sandboxie indir Sandboxie İndir

Sandboxie, bilgisayarınızda şüpheli işlemler yaptığını düşündüğünüz programları izole edilen alanda çalıştırarak, art niyetli yazılımların herhangi bir düzenleme yapmasına engel olmaktadır.

Boyut: 5.9MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Ronen Tzur
Kategori:Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 20 Aralık 2021

Sandboxie İndir – Temelli Güvenlik İzolasyon Programı

Sandboxie, bilgisayarınızda şüpheli işlemler yaptığını düşündüğünüz programları izole edilen alanda çalıştırarak, art niyetli yazılımların herhangi bir düzenleme yapmasına engel olmaktadır. Sandboxie ücretsiz olduğu gibi Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Sandboxie Özellikleri

Güvenlik İnternet Taraması
Sandboixe ile çalıştırılan web tarayıcısı aracılığıyla indirilen tüm şüpheli dosyalar Sandboxie içinde kapalı kalarak kolayca temizlenebilir.

İleri Seviyede Gizlilik
Sandboixe aracılığıyla web üzerinde sörf yaptığınız esnada girdiğiniz sitelere ait geçmiş, çerezler ve önbellek dosyaları Windows’a sızamazlar.

Güvenli E-posta
Size gelen e-postaların içerisine sızmış olan virüs ve benzeri zararlı uygulamalar sandbox dışarısına geçiş yapamaz ve Windows sisteminizi olumsuz yönde etkileyemez.

Temiz Windows
İzole edilen bloklu bölge içerisine yapılacak kurulumlar sayesinde Windows işletim sisteminizi her zaman temiz ve güvenli kalır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
azar indir

Azar

Arkadaşlık ve sohbet uygulamalarından biri olan ve son dönemlerde kullanıcı sayısını yükselten Azar platformu farklı cihazlardan kullanılabilmektedir.

    4.70MB| Ücretsiz| Android/iOS
Hotspot Shield

Hotspot Shield

Hotspot shield, internette sörf yaparken kimlik bilgilerinizin gizlenmesini sağlayıp, engellenen sitelere giriş yapmanıza olanak tanıyan popüler bir proxy yazılımıdır.

    16.50MB| Ücretsiz| Windows / Android / iOS
tinder

Tinder

Tinder, dünya üzerinde oldukça popüler olmuş ve yaygın şekilde kullanılan bir flört ve arkadaşlık uygulamasıdır.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android