microsoft access indir Microsoft Access 2016 Preview İndir

Microsoft Access, Microsoft tarafından geliştirilen bir veritabanı programı olup sunulan deneme sürümü 180 gün ile sınırlıdır.

Boyut: 7.1MBLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı:
Kategori:Ofis Yrd.
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Kasım 2021

Microsoft Access, Microsoft tarafından geliştirilen bir veritabanı programı olup sunulan deneme sürümü 180 gün ile sınırlıdır. Access yazılımı veritabanı oluşturmaya ve istenilen bilgiyi veritabanından çağırmayı sağlar.

Access yazılımı yalnızca masaüstü veritabanları oluşturma yöntemi dışında işletmenizi yönetmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını oluşturabileceğiniz bir uygulama haline geldi. Girmiş olduğunuz veriler bir SQL veritabanında depolandığı için verileriniz oldukça güvenli bir yerde tutulur. Ayrıca yapmış olduğunuz uygulamaları da iş arkadaşlarınızla hızlı ve basit bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Kendi istediğiniz özel bir uygulamayı kısa sürede oluşturmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan uygulama şablonlarından ihamda alabilirsiniz.

Önemli: Yayınladığımız access yazılımı önizleme versiyonu olup 180 günlük süre ile ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Kullanmaya devam edebilmek için lisans satın almanız gerekmektedir.

Önizleme versiyonu için kullanmanız gereken kayıt anahtarı : NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
blitz indir

Blitz

Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

    99.30MB| Ücretsiz| Windows
odin3 indir

Odin3

Odin3 programı android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın android versiyonlarını ücretsiz olarak güncellemenize olanak tanımaktadır.

    4.3Mb| Ücretsiz| Windows
e-nabız uygulaması

E-Nabız

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android