netflix indir Netflix İndir

Netflix, merkezi Kaliforniya'da bulunan bir yapım şirketi olup Amerikan teknoloji ve medya sağlayıcısıdır.

Boyut: 10.4MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows/iOS/Android
Yayımcı: Netflix, Inc.
Kategori:Dizi/Film İzleme
Ekleyen: Kadir
Tarih: 18 Aralık 2020

Netflix, merkezi Kaliforniya’da bulunan bir yapım şirketi olup Amerikan teknoloji ve medya sağlayıcısıdır. 1997’de Kaliforniya’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulmuştur. Ücretli aboneliğe dayalı film izleme hizmeti sunan Netflix arşivinde yer alan tüm dizi/film ve diğer videolar ücretli aboneler tarafından sınırsız şekilde izlenebilmektedir.

Diğer yapımcı şirketlere ait olan film ve diziler dışında Netflix’in yapımcılığını üstlendiği bir çok dizi ve filmde bulunmaktadır. Nisan 2020 verilerine göre dünya çapında 193 milyon, ABD’de 73 milyon ücretli Netflix abonesi bulunmaktadır.

Netflix Akıllı TV’lerde, Mobil cihazlarda, Tabletlerde, Xbox ve PlayStation’da, Chromecast ve Apple TV’lerde ya da Blue-Ray oynatıcılarda izlenebilen bir platformdur.

Ayrıca çevrimiçi olduğunuz zamanlarda indirerek / kaydettiğiniz dizi veya filmleri çevrimdışıyken rahatlıkla izlemenize olanak tanımaktadır.

“Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. İstediğiniz her zaman, istediğiniz kadar çok şey izleyin.”

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
WhatsApp Business indir

WhatsApp Business

WhatsApp kuşkusuz dünyanın en çok kullanılan anlık sohbet uygulamalarından biri.

    Değişir| Ücretsiz| iOS / Android
mblock indir

Mblock

Scratch türü programlara benzeyen Mblock ile kodların birbirleriyle birleştirilmesi sağlanmaktadır. Çeşitli kod bloklarına işlem yapılması için tercih edilebilecek uygulama tüm kullanıcılar tarafından pratik bir şekilde kullanılabilir.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS
Twitter indir

Twitter

Dünyanın en çok kullanılan 4 sosyal medya platformundan biri olan Twittera resmi uygulama sayesinde daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

    Cihaza Göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android