kingroot indir KingRoot İndir

KingRoot, Android cihazınıza işletim sistemi Android 4.2.2 ile Android 5.1 arasında olduğu sürece saniyeler içinde root yapmanıza izin veren bir uygulamadır.

Boyut: Cihaza göre değişir Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / Android
Yayımcı: Kingroot.net
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 24 Ekim 2023

KingRoot, Android cihazınıza işletim sistemi Android 4.2.2 ile Android 5.1 arasında olduğu sürece saniyeler içinde root yapmanıza izin veren bir uygulamadır. Bu, klasik Towelroot’u kullanıyormuşsunuz gibi aynı sonucu elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ancak Lollipop’unuz varsa bile bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Rootlama işlemi, Towelroot ile olduğu kadar basittir. Uygulama tamamen Çince olmasına rağmen, mavi düğmeye basmanız ve beklemeniz yeterlidir. Birkaç saniye sonra, uygulama işlemi tamamlar ve cihazınız rootlanır.

KingRoot’un tüm cihazlarla çalışmadığını bilmek önemlidir. Örneğin, Moto G ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak Nexus ile genellikle mükemmel çalışır.

KingRoot, Android’inizi rootlamak için mükemmel bir yol. Ancak, bir cihazı rootlamanın her zaman hassas bir işlem olduğunu unutmamak gerekir, bu nedenle dikkatlice ilerleyin ve risklerin farkında olun.

KingRoot ile ne yapabilirim?

KingRoot ile istenmeyen yazılımları kaldırabilir, cihazınızın performansını artırabilir, yönetici haklarına erişebilir, rootlama uygulamalarını kullanabilir veya Android’inizi tamamen özelleştirebilirsiniz.

KingRoot’u kaldırırsam ne olur?

KingRoot’u Android cihazınızdan kaldırırsanız, araçtan elde ettiğiniz tüm avantajları, yönetici hakları da dahil olmak üzere kaybedersiniz. Bazı durumlarda, modifiye edilmiş uygulamalar çalışmayı durdurabilir veya hatalarla çalışabilir.

KingRoot APK’nın dosya boyutu nedir?

KingRoot’un dosya boyutu 13 MB’dir. Ancak bu KingRoot için geçerlidir, rootlama uygulamalarının boyutunun özelliklerine bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

Android sürümümü güncellersem KingRoot ne olur?

Android sürümünüzü güncellerseniz, KingRoot çalışmayı durdurabilir. Şu anda, mobil cihaz üreticileri cihazlarının rootlanmasını engellemeye çalışıyor, bu nedenle uygulamayı kullanabilmek için sıfırlamanız gerekebilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Driver Booster İndir
Driver Booster

Bilgisayarınızda tespit ettiğiniz birçok hata bulunabilir. Bunlar eksik bir şeylerden kaynaklanıyor olabilir. Bilgisayar performansınızı yükseltmek için Driver Booster indir yaparak, eksik veya hatalı sürücüleri tespit edebilirsiniz.

  23.5MB| Ücretsiz| Windows
Nessus indir
Nessus

Nessus, bilgisayarınızı tarayarak herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını tespit etmenize yardımcı olan bir yazılımdır.

  68MB| Ücretsiz| Windows
GOM Player
GOM Player

Gom Player, tüm medya dosyalarınızı rahat bir şekilde açarak oynatabileceğiniz bir programdır.

  24,50MB| Ücretsiz| Windows
iTunes indir
iTunes

2001 yılında Apple tarafından oluşturulan iTunes uygulaması, eğlenmeniz için gereken her şeyi size sunar. Kurulduğu yıldan itibaren kendini geliştirmeye devam ederek, günümüzün en iyi mobil müzik çalar uygulamalarından biri olmuştur.

  202MB| Ücretsiz| Windows
GetContact Rehberden Numara Silme, Kaldırma Nasıl Yapılır?
GetContact Rehberden Numara Silme, Kaldırma Nasıl Yapılır?

Son günlerde oldukça popüler olan ve sosyal medya üzerinde epey konusu dönen GetContact uygulamasından numaramı nasıl silerim diyorsanız detaylı bir şekilde anlatalım.

instagram indir
Instagram

Instagram fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyerek takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanıyan bir web uygulamasıdır.

  Değişir| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
Razer Cortex: Game Booster
Razer Cortex: Game Booster

Game Booster programını bilgisayarınıza kurarak oynadığınız oyunların daha iyi bir performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  4.5MB| Ücretsiz| Windows
hornet indir
Hornet

Hornet, dünyadaki milyonlarca gay ve biseksüel erkek tarafından flört için kullanılan bir uygulamadır. Dünya çapında gay ve biseksüel erkekler için en popüler sitelerden biridir.

  52MB| Ücretsiz| iOS / Android
realtek hd audio driver indir
Realtek HD Audio Driver

Realtek HD Audio Driver ses kartı dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda oldukça sık kullanılan bir ses entegresidir.

  168.6MB| Ücretsiz| Windows
memu
Memu

Memu ile android tabanlı oyunları her türlü bilgisayarda oynayabilirsin. Memu emülatör, bireysel olarak kullandığın bilgisayarı, akıllı telefonun veya tabletine dönüştürmek için indirebileceğin programa denmektedir.

  436MB| Ücretsiz| Windows