gelir gider Keskin Yazılım Gelir Gider Takip İndir

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz.

Boyut: 7.7MBLisans : Demo/Riskli
Versiyon: 6.5.0Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Keskin YazılımKategori: Ticari
Ekleyen: KadirTarih: 26 Mayıs 2021

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz. Kullanıcılara, kategorilere ve tarihe göre de sınıflandırma yapmanıza olanak tanıyan yazılım çıktı almanıza da olanak tanımaktadır. Programa giriş yaparken şifre kullanıldığı için bu doğrultuda güvenlikte sağlamış bulunuyorsunuz. Ayrıca yedekleme ünitesi de bulunan program korumada sağlamaktadır.

Kurulum Notu : Windows 7 / 10 ve 8.1 için programın indirdiğiniz demo dosyasına sağ tıklayıp “yönetici olarak çalıştır” yaparak kurunuz.
Önemli Not : Program güvenlik sorunlarına yol açabilecek tarzda riskler içerebildiğinden kullandığınız esnada dikkatli olmanız gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Epic Pen İndir

Epic Pen

Epic Pek Windowsunuz üzerinde ki program, masaüstü yada klasörler içinde herhangi bir yeri çizmenize ya da boyamanıza olanak tanımaktadır.

    14.3Mb| Ücretsiz| Windows
sahadan indir

Sahadan

Sahadan, android ve iOS cihazlarınıza yükleyebileceğiniz en hızlı canlı skorlara ve canlı sonuçlara ulaşabileceğiniz bir uygulamadır.

    46MB| Reklamlı| Android/iOS
Instagram indir

Instagram

Instagram fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyerek takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanıyan bir web uygulamasıdır.

    Değişir| Ücretsiz| Windows / iOS / Android

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?