microsoft access indir Microsoft Access 2016 Preview İndir

Microsoft Access, Microsoft tarafından geliştirilen bir veritabanı programı olup sunulan deneme sürümü 180 gün ile sınırlıdır.

Boyut: 7.1MBLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı:
Kategori:Ofis Yrd.
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Kasım 2021

Microsoft Access, Microsoft tarafından geliştirilen bir veritabanı programı olup sunulan deneme sürümü 180 gün ile sınırlıdır. Access yazılımı veritabanı oluşturmaya ve istenilen bilgiyi veritabanından çağırmayı sağlar.

Access yazılımı yalnızca masaüstü veritabanları oluşturma yöntemi dışında işletmenizi yönetmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını oluşturabileceğiniz bir uygulama haline geldi. Girmiş olduğunuz veriler bir SQL veritabanında depolandığı için verileriniz oldukça güvenli bir yerde tutulur. Ayrıca yapmış olduğunuz uygulamaları da iş arkadaşlarınızla hızlı ve basit bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Kendi istediğiniz özel bir uygulamayı kısa sürede oluşturmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan uygulama şablonlarından ihamda alabilirsiniz.

Önemli: Yayınladığımız access yazılımı önizleme versiyonu olup 180 günlük süre ile ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Kullanmaya devam edebilmek için lisans satın almanız gerekmektedir.

Önizleme versiyonu için kullanmanız gereken kayıt anahtarı : NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Tor Browser indir

Tor Browser

Tor Browser, yasaklı ve engellenmiş web sitelerine giriş yapmanıza izin vermenin yanı sıra, güvenlik ve gizliliğinizi koruyarak internet ortamında anonim olarak dolaşmanıza olanak tanıyan bir web tarayıcısıdır.

    51.40MB| Ücretsiz| Windows
persinfo personel kayıt programı

PersInfo Personel Kayıt Programı

PersInfo Personel kayıt programı sayesinde hem personellerinizi kayıt edebilir hem de gelişmiş telefon rehberi olarak kullanabilirsiniz.

    467KB| Ücretsiz| Windows
CyberGhost VPN İndir

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN programı, internette sörf yaptığınız esnada yasaklı ve engellenmiş sitelere anonim olarak giriş yapmanıza olanak tanıyan bir programdır.

    Deneme| Windows