calibre indir Calibre İndir

Calibre, e-kitapları görüntüleyip, bütün e-kitap formatlarına dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

Boyut: 110MbLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Kovid Goyal
Kategori:Eğitim
Ekleyen: Kadir
Tarih: 25 Aralık 2021

Calibre, e-kitapları görüntüleyip, bütün e-kitap formatlarına dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

Calibre yazılımı sayesinde EPUB, Kindle, PDF, HTML, LIT ve metin kitapları ile çizgi romanlar, arşivler ve kelime işlemci dosyalarının hepsini Calibre ile açabilir ve dönüştürme yapabilirsiniz.

Dönüştürmek istediğiniz e-kitap yazılarına ait font boyutlarını belirleyebilir, e-kitap içerisinde yer alan yazılardan istediğiniz yeri bulma, düzenleme yapabilme ve sayfa boyutu ile hizalama yapabilirsiniz.

E-Kitap ile alakalı tüm ihtiyaç duyduklarınızı tek bir noktada çözebileceğiniz şekilde geliştirilmiş olan Calibre, oldukça basit bir yazılımdır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
advanced ip scanner indir

Advanced IP Scanner

Advanced IP Scanner, ücretsiz, hızlı, güçlü ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip ağ tarayıcısıdır. Çalıştırdığınız andan itibaren bir kaç saniye içinde sahip olduğunuz kablolu ya da kablosuz yerel ağınıza bağlı tüm bilgisayarları tespit edebilir ve bağlantı noktalarının taranmasını gerçekleştirebilirsiniz.

    19.4MB| Ücretsiz| Windows
Clip Clip İndir

ClipClip

ClipClip, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir pano yöneticisidir.

    26,70MB| Ücretsiz| Windows
wps office suite indir

WPS Office Free

WPS Office Suite Free, Presentation, Spreadsheet ve Writer uygulamalarından oluştuğu için MS Office Word, Excel ve Power Point'e rakip oluşturulan bu uygulamalar MS Office'e ait olan tüm uygulamaları desteklemektedir.

    146MB| Ücretsiz| Windows