AVG Secure Browser İndir AVG Secure Browser İndir

AVG Secure Browser gizliliği ve güvenliği esas alan bir anlayışla geliştirilmiş olup, aynı zamanda hızlı olmasıyla ünlenmiştir.

Boyut: 2.70MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Avast Software
Kategori: Tarayıcı
Ekleyen: Kadir
Tarih: 2 Kasım 2023

AVG Secure Browser, kolay bir arayüz ile herkesin kullanabilmesi amacı güden tarayıcı, hiçbir ek ayara gerek duymamaktadır. Yani AVG Secure Browser indir yaptığınız andan kuruluma kadar tek tıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kendine özel gezinme modu bulunan tarayıcı AVG AntiVirüs ve Secure VPN uygulamalarıyla kolaylıkla uyum sağlayabilir. Dijital izinizi izlenmemeniz için gizleyerek, sörf yapmaya hazır hale gelebilirsiniz.

Bu sayede siteler sizin hakkında veri toplayamaz. Reklamların yarattığı aşırı yüklemelere karşı önlem alan tarayıcı dört kata kadar hızlı gezinme şansı sunuyor. Dolandırıcılara, kişisel bilgi hırsızlığına ve zararlı yazılımlardan sizi uzak tutarak, güvenli bir tarayıcı olma konusunda sürekliliği hedef almaktadır.

Özellikleri arasındaki banka modu ile kredi kartı şifreleriniz tam güvence altındadır. Gereksiz eklentilerle olası zararları uzaklaştırarak, sadece iş gören eklentileri bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca bilgisayar kaynaklarını kullanmayı en aza indirmek için Flash tabanlı içerikleri engeller. AVG Secure Browser indirme boyutu ise yaklaşık 2.70 MB’dir.

AVG Secure Browser Özellikleri

AVG Secure Browser, kullanıcıların çevrimiçi gizliliklerini ve güvenliklerini artırmak için tasarlanmış bir web tarayıcısıdır. AVG Secure Browser’ın temel özellikleri şunlar olabilir:

Gelişmiş Güvenlik: AVG Secure Browser, kötü amaçlı yazılım ve diğer web tehditlerine karşı koruma sağlayan bir dizi güvenlik özelliği içerir. Örneğin, tarayıcı, potansiyel tehlikeli siteleri ve indirme dosyalarını tespit etmek için özel bir güvenlik motoruna sahip olabilir.

Gizlilik Kontrolleri: Tarayıcı, kullanıcılara çevrimiçi gizliliklerini koruma imkanı sunar. Bu, çevrimiçi takipçileri engellemek, çerezleri ve reklamları yönetmek ve izleme korumasını artırmak gibi özellikleri içerebilir.

Reklam Engelleyici: AVG Secure Browser, istenmeyen reklamları ve pop-upları engellemek için reklam engelleyici özellikler sunabilir. Bu, daha rahat bir web deneyimi sunar.

Bankacılık Modu: Bu özellik, çevrimiçi bankacılık ve alışveriş işlemleri sırasında ekstra güvenlik sağlar. Kullanıcıların kişisel ve finansal bilgilerini korur.

Şifre Yöneticisi: AVG Secure Browser, güçlü şifre yönetimi özelliklerine sahip olabilir. Bu, güvenli ve karmaşık şifreler oluşturmanıza, saklamanıza ve yönetmenize olanak tanır.

Tema ve Kişiselleştirme Seçenekleri: Kullanıcılar, tarayıcıyı kendi zevklerine uyacak şekilde özelleştirebilirler. Farklı temalar ve eklentiler kullanılabilir.

Hız ve Performans: AVG Secure Browser, hızlı bir web tarama deneyimi sunmayı hedefler.

Gece Modu: Ekranı daha düşük ışıkta daha kolay okunabilir hale getiren bir gece modu özelliği olabilir.

AVG Secure Browser indir butonu güncellenmiş olup, en son sürümü resmi sitesi aracılığıyla direkt olarak yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme: 02.11.2023

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
iTunes indir
iTunes

2001 yılında Apple tarafından oluşturulan iTunes uygulaması, eğlenmeniz için gereken her şeyi size sunar. Kurulduğu yıldan itibaren kendini geliştirmeye devam ederek, günümüzün en iyi mobil müzik çalar uygulamalarından biri olmuştur.

  202MB| Ücretsiz| Windows
Free Music Downloader
Free Music Downloader

Free Music Downloader, beğendiğiniz şarkıları arayarak indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir müzik indirme programıdır.

  9.48MB| Ücretsiz| Windows
spark indir
Spark

Spark, PC tabanlı kullanıcıların elektronik posta ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış kullanıcı dostu bir uygulamadır.

  Ücretsiz| Windows / iOS / Android
trafik tescil formu
AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet

Kurumsal Hakediş siz değerli kullanıcılarımızın önerileri ve AMP Yazılım’ın 24 yıllık deneyimi ile geliştirildi.

  559MB| Demo| Windows
word excel uyumluluk
Word ve Excel Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi

Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint yeni ve eski sürümlerinin aralarında ki uyumsuzluğu ortadan kaldırıp belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları bu uyumluluk paketi sayesinde açabilir, düzenleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.

  37MB| Ücretsiz| Windows
360 Total Security indir
360 Total Security

360 Total Security - Türkçe Antivirüs Programı sayesinde ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızı tehditlere karşı güvenle koruyabilirsiniz.

  1.35MB| Ücretsiz| Windows
any video converter indir
Any Video Converter

Formatlar arası video dönüştürme programı olan Any Video Converter, ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

  58.2MB| Ücretsiz / Reklamlı| Windows
FireBird İndir
Firebird

Firebird, açık kaynaklı bir ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir. Güvenilir, ölçeklenebilir ve platform bağımsız bir yapı sunarak veri saklama ve sorgulama işlevleri sağlar.

  14.9MB| Ücretsiz| Windows
zona indir
Zona

Zona, Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarlarınızda TV, film, dizi izlemenize, oyun oynamanıza, müzik dinlemenize ve çeşitli spor dallarında ki maçları izlemenize olanak sunan bir yazılımdır.

  63.1MB| Ücretsiz| Windows
anydesk indir
Anydesk

Uzak masaüstü yazılımı olan Anydesk, dünyanın her yerinden bilgisayarınızı yönetmenizi sağlıyor. İster iş yerinizden ister başka bir evden ihtiyacınız olan dosyaya Anydesk ile ulaşabilirsiniz.

  2.8MB| Ücretsiz| Windows