dracula virüs temizleyici Dracula Virüs Temizleyici İndir

Dracula virüs temizleyici anlık olarak bilgisayarınızı virüsten korumaz ancak istediğiniz zaman programı çalıştırarak sisteminizde bulunan virüslerin temizlenmesine yardımcı olan ücretsiz virüs temizleme aracıdır.

Boyut: 0.63MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: YazGüven
Kategori: Güvenlik
Ekleyen: Kadir
Tarih: 20 Ekim 2023

Bildiğiniz gibi antivirüs programları bilgisayarınıza gerçek zamanlı (anlık) koruma sağlar. Örneğin siz bir program, dosya veya herhangi bir şey indirmeye çalıştığınızda antivirüs programı arka planda devreye girerek indirdiğiniz dosyanın herhangi bir zararlı içerik içermediğini sizin için kontrol eder ve problem yoksa indirmenize izin verir. Problem varsa ise sizi bilgilendir ve yine de indirmek isterseniz tercihi size bırakır.

Dracula virüs temizleyici ücretsiz virüs temizleme işlemi sağlar. Ancak gerçek zamanlı koruma sağlamaz. Bu sebeple siz istediğiniz zaman dracula virüs temizleyici yazılımını çalıştırarak sisteminizde bulunan virüslerin temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Dracula Virüs Temizleyici Nedir?

Dracula Virüs Temizleyici, bilgisayarınızda Türkçe dil seçeneğiyle ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir malware temizleme aracıdır. Antivirüs programlarından bağımsız bir şekilde çalışır, bu yüzden gerçek zamanlı koruma sunmaz. Bununla birlikte, Dracula ile yapılan taramalar, varolan antivirüs programınızla çakışmadan rahatça gerçekleştirilebilir. Eğer tarama esnasında antivirüsünüz herhangi bir tehdit tespit ederse, bu tehdidi gönül rahatlığıyla silebilirsiniz. Taramayı daha etkili hale getirmek için, şüpheli flash diskler, harici diskler gibi taşınabilir depolama birimlerinizi bilgisayarınıza takılı hale getirerek Dracula’nın bu birimleri de tarayabilmesini sağlayabilirsiniz.

Dracula Virüs Temizleyici Özellikleri

– Bilgisayarımızda yer kaplayan gereksiz temp ve prefect gibi dosyaları tespit ederek siler. Böylece depolama alanımız gereksiz dosyalarla dolmaz ve diskimizde yer açılır.
– Kayıt defterinin devre dışı kalması, explorer sayfasının başlangıç sayfasının değişimi, düzeltilemeyen görev yöneticisi gibi durumları düzelterek çalışır hale getirir.
– Activexdebugger32.exe virüsünü kalıcı şekilde temizler.

Dracula Virüs Temizleyici İndir Ne İşe Yarar?

Bilgisayarınızda birikmiş olan gereksiz Temp, Prefetch gibi klasörlerdeki dosyaları kaldırarak sistem performansınızı artırır. Görev yöneticisinin devre dışı bırakılması, kayıt defterine erişimin engellenmesi ya da Internet Explorer başlangıç sayfasının değişikliğine izin vermemesi gibi sorunları ortadan kaldırır. Activexdebugger32.exe gibi bilinen trojanları kalıcı olarak silerken, sürücü paylaşımını da özgün ayarlarına döndürür. Dracula Virüs Temizleyici sadece belirli virüsler için değil, sürekli genişleyen bir veri tabanı ile yeni tehditlere karşı da önlem alabilir. Ancak, gerçek zamanlı koruma sunmadığı için, bu programı mevcut antivirüs yazılımlarınızla birlikte sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Virüs tespiti için bilgisayarınıza şüpheli flash disk veya harici disk gibi cihazları takın, ardından hedefleri belirleyip tarama işlemine başlayın.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
büyük eşittir işareti nasıl yapılır
Klavyede Büyük Eşittir (≥) ve Küçük Eşittir (≤) İşareti Nasıl Yapılır?

Bir bilgisayar klavyesinde genellikle 120'ye yakın tuş yer alır. Bu tuşların birçoğu harfler için ayrılmışken, diğerleri rakamlar, semboller ve fonksiyon tuşlarıdır.

diptrace indir
DipTrace

DipTrace, elektronik devre tasarımı için kapsamlı bir PCB tasarım aracıdır. Şematik çizimden çok katmanlı PCB düzenlemeye kadar tüm süreçleri destekler.

  204.7MB| Ücretsiz| Windows
brave indir
Brave

Brave, Chromium tabanlı bir internet tarayıcısıdır. Ziyaret edilen internet sayfalarında bulunan tanıtıcı reklamları tümüyle ortadan kaldırarak kullanıcılara reklamsız bir şekilde webde dolaşma imkanı sunmaktadır.

  1.18MB| Ücretsiz| Windows
vpn unlimited indir
VPN Unlimited

VPN Unlimited, isminden de anlayacağınız üzere erişimi engellenmiş olan web sitelerine giriş yapmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

  34.1MB| Deneme| Windows
Terkon Veresiye Programı indir
Terkon Veresiye Programı

Terkon firması tarafından ilk olarak 2004 yılında küçük işletmelerin faydalanması için geliştirilen veresiye programı, o günden bu güne sürekli olarak güncellenip, geliştirilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

  2.5MB| Ücretsiz| Windows
serious sam 2 indir
Serious Sam 2

Serious Sam 2, birinci şahıs nişancı oyunlarının geleneksel formülünü takip eden bir aksiyon oyunudur.

  Deneme| Windows
Facebook Hesabı Nasıl Silinir?
Facebook 3.2 Milyar Sahte Hesabı Sildiğini Açıkladı

Facebook, çocuk istismarı ve intihar içerikli mesajlar yayınlayan kullanıcılarla beraber 2019'un Nisan ve Eylül ayları arasında toplamda 3.2 milyar sahte hesabı sildiği yönünde bir rapor yayınladı.

everything indir
Everything

Standart windows arama motorunda arayıp bulamadığınız dosyaları Everything sayesinde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar elde edecek şekilde arayabilir ve bulabilirsiniz.

  0.33MB| Ücretsiz| Windows
trafik tescil formu
Tera Trafik Tescil Programı (EK1)

Tera trafik tescil programı, size trafik tescil dosyası Ek-1 doldurma imkanı sunmaktadır.

  5.5Mb| Deneme| Windows
7-zip-indir
7-Zip

7-Zip, oldukça yüksek sıkıştırma ve arşivleme performansına sahip, ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir arşivleyicidir.

  1.1MB| Ücretsiz| Windows