığınız esnada girdiğiniz sitelere ait geçmiş, çerezler ve önbellek dosyaları Windows’a sızamazlar.

Güvenli E-posta
Size gelen e-postaların içerisine sızmış olan virüs ve benzeri zararlı uygulamalar sandbox dışarısına geçiş yapamaz ve Windows sisteminizi olumsuz yönde etkileyemez.

Temiz Windows
İzole edilen bloklu bölge içerisine yapılacak kurulumlar sayesinde Windows işletim sisteminizi her zaman temiz ve güvenli kalır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
trafik tescil formu

Tera Trafik Tescil Programı (EK1)

Tera trafik tescil programı, size trafik tescil dosyası Ek-1 doldurma imkanı sunmaktadır.

    5.5Mb| Deneme| Windows
ödevmatik

Ödevmatik

Ödevmatik, özellikle birleştirilmiş olan sınıflarda eğitim veren öğretmenler için hazırlanmış bir ödev programı olup, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

    2.2MB| Ücretsiz|
IObit Uninstaller indir

IObit Uninstaller

Bilgisayarınızda bulunmasını istemediğiniz program ve klasörleri kaldırmanıza olanak tanıyan IObit ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuş ve Türkçe dil desteği olan bir yazılımdır.

    19.5MB| Ücretsiz| Windows