netflix indir Netflix İndir

Netflix, merkezi Kaliforniya'da bulunan bir yapım şirketi olup Amerikan teknoloji ve medya sağlayıcısıdır.

Boyut: 10.4MBLisans : Ücretsiz
Versiyon: GüncelDil : Türkçe
Platform: Windows/iOS/Android
Yayımcı: Netflix, Inc.Kategori: Dizi/Film İzleme
Ekleyen: KadirTarih: 18 Aralık 2020

Netflix, merkezi Kaliforniya’da bulunan bir yapım şirketi olup Amerikan teknoloji ve medya sağlayıcısıdır. 1997’de Kaliforniya’da Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulmuştur. Ücretli aboneliğe dayalı film izleme hizmeti sunan Netflix arşivinde yer alan tüm dizi/film ve diğer videolar ücretli aboneler tarafından sınırsız şekilde izlenebilmektedir.

Diğer yapımcı şirketlere ait olan film ve diziler dışında Netflix’in yapımcılığını üstlendiği bir çok dizi ve filmde bulunmaktadır. Nisan 2020 verilerine göre dünya çapında 193 milyon, ABD’de 73 milyon ücretli Netflix abonesi bulunmaktadır.

Netflix Akıllı TV’lerde, Mobil cihazlarda, Tabletlerde, Xbox ve PlayStation’da, Chromecast ve Apple TV’lerde ya da Blue-Ray oynatıcılarda izlenebilen bir platformdur.

Ayrıca çevrimiçi olduğunuz zamanlarda indirerek / kaydettiğiniz dizi veya filmleri çevrimdışıyken rahatlıkla izlemenize olanak tanımaktadır.

“Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. İstediğiniz her zaman, istediğiniz kadar çok şey izleyin.”

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
7-zip-indir

7-Zip

7-Zip, oldukça yüksek sıkıştırma ve arşivleme performansına sahip, ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir arşivleyicidir.

    1.1MB| Ücretsiz| Windows
HyperCam indir

HyperCam

Ses, ekran yazısı ve çeşitli bilgi notları eklemenizi sağlayan program ile eğitim videoları hazırlayabilirsiniz.

    2.7MB| Ücretsiz| Windows
ödevmatik

Ödevmatik

Ödevmatik, özellikle birleştirilmiş olan sınıflarda eğitim veren öğretmenler için hazırlanmış bir ödev programı olup, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

    2.2MB| Ücretsiz|

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?