odin3 indir Odin3 İndir

Odin3 programı android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın android versiyonlarını ücretsiz olarak güncellemenize olanak tanımaktadır.

Boyut: 4.3MbLisans : Ücretsiz
Versiyon: 3.14.4Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Odin3Kategori: Yrd. Araçlar
Ekleyen: KadirTarih: 3 Eylül 2021

Odin3 İndir – Android Güncelleme Programı

Odin3, Android işletim sistemine sahip olan telefon veya tablet gibi cihazların mevcut Android sürümlerini yükseltmek veya güncellemek için kullanabileceğiniz küçük bir program olduğu gibi ücretsizdir. Basit bir ara yüzü olan Odin3 programı sayesinde daha önceden hiç bir tecrübeniz olması gerekmeden cihazlarınızın Android sürümlerini güncelleyebilir ve yükseltebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Android dosyasını seçerek ardından güncelle butonuna basmak olacaktır. Siz sürümü seçip butona bastıktan sonra Odin3 işlemleri başlatacak ve tüm güncellemeyi siz oturup kahvenizi içerken kendi kendine halledecektir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Discord İndir

Discord

Discord oyun, forum ya da çeşitli platformda ki insanların grup halinde sesli ya da yazılı konuşmalarına olanak tanıyan bir sohbet programıdır.

    Değişir.| Ücretsiz| Windows
Filestar indir

Filestar

Bir format değiştirme programı olan Filestar, dosya dönüştürmek için zaman harcayanların yardımına koşuyor.

    0.24MB| Ücretsiz| Windows
doublecad indir

DoubleCAD XT

DoubleCAD XT, gelişmiş özelliklere sahip ve ayrıntılı bir şekilde teknik çizimler yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir CAD çizim programı olup, yapımcısı tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

    107,7MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?