dlive indir Dlive İndir

Dlive, canlı yayın yapma uygulaması olup binlerce kişinin yayın yaptığı ve milyonlarca kişinin izlediği bir platformdur. Ünlü yayıncıların yer aldığı Dlive platformunu yükleyerek sizde izleyici veya yayıncı olabilirsiniz.

Boyut: 37MbLisans : Ücretsiz
Platform: Android/iOS
Yayımcı: DLive Media Group LTD.
Kategori:Canlı Yayın
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Ocak 2021

Dlive Nedir?

Dijital yayın platformlarının her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesiyle birlikte ortaya çıkan bazı uygulamalar vardır. Hem kullanışlı hem de güvenilir olması sebebiyle tercih edilen canlı yayın platformlarından biri de Dlive isimli uygulamadır. Peki, Dlive nedir? Canlı video akışı alanında geliştirilmiş olan uygulama ile birlikte canlı yayınlar yapılabilir. İzleyiciler tarafından beğeniyle takip edilen platformda farklı alanlardaki yayınlar gerçekleştirilebiliyor. 2018’de geliştirilmesine rağmen kısa bir süre içinde yaygınlaşan ve çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen uygulamanın çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Dünyanın en sevilen oyunlarının canlı yayın olarak paylaşıldığı uygulamada dünyaca ünlü yayıncılar faaliyet göstermektedir. LOL, GTA5 ve PUBG gibi sevilen oyunları oynayan yayıncılar, izleyicilerle etkileşim sağlamaktadır. Canlı yayın takibi için programı tercih etmek isteyen kullanıcılar için farklı alternatifler vardır. Uygulamayı bilgisayarlara veya mobil cihazlara indirdikten sonra kolay bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Popülerliği her geçen gün uygulamayı takip ederek ne güzel yayınları izleyebilirsiniz.

Dlive İndir

Son yıllarda televizyon kanallarının izlenme oranlarının düşmesinin sebebi olarak gösterilen dijital platformların özellikleri farklılık gösteriyor. Oyun, sohbet ve film gibi farklı içeriklerde canlı yayınların yapıldığı platformlar arasında yer alan Dlive, çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Ünlü yayıncıların oyun oynarken takipçileriyle sohbet ettiği canlı yayınları tercih eden kullanıcılar için Dlive indir bağlantıları öne çıkıyor. Bağlantılar üzerinden indirme işlemini yaptıktan sonra canlı yayın platformunu cihazlarınız üzerinden güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Dlive platformunu kullanmak isteyenler için farklı alternatifler vardır. Hem canlı yayın yapmak hem de farklı kullanıcılar tarafından yayınlanan içerikleri takip etmek mümkündür. Popülerliği artan programı indirmek için ücretsiz bağlantı adreslerinden yararlanabilirsiniz. Platform üzerinden üyelik oluşturduktan sonra giriş yapılarak canlı yayınlar takip edilebilir. Abone olma ve hediye gönderme gibi destek araçlarıyla birlikte yayıncılarla etkileşime geçilebilir. Programı tercih ederek canlı yayın yapmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Dlive platformunu kullanarak canlı yayın yapmak isteyen kişiler için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bazı canlı yayın yapma programlarını kullanarak farklı içeriklerdeki yayınlarınızı takipçilerinizle buluşturabilirsiniz. Dlive video indir ile birlikte hem mobil cihazlarınızda hem de bilgisayarlarınızda yayınlar yapabilirsiniz. Kullanıcıların istediği yayın dilinde canlı yayınlar gerçekleştireceği platformda farklı alanlarda yayınlar yapılmaktadır. Bazı ek programlarla birlikte güvenli canlı yayınlar gerçekleştirilebilir.

Dlive platformundan canlı yayın açma için yapılması gereken bazı işlemler vardır. İnternet hızının yüksek olması ve gelişmiş cihazlara sahip olunması gerekmektedir. Canlı yayınların daha kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yapılması için ayarlamaların doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Dlive platformunda canlı yayın yapmak isteyen kullanıcılar için önemli hususlar şu şekildedir;

• Yayın bilgilerinin hedef kitleye uygun bir şekilde ayarlanması gerekir.
• Platformdaki yayın başlığı ve kategorisi gibi ayarların yapılması gerekmektedir.
• Uygun bir yayın platformu seçildikten sonra kaliteli grafiklerle canlı yayınlar yapılabilir.

Canlı yayınlar sırasında daha fazla etkileşim almak isteyen yayıncıların kullanabileceği farklı ayarlar vardır. Video platformunu kullanmak isteyen kişiler, bağlantı adresleri üzerinden hem telefonlarına hem de bilgisayarlarına indirme yapabilir. İndirme işleminden sonra güvenli ve hızlı bir şekilde yükleme yapılabilir.

Dlive İndir PC

Günümüzdeki en popüler dijital canlı yayı platformları arasında yer alan Dlive uygulamasında farklı yayınlar yapılmaya devam ediyor. Dlive indir PC ile birlikte popüler canlı yayın uygulaması bilgisayarlar üzerinden takip edilebilir. Yayın platformunu takip etmek isteyen kullanıcılar için hızlı ve ücretsiz indirme adresleri bulunmaktadır. Canlı yayın platformunun mobil ve PC uygulamalarını cihazlarınıza indirdikten sonra pratik bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
kıble bulmak

Kıble Yönü Bulmak

Kıble Connect™ , kıble yönünü bulmanıza ve ezan saatlerini öğrenmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Aynı zamanda uygulama üzerinden kabeyi seyretmenizde mümkündür.

    34M| Uygulama İçi Satın Alma| Android
wireshark indir

Wireshark

Adının değişmesi ile bilinebilirliğini arttıran Wireshark ağ analizatör uygulamasıdır. Eski adı Ethereal olan Wireshark yazılımsal olarak aynı içeriklere sahiptir. Güçlü özellikleri sayesinde dünya üzerinde en çok tercih edilen ağ analiz uygulaması olmayı başarmıştır. 

    51,70MB| Ücretsiz| Windows
fatura takip programı indir

Datakent Fatura Takip Programı

Datakent tarafından geliştirilip, Türkçe dil desteği bulunan program ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır. Fatura takibi için kullanabilirsiniz.

    4.9MB| Ücretsiz| Windows