trio office Trio Office İndir

Trio Office, Microsoft Office programlarına alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir ofis yazılımıdır.

Boyut: 867.43MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: GT Office PDF Studio
Kategori:İş Dünyası
Ekleyen: Kadir
Tarih: 2 Ocak 2022

Trio Office; Word, Excel ve PowerPoint gibi Microsoft Office programlarına alternatif olarak tercih edebileceğiniz ücretsiz bir ofis yazılımıdır.

Trio Office, Ücretsiz olmasından dolayı Microsoft Office programlarına alternatif olarak en çok indirilen programlarından biridir. Word, Excel ve PowerPoint programlarına alternatif olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda Google Dokümanlar, Google Tablolar, Google Slaytlar ve OpenOffice formatları ile uyumlu çalışmaktadır. Microsoft Office programlarına alternatif olarak ücretsiz sunulan bir yazılım arayışı içindeyseniz Trio Office tam size göre.

Trio Office İndir (Ücretsiz Ofis Programı

Metin dosyaları açmak için desteklediği formatlar
Word Writer, OpenDocument formatları (.odt, .ott, .oth, .odm ve .fodt) ve bunlara ek olarak OpenOffice.org formatlarını (.sxw, .stw ve .sxg) açmaktadır.
Microsoft Word, Apple Pages ve benzer bir çok metin editörü ile oluşturulan txt, xml ve html dosyaları ile .pdb dosyalarını açmaktadır.

Elektronik tabloları açmak için desteklediği formatlar
Calc, OpenDocument formatları (.ods, .ots ve .fods) ve bunlara ek olarak OpenOffice.org formatlarını (.sxc ve .stc) açmaktadır. Microsoft Excel, Apple Numbers programlarında oluşturulan tabloları açmaktadır.

Sunumları açmak için desteklediği formatlar
Impress, OpenDocument formatları (.odp, .odg, .otp ve .fopd) ve bunlara ek olarak, OpenOffice.org dosyalarını açmaktadır.
Microsoft PowerPoint, Apple Keynote ve benzer bir çok slayt hazırlama programları ile oluşturulan slayt dosyalarını açmaktadır.

Grafik dosyalarını açmak için desteklediği formatlar
Draw, OpenDocument formatları (.odg, ve .otg) ve bunlara ek olarak, OpenOffice.org dosyalarını açmaktadır.
Adobe Photoshop (.psd), AutoCad (.dxf) , Corel Draw (.cdr) ve diğer çok kullanılan grafik programlarına ait formatları açmaktadır.
JPG, JPEG, BMP, TIF, GIF, PNG, SGV ve benzer formatlara sahip resim dosyalarını açmaktadır.

PDF dosyalarını açmak için desteklediği formatlar
.pdf formatına sahip olan tüm belgeleri açmaktadır.

Formül içerek dosyaları açmak için desteklediği formatlar
Math, OpenDocument Formula (.odf) formatları ve bunlara ek olarak .sxm, .smf ve .mml formatlarına sahip dosyaları açmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
supper zill indir

Supper Zil

Okul, dershane ve benzer tüm eğitim kurumlarında sıklıkla kullanılan ve ücretsiz olan Supper Zill okul zil programı kurulumu oldukça kolay ve basit tasarımı olan bir yazılımdır.

    22,5MB| Ücretsiz| Windows
e-devlet indir

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
bilgisayar kapatma zamanlayıcısı indir

Bilgisayarı Kapatma Zamanlayıcısı

Bilgisayarı kapatma zamanlayıcısı, Ekrem Gülcüoğlu tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak dağıtılan bir bilgisayar kapatma programıdır.

    604 KB| Ücretsiz| Windows