netflix indir Netflix İndir

Netflix, merkezi Kaliforniya'da bulunan bir yapım şirketi olup Amerikan teknoloji ve medya sağlayıcısıdır.

Boyut: 10.4MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows/iOS/Android
Yayımcı: Netflix, Inc.
Kategori: Dizi/Film İzleme
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Ocak 2023

Netflix, Kaliforniya merkezli bir medya ve yapım şirketi olup yerli ve yabancı birçok dizi, film ve belgesel gibi içerikleri izlememize olanak tanımaktadır. Resmi netflix uygulaması oldukça popüler olan dizi ve filmleri aylık paket satın alarak anında izleyebilirsiniz.

Android, iOS ve Windows gibi tüm işletim sistemlerine ve cihazlara hitap eden netflix uygulamasını kullanabilmek tüm içeriklere sınırsız erişmek için netflix’in sunduğu paketlerden birine sahip olmanız gerekmektedir.

Netflix uygulaması içeriğinde bulunan tüm yayınlara erişim izni sağlamaktadır. Buna filmler, diziler, belgeseller ve TV şovları dahildir. Ayrıca TV’de izlemeye başladığınız bir bölüme cep telefonunuzdan, tabletinizden yada bilgisayarınızdan oturum açarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sevdiğiniz içerikleri kendi oluşturacağınız listelere ekleyebilir aynı zamanda içeriği beğendiğinizi yada beğenmediğinizi oylayarak belirtmeniz mümkündür. İzlemiş olduğunuz içeriklere bağlı olarak Netflix uygulaması sizlere benzer önerilerde bulunabilmektedir. Ayrıca istediğiniz içeriği ister özgün dilinde isterseniz dublajlı yada alt yazılı şekilde de izleme imkanı sunmaktadır.

Taşınabilir aygıtlarınızla internete bağlı olduğunuz her yerden netflix uygulamasına kolayca erişebilir ve anında dizi, film izleme keyfine sahip olabilirsiniz. Netflix içerisinde ayrıca çocuklar için özel içerikler bulunduğu gibi çocuklarınızın bu içerikler dışında sakıncalı içeriklere ulaşmasına engel olabiliyorsunuz.

Netflix Android’de ne kadar veri kullanıyor?

Netflix’in veri tüketimi oynatma kalitesine göre değişir. Yetersiz: saatte 0,3 GB. Saatte 0,7 GB SD çözünürlüğü orta kalitededir. HD çözünürlükte saatte üç gigabayt. Maksimum kalitede 4K Ultra HD için saatte 7 GB.

Netflix aboneliğimi Android’de nasıl değiştirebilirim?

Netflix planınızı Android’de değiştiremezsiniz. Web sitesinde Profil > Hesap > Plan bilgileri > Planı değiştir seçeneğine giderek planınızı değiştirebilirsiniz.

Netflix altyazılarını nasıl etkinleştiririm?

Netflix’te altyazıları etkinleştirmek için görüntülemek istediğiniz öğeyi başlatın, Ses’e basın ve ardından uygun altyazı seçeneğini bulun.

Gelecek Netflix sürümlerini nerede bulabilirim?

Android’de, Netflix’ten oyun oynamak için uzaktan kumanda simgesine dokunun. Ardından yüklemek için bir oyun seçin veya APK’sını Programindir.com.tr’dan ücretsiz olarak indirin.

Netflix’ten bölümleri nasıl alabilirim?

Gelecekteki Netflix sürümlerini görmek için Haberler > Çok yakında’yı seçin. Orada, Netflix’in önümüzdeki birkaç ay içinde çıkacak olan sürümlerinin bir listesini bulacaksınız.

Netflix’i nasıl ücretsiz edinebilirim?
Netflix şu anda ücretsiz olarak erişilemiyor. Bu isteğe bağlı video platformunun programlamasına erişmek için planlarından birine abone olmalısınız.

Netflix uygulamasını nasıl edinebilirim?
Programindir.com.tr Netflix uygulamasını indirebilirsiniz. Resmi uygulamamızdan veya web sitemizden APK’yı indirerek yüzlerce filmi ve televizyon programını anında Android TV’nizde veya mobil cihazınızda izleyebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
GOM Player
GOM Player

Gom Player, tüm medya dosyalarınızı rahat bir şekilde açarak oynatabileceğiniz bir programdır.

  24,50MB| Ücretsiz| Windows
lastpass indir
LastPass

LastPass, kullanıcıların şifrelerini güvenli bir şekilde saklayıp yönetmelerine olanak tanıyan, çok platformlu bir şifre yöneticisi ve dijital cüzdan uygulamasıdır.

  83.6MB| Ücretsiz| Windows
zoom indir
Zoom

Zoom, Windows tarafından geliştirilmiş olup toplantı, eğitim ve sohbet amacıyla kullanılabilecek ücretsiz bir yazılımdır.

  12.6| Ücretsiz| Windows
Avira indir
Avira

Avira, sisteminizdeki verileri ve kişisel gizliliğinizin yanı sıra bilgisayarınızı dışarıdan gelecek olan kötü niyetli dosyalara karşı koruyan ödüllü bir anti virüs yazılımıdır.

  177.6MB| Ücretsiz| Wimndows
quick startup indir
Quick Startup

Bu yazılım sayesinde bilgisayarınızın başlangıç ayarlarını özelleştirebilir, istenmeyen uygulamaların otomatik başlamasını engelleyebilir, kayıtları optimize edebilir ve hataları düzeltebilirsiniz.

  Ücretsiz| Windows
Photo Watermark indir
Photo Watermark

Fotoğraf düzenleme uygulaması olan Photo Watermark, çeşitli özellikleriyle fotoğraflar ile uğraş gösterenlerin ilgisini çekmektedir.

  1.21MB| Ücretsiz| Windows
Noizz— Formerly Biugo App indir
Noizz— Formerly Biugo App

Biugo uygulaması ile ücretsiz fotoğraf ve video efektleri uygulayabilir, videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

  Cihaza Göre| Ücretsiz| Android
kafa topu 2 oyna
Kafa Topu 2

Kafa topu, Türkiye menşeili bir oyun olup tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından severek oynanan bir oyundur. İki kişi arasında oynanan oyunda çeşitli aksiyonlarla rakip kaleye gol atmaya çalışmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır.

  100MB| Oyun İçi Ücretli Özellikler| Android/iOS
imvu indir
IMVU

IMVU, grafiksel bir anlık mesajlaşma istemcisi ve geniş bir sosyal oyun platformudur.

  Ücretsiz| iOS / Android
instagram indir
Instagram

Instagram fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyerek takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanıyan bir web uygulamasıdır.

  Değişir| Ücretsiz| Windows / iOS / Android