gelir gider Keskin Yazılım Gelir Gider Takip İndir

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz.

Boyut: 7.7MB Lisans : Demo/Riskli
Versiyon: 6.5.0 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Keskin Yazılım Kategori: Ticari
Ekleyen: Kadir Tarih: 26 Mayıs 2021

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz. Kullanıcılara, kategorilere ve tarihe göre de sınıflandırma yapmanıza olanak tanıyan yazılım çıktı almanıza da olanak tanımaktadır. Programa giriş yaparken şifre kullanıldığı için bu doğrultuda güvenlikte sağlamış bulunuyorsunuz. Ayrıca yedekleme ünitesi de bulunan program korumada sağlamaktadır.

Kurulum Notu : Windows 7 / 10 ve 8.1 için programın indirdiğiniz demo dosyasına sağ tıklayıp “yönetici olarak çalıştır” yaparak kurunuz.
Önemli Not : Program güvenlik sorunlarına yol açabilecek tarzda riskler içerebildiğinden kullandığınız esnada dikkatli olmanız gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Avira indir

Avira

Avira, sisteminizdeki verileri ve kişisel gizliliğinizin yanı sıra bilgisayarınızı dışarıdan gelecek olan kötü niyetli dosyalara karşı koruyan ödüllü bir anti virüs yazılımıdır.

    177.6MB| Ücretsiz| Wimndows
birebir indir

Birebir Etüt Takip

Birebir etüt programı sayesinde hangi öğretmenin ne zaman hangi öğrencilerle hangi sınıfta ve hangi ders üzerine çalışacaklarını takip edebilirsiniz.

    5.5MB| Demo| Windows
Pool Billiards Pro indir

Pool Billiards Pro

Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bilardo oyunudur.

    3.20MB| Ücretsiz| iOS / Android

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?