kıble bulmak Kıble Yönü Bulmak İndir

Kıble Connect™ , kıble yönünü bulmanıza ve ezan saatlerini öğrenmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulama üzerinden kabeyi seyretmenizde mümkündür.

Boyut: 34MLisans : Uygulama İçi Satın Alma
Platform: Android
Yayımcı: Quran Reading
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 19 Ocak 2022

Not: Kıble yönü bulmada en doğru ölçümü yapabilmek için cihazınızı düz bir şekilde elektromanyetik alanlardan uzak olacak bir yere konumlandırınız.

Kıble Connect™ , kıble yönünü bulmanıza ve ezan saatlerini öğrenmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulama üzerinden Kâbeyi seyretme imkanı da sunmaktadır.

– Konumunuz nerede olursa olsun hem çevrimiçi, hem çevrimdışı ister gps kullanarak isterseniz manuel (elle) konum ekleyerek kıble yönünü bulabilirsiniz.

– Bulunduğunuz yer ile kıble arasında ki mesafeyi görebilirsiniz.

– Uygulama, Türkçe başta olmak üzere İtalyanca, İngilizce, İspanyolca, Rusça, Fransızca ve Hollandaca gibi dilleri desteklemektedir.

– 3 farklı tonda yer alan ezan hatırlatma seslerinden birini seçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
blitz indir

Blitz

Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

    99.30MB| Ücretsiz| Windows
odin3 indir

Odin3

Odin3 programı android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın android versiyonlarını ücretsiz olarak güncellemenize olanak tanımaktadır.

    4.3Mb| Ücretsiz| Windows
e-nabız uygulaması

E-Nabız

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android