mozilla firefox indir Mozilla Firefox İndir

Mozilla Firefox, internet üzerinde çok daha hızlı, güvenilir ve gizli gezinmesini sağlayacak ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Üstelik 2000'den fazla reklam takipçisinden sizi koruyarak daha rahat bir gezinti sunmaktadır.

Boyut: 51.8MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / Android
Yayımcı: Mozilla
Kategori: Tarayıcı
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Eylül 2020

Firefox, Mozilla tarafından geliştirilmiş hızlı, ücretsiz ve basit bir arayüzü olan web tarayıcısıdır.

Firefox’un Özellikleri

Çok daha hızlı sörf yapabilirsiniz
Firefox, diğer web tarayıcılarına nazaran daha az bellek kullanımı sağlar. Bu sayede bilgisayarınız kasmaz ve diğer programlarınız daha hızlı çalışırlar.

Birbirinden kullanışlı eklentiler sunar
Firefoxun kendi içerisinde bulunan eklentiler sayesinde tarayıcınızı daha kullanışlı ve işlevsel bir hale getirebilirsiniz.

Dengeli bellek kullanımı
Firefox, gereğinden fazla bellek tüketimi ile bilgisayarınızın performansının düşmesine sebebiyet vermez. Böylece diğer çalışan programlarınızı da kasmadan, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gizli sörf yapabilirsiniz
Gizli gezinti modu sayesinde herhangi bir iz bırakmadan, çerez kaydolmadan internet üzerinde dolaşabilirsiniz. Çerezlerinizi silen firefox, sizden sonra bilgisayarınızı kullanabilecek kişilerin geçmişinizi görmesine engel olur.

Reklam takipçilerini engeller
Firefox, internet üzerinde yer alan 2000den fazla internet takipçisini engelleyerek daha hızlı ve rahatsız olmadan gezebilmenize olanak tanır.

Parolalarınızı güvenli bir şekilde saklar
Firefox Lockwise kayıt ettiğiniz tüm parolaları kaydederek, istediğiniz her yerden kolayca ulaşabilmenizi sağlar.

Özelleştirilebilir tarayıcı
İçerisinde barındırdığı binlerce temadan birini seçebilir, tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz.

Farklı cihazlar ile senkronizasyon
Oturum açarak istediğiniz her cihazda senkronizasyon yaparak parola, açık sekmeler vs. gibi özelliklere her yerden anında ulaşabilirsiniz.

Daha verimli yer imleri özelliği
Yer imlerinizi çok daha kolay bir şekilde hızlıca ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
mblock indir
mBlock

Scratch türü programlara benzeyen Mblock ile kodların birbirleriyle birleştirilmesi sağlanmaktadır. Çeşitli kod bloklarına işlem yapılması için tercih edilebilecek uygulama tüm kullanıcılar tarafından pratik bir şekilde kullanılabilir.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS
blutv indir
BluTV

Yerli ve yabancı birçok dizi, film, belgesel, program ve canlı TV kanallarını yüksek görüntü kalitesiyle izleme ayrıcalığı BluTV'de sizleri bekliyor!

  Ücretli| iOS / Android
DriverPack Solution indir
DriverPack Solution

Bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait driver yani sürücüleri tek tek bulmak istemiyor ya da bulamıyorsanız DriverPack Solution yardımınıza yetişiyor.

  Ücretsiz| Windows
e-nabız uygulaması
E-Nabız

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android
trendyol satıcı paneli
Trendyol Satıcı Paneli

Trendyol Satıcı Paneli mobil uygulaması ile ürünlerinizi listeleyebilir, satış performansınızı ve siparişlerinizi kolayca takip edebilir, duyurularınızı anında görebilirsiniz.

  Ücretsiz| iOS / Android
calibre indir
Calibre

Calibre, e-kitapları görüntüleyip, bütün e-kitap formatlarına dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

  110Mb| Ücretsiz| Windows
diptrace indir
DipTrace

DipTrace, elektronik devre tasarımı için kapsamlı bir PCB tasarım aracıdır. Şematik çizimden çok katmanlı PCB düzenlemeye kadar tüm süreçleri destekler.

  204.7MB| Ücretsiz| Windows
monopoly indir
Monopoly

Monopoly, klasik bildiğimiz monopoly oyununun bilgisayar için hazırlanmış versiyonudur. Oyun içerisinde tüm varlıklara sahip olup, rakiplerinizi iflas ettirin!

  92.3MB| Demo| Windows
hp advance
HP Advance

HP Advance kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanan HP çıktı yönetimi yazılımının güçlü özelliklerini içerir.

  Ücretsiz| Android / iOS
Google Password Checkup
Google Password Checkup

Google Password Checkup, tarayıcınızda kayıtlı olan ya da olmayan şifrelerinizi herhangi bir şekilde çaldırdığınız durumda size haber vererek uyarmaktadır.

  1.18MB| Ücretsiz| Windows