gelir gider Keskin Yazılım Gelir Gider Takip İndir

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz.

Boyut: 7.7MBLisans : Demo/Riskli
Platform: Windows
Yayımcı: Keskin Yazılım
Kategori:Ticari
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Mayıs 2021

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz. Kullanıcılara, kategorilere ve tarihe göre de sınıflandırma yapmanıza olanak tanıyan yazılım çıktı almanıza da olanak tanımaktadır. Programa giriş yaparken şifre kullanıldığı için bu doğrultuda güvenlikte sağlamış bulunuyorsunuz. Ayrıca yedekleme ünitesi de bulunan program korumada sağlamaktadır.

Kurulum Notu : Windows 7 / 10 ve 8.1 için programın indirdiğiniz demo dosyasına sağ tıklayıp “yönetici olarak çalıştır” yaparak kurunuz.
Önemli Not : Program güvenlik sorunlarına yol açabilecek tarzda riskler içerebildiğinden kullandığınız esnada dikkatli olmanız gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Easy Screen OCR indir

Easy Screen OCR

Easy Screen OCR, programı sayesinde görsellerde bulunan yazıları bulabilirsiniz.

    2,23Mb| Ücretsiz| Windows
Auto Click Mouse İndir

Auto Mouse Click

Auto Mouse Click, bilgisayarınıza bağlı olan farenizi istediğiniz gibi programlamanıza olanak tanıyan bir programdır.

    4.4Mb| Deneme| Windows
snapchat indir

Snapchat

Son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat binlerce kullanıcıya sahiptir. Eğlenceli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz Snapchat uygulamasının kendine has pek çok özelliği de bulunuyor.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android