openoffice indir OpenOffice İndir

OpenOffice, tüm dünya üzerinde oldukça popüler olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan açık kaynak kodlu, gelişmiş bir ofis yazılımı olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Boyut: 123.7MbLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Apache
Kategori:Yrd. Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Kasım 2021

OpenOffice, tüm dünya üzerinde oldukça popüler olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan açık kaynak kodlu, gelişmiş bir ofis yazılımı olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanıcı dostu ara yüzü ile oldukça kullanışlı bir yazılım olan OpenOffice diğer ofis programlarına oldukça benzemektedir. MS Office programı kullanıcıları benzerliği sayesinde sadece bir kaç dakikada OpenOffice yazılımını rahatlıkla kullanabilir. OpenOffice tamamen ücretsiz olup, aşağıda sıraladığımız modülleri desteklemektedir.

– Writer (Metin / HTML Düzenleyici)
– Calc (Excel Benzeri Bir Uygulama)
– Draw (Vektörel Çizim Modülü)
– Base (Veritabanı İstemi)
– Impress (Sunum Programı)
– Math (Formül Düzenleyici)

Sunduğu özelliklerle MS-Office gibi ücretli ofis programları ile uyumlu olan OpenOffice programıyla bir çok Word, Excel, PowerPoint dosyalarını açabilir, değiştirebilir ve OpenOffice formatında kayıt edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Avidemux indir

Avidemux

Ücretsiz olarak sunulan bir video düzenleme aracı olan Avidemux, ihtiyacınız olan her şeyi size verir.

    21.9MB| Ücretsiz| Windows
nonolive indir

NonoLive

Nonolive, canlı yayın yapma platformudur. Çoğunlukla oyuncular tarafından tercih edilen platformun yayıncı ya da izleyici olarak kullanılması ücretsizdir.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS/Android
StopAd indir

StopAd

Pek çok webmaster kazancını web siteleri oluşturarak sağlamakta. Ancak bazı arkadaşlarımız işi abartarak sahip oldukları web sitelerini çeşitli reklamlarla doldurmaktadır.

    1.30MB| Ücretsiz| Windows / Android / iOS