opera indir Opera İndir

Özellikleri farklılık gösteren popüler web tarayıcıları arasında yer alan Opera, binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Boyut: 61 MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows 10
Yayımcı: Opera
Kategori:
Ekleyen: Ece Karabulut
Tarih: 5 Ocak 2021

Bilgisayar, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda internet kullanmak için tercih edilebilecek çeşitli web tarayıcıları bulunmaktadır. Özellikleri farklılık gösteren popüler web tarayıcıları arasında yer alan Opera, binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Opera indir konusunda araştırma yapan kişiler için öne çıkan farklı noktalar bulunmaktadır. Opera, farklı işletim sistemlerinde kullanılabilecek güçlü alt yapısı olan web tarayıcıları arasında yer almaktadır. İçerdiği farklı özellikler sayesinde kullanışlı ve güvenli olan Opera internet üzerinden kolay bir şekilde indirilebilmektedir.

Çeşitli platformların yarısına Opera firmasının resmi internet sitesi üzerinden indirilebilecek web tarayıcı uygulaması ile farklı internet sitelerine güvenli bir şekilde giriş yapmak mümkündür. Kullanışlı teması ve hızlı çalışması sebebiyle çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen web tarayıcısında VPN özelliği de bulunmaktadır. Her dönem güncellenen ve yeni özellikler eklenen web tarayıcısı bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda da kullanışlıdır.

Mac ve Windows işletim sistemlerinde yüksek performansla çalışan Opera internet tarayıcısı yepyeni özellikleriyle kullanıcılara hitap etmeye devam ediyor. Son dönemlerde Opera web tarayıcısını kullanan kişilerin sevdiği özellikler arasında yer alan reklam engelleyici ile birlikte farklı internet sitelerinde rahat bir şekilde gezinti yapılabiliyor. Başarılı ve güvenli reklam engelleyici özelliğiyle öne çıkan Opera tarayıcısının VPN özelliği de dikkat çekiyor.

Opera VPN indir

İnternet kullanıcılarının sık sık karşı karşıya kaldığı terimlerden biri olan VPN, erişim kısıtlaması bulunan internet sitelerine güvenli bir şekilde giriş yapılması için geliştirilen sistemdir. Çeşitli işletim sistemlerinde ek yazılımlar aracılığıyla çalıştırılan VPN, Opera web tarayıcısının kendi sisteminde bulunmaktadır. Opera VPN indir ile birlikte farklı internet sitelerine herhangi bir kısıtlama olmadan giriş yapmak mümkündür. Opera geliştiricileri tarafından hazırlanan VPN güçlü bir çözüm olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Bazı platformlara erişiminin çeşitli sebeplerden dolayı kısıtlanması durumunda Opera tarayıcısı üzerinden sorunsuz bir şekilde giriş yapmak mümkündür. Opera tarayıcının güncel sürümü üzerinden VPN özelliğini kullanmak mümkündür. VPN özelliğinin sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli olan bazı işlemler vardır. Tarayıcıdaki menü bölümü üzerinden ilgili VPN ayarlarının aktif edilmesi gerekmektedir.

Opera VPN Açma

Opera internet tarayıcısı kullanan kişiler için VPN özelliği oldukça önemlidir. Twitter ve Youtube gibi önemli platformlarda yaşanabilecek erişim engellemelerinin önüne geçilmesi için Opera VPN açma işlemi yapılabilir. Opera tarayıcısının VPN özelliğinin kullanılabilmesi için ilk olarak tarayıcının son ve güncel sürümünün yüklenmesi gerekmektedir. Güncel sürüm için Opera internet sitesi veya yardımcı platformlar tercih edilebilir. Opera VPN açma için yapılması gerekenler şunlardır;

  • Cihazına Opera VPN tarayıcısını yükleyen kişiler, erişim kısıtlaması bulunan sitelere rahat bir şekilde giriş yapmak için uygulamaya giriş yapmalıdır.
  • Sol tarafta bulunan menüden ayarlar sekmesi açılmalıdır.
  • Ayarlar sekmesinde gizlilik ve güvenlik bölümüne geçilmelidir.
  • Gizlilik ve güvenlik bölümünde bulunan “Enable VPN” ayarı aktif edildikten sonra işlem tamamlanacaktır.

Belirtilen işlemlerin ardından VPN özelliği aktif edilecektir. Kullanıcılar, kendi istedikleri lokasyonu seçerek o lokasyon üzerinden istediği internet sitesine rahat bir şekilde erişim sağlayabilir. Opera VPN özelliği hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde de kullanılabilmektedir.

Ücretsiz Opera VPN Tarayıcı Yükle

İnternet kullanıcıları için oldukça avantajlı web tarayıcıları arasında yer alan Opera isimli uygulamanın çok farklı özellikleri bulunmaktadır. Hem ücretsiz hem de güvenilir olması sebebiyle öne çıkan Opera, VPN özelliği sayesinde kullanıcıların erişim özgürlüğü yakalamasına olanak sağlamaktadır. Ücretsiz Opera VPN tarayıcı yükle ile birlikte uygulamayı pratik bir şekilde çalıştırmak mümkündür. Web tarayıcısına farklı cihazları üzerinden giriş yapan kullanıcılar, istedikleri internet sitesine sorunsuz bir şekilde giriş yapabilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
DirectX indir

DirectX

DirectX, oyun oynarken bilgisayarınızın performansını artırmak için Microsoft tarafından geliştirilmiş ücretsiz ve faydalı bir yazılımdır.

    2.6MB| Ücretsiz| Windows
Free Music Downloader

Free Music Downloader

Free Music Downloader, beğendiğiniz şarkıları arayarak indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir müzik indirme programıdır.

    9.48MB| Ücretsiz| Windows
Google Password Checkup

Google Password Checkup

Google Password Checkup, tarayıcınızda kayıtlı olan ya da olmayan şifrelerinizi herhangi bir şekilde çaldırdığınız durumda size haber vererek uyarmaktadır.

    1.18MB| Ücretsiz| Windows