calibre indir Calibre İndir

Calibre, e-kitapları görüntüleyip, bütün e-kitap formatlarına dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

Boyut: 110MbLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Kovid Goyal
Kategori:Eğitim
Ekleyen: Kadir
Tarih: 25 Aralık 2021

Calibre, e-kitapları görüntüleyip, bütün e-kitap formatlarına dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

Calibre yazılımı sayesinde EPUB, Kindle, PDF, HTML, LIT ve metin kitapları ile çizgi romanlar, arşivler ve kelime işlemci dosyalarının hepsini Calibre ile açabilir ve dönüştürme yapabilirsiniz.

Dönüştürmek istediğiniz e-kitap yazılarına ait font boyutlarını belirleyebilir, e-kitap içerisinde yer alan yazılardan istediğiniz yeri bulma, düzenleme yapabilme ve sayfa boyutu ile hizalama yapabilirsiniz.

E-Kitap ile alakalı tüm ihtiyaç duyduklarınızı tek bir noktada çözebileceğiniz şekilde geliştirilmiş olan Calibre, oldukça basit bir yazılımdır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
WhatsApp Business indir

WhatsApp Business

WhatsApp kuşkusuz dünyanın en çok kullanılan anlık sohbet uygulamalarından biri.

    Değişir| Ücretsiz| iOS / Android
Telegram indir

Telegram

Telegram cep telefonu, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile kullanabileceğiniz ücretsiz, hızlı ve güvenli olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

    19,5MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
Twitter indir

Twitter

Dünyanın en çok kullanılan 4 sosyal medya platformundan biri olan Twittera resmi uygulama sayesinde daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

    Cihaza Göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android