gelir gider Keskin Yazılım Gelir Gider Takip İndir

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz.

Boyut: 7.7MBLisans : Demo/Riskli
Platform: Windows
Yayımcı: Keskin Yazılım
Kategori:Ticari
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Mayıs 2021

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz. Kullanıcılara, kategorilere ve tarihe göre de sınıflandırma yapmanıza olanak tanıyan yazılım çıktı almanıza da olanak tanımaktadır. Programa giriş yaparken şifre kullanıldığı için bu doğrultuda güvenlikte sağlamış bulunuyorsunuz. Ayrıca yedekleme ünitesi de bulunan program korumada sağlamaktadır.

Kurulum Notu : Windows 7 / 10 ve 8.1 için programın indirdiğiniz demo dosyasına sağ tıklayıp “yönetici olarak çalıştır” yaparak kurunuz.
Önemli Not : Program güvenlik sorunlarına yol açabilecek tarzda riskler içerebildiğinden kullandığınız esnada dikkatli olmanız gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
youtube go

Youtube GO

Milyarlarca kullanıcısı olan ve Google bünyesinde hizmet veren YouTube, internet kullanmadan video izlemenize olanak sağlayan YouTube Go hizmetini duyurdu.

    12.80MB| Ücretsiz| Android
trafik tescil formu

AlraiSoft Trafik Tescil Formu

Sigorta işiyle ilgili olan işletmeler için geliştirilen bu yazılımda Ek-1 ve Ek-9 formlarını pratik bir şekilde takip ederek yazdırabilir ve tasarlayabilirsiniz.

    8.7MB| Deneme| Windows
brawl stars indir

Brawl Stars

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen, çok oyunculu bir mobil strateji oyunudur. Oyun Beta sürümünden 12 Aralık 2018 tarihinde çıkmış ve küresel pazarda yayınlanmıştır.

    Değişir| Ücretsiz| Android / iOS