dlive indir Dlive İndir

Dlive, canlı yayın yapma uygulaması olup binlerce kişinin yayın yaptığı ve milyonlarca kişinin izlediği bir platformdur. Ünlü yayıncıların yer aldığı Dlive platformunu yükleyerek sizde izleyici veya yayıncı olabilirsiniz.

Boyut: 37Mb Lisans : Ücretsiz
Platform: Android/iOS
Yayımcı: DLive Media Group LTD.
Kategori: Canlı Yayın
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Ocak 2021

Dlive Nedir?

Dijital yayın platformlarının her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesiyle birlikte ortaya çıkan bazı uygulamalar vardır. Hem kullanışlı hem de güvenilir olması sebebiyle tercih edilen canlı yayın platformlarından biri de Dlive isimli uygulamadır. Peki, Dlive nedir? Canlı video akışı alanında geliştirilmiş olan uygulama ile birlikte canlı yayınlar yapılabilir. İzleyiciler tarafından beğeniyle takip edilen platformda farklı alanlardaki yayınlar gerçekleştirilebiliyor. 2018’de geliştirilmesine rağmen kısa bir süre içinde yaygınlaşan ve çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen uygulamanın çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Dünyanın en sevilen oyunlarının canlı yayın olarak paylaşıldığı uygulamada dünyaca ünlü yayıncılar faaliyet göstermektedir. LOL, GTA5 ve PUBG gibi sevilen oyunları oynayan yayıncılar, izleyicilerle etkileşim sağlamaktadır. Canlı yayın takibi için programı tercih etmek isteyen kullanıcılar için farklı alternatifler vardır. Uygulamayı bilgisayarlara veya mobil cihazlara indirdikten sonra kolay bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Popülerliği her geçen gün uygulamayı takip ederek ne güzel yayınları izleyebilirsiniz.

Dlive İndir

Son yıllarda televizyon kanallarının izlenme oranlarının düşmesinin sebebi olarak gösterilen dijital platformların özellikleri farklılık gösteriyor. Oyun, sohbet ve film gibi farklı içeriklerde canlı yayınların yapıldığı platformlar arasında yer alan Dlive, çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Ünlü yayıncıların oyun oynarken takipçileriyle sohbet ettiği canlı yayınları tercih eden kullanıcılar için Dlive indir bağlantıları öne çıkıyor. Bağlantılar üzerinden indirme işlemini yaptıktan sonra canlı yayın platformunu cihazlarınız üzerinden güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Dlive platformunu kullanmak isteyenler için farklı alternatifler vardır. Hem canlı yayın yapmak hem de farklı kullanıcılar tarafından yayınlanan içerikleri takip etmek mümkündür. Popülerliği artan programı indirmek için ücretsiz bağlantı adreslerinden yararlanabilirsiniz. Platform üzerinden üyelik oluşturduktan sonra giriş yapılarak canlı yayınlar takip edilebilir. Abone olma ve hediye gönderme gibi destek araçlarıyla birlikte yayıncılarla etkileşime geçilebilir. Programı tercih ederek canlı yayın yapmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Dlive platformunu kullanarak canlı yayın yapmak isteyen kişiler için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Bazı canlı yayın yapma programlarını kullanarak farklı içeriklerdeki yayınlarınızı takipçilerinizle buluşturabilirsiniz. Dlive video indir ile birlikte hem mobil cihazlarınızda hem de bilgisayarlarınızda yayınlar yapabilirsiniz. Kullanıcıların istediği yayın dilinde canlı yayınlar gerçekleştireceği platformda farklı alanlarda yayınlar yapılmaktadır. Bazı ek programlarla birlikte güvenli canlı yayınlar gerçekleştirilebilir.

Dlive platformundan canlı yayın açma için yapılması gereken bazı işlemler vardır. İnternet hızının yüksek olması ve gelişmiş cihazlara sahip olunması gerekmektedir. Canlı yayınların daha kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yapılması için ayarlamaların doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Dlive platformunda canlı yayın yapmak isteyen kullanıcılar için önemli hususlar şu şekildedir;

• Yayın bilgilerinin hedef kitleye uygun bir şekilde ayarlanması gerekir.
• Platformdaki yayın başlığı ve kategorisi gibi ayarların yapılması gerekmektedir.
• Uygun bir yayın platformu seçildikten sonra kaliteli grafiklerle canlı yayınlar yapılabilir.

Canlı yayınlar sırasında daha fazla etkileşim almak isteyen yayıncıların kullanabileceği farklı ayarlar vardır. Video platformunu kullanmak isteyen kişiler, bağlantı adresleri üzerinden hem telefonlarına hem de bilgisayarlarına indirme yapabilir. İndirme işleminden sonra güvenli ve hızlı bir şekilde yükleme yapılabilir.

Dlive İndir PC

Günümüzdeki en popüler dijital canlı yayı platformları arasında yer alan Dlive uygulamasında farklı yayınlar yapılmaya devam ediyor. Dlive indir PC ile birlikte popüler canlı yayın uygulaması bilgisayarlar üzerinden takip edilebilir. Yayın platformunu takip etmek isteyen kullanıcılar için hızlı ve ücretsiz indirme adresleri bulunmaktadır. Canlı yayın platformunun mobil ve PC uygulamalarını cihazlarınıza indirdikten sonra pratik bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Jnes (NES Emilatörü)
Jnes (NES Emilatörü)

Nintendo klonu olan micro genius ile 90'lı yıllarda hepimizin sahip olduğu televizyon atarilerinde oynanan oyunları jnes sayesinde şimdi de bilgisayarınızda oynayabileceksiniz.

  Ücretsiz| Windows
bim apple ürünleri satıyor
Apple Kulaklık ve Sarj Aleti Yeniden BİM Marketlerde!

Türkiye'nin en fazla mağaza sayısına sahip olan BİM marketler zinciri geçtiğimiz dönemde iPhone 7 ve PlayStation 4 ürünlerini elektronik mağazalara nazaran çok daha uygun fiyatlara satmış ve oldukça ses duyurmuştu.

HD Tune indir
HD Tune

HD Tune, bilgisayarınızın sabit diskini (HDD) tarayarak, oluşan bad sector gibi hataları ve diğer sağlık problemlerini sizlere gösteren küçük boyutlu ve kullanımı kolay bir yazılımdır.

  627KB| Ücretsiz| Windows
serious sam 2 indir
Serious Sam 2

Serious Sam 2, birinci şahıs nişancı oyunlarının geleneksel formülünü takip eden bir aksiyon oyunudur.

  Deneme| Windows
free pdf to word doc converter
Free PDF to Word Doc Converter

Free PDF to Word Doc Converter aracıyla, PDF belgelerinizi DOC formatına, yani Microsoft Word'e dönüştürebilirsiniz.

  1.1MB| Ücretsiz| Windows
a101 plus indir
A101 Plus

A101 Plus uygulaması, a101 tarafından geliştirilmiş sevdiğiniz ürünlerde kampanyalar yaparak, bol bol indirim sunan ve bakiye kazandıran bir uygulamadır.

  Ücretsiz| iOS, Android
mozilla firefox indir
Mozilla Firefox

Mozilla Firefox, internet üzerinde çok daha hızlı, güvenilir ve gizli gezinmesini sağlayacak ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Üstelik 2000'den fazla reklam takipçisinden sizi koruyarak daha rahat bir gezinti sunmaktadır.

  51.8MB| Ücretsiz| Windows / Android
Wise Folder Hider
Wise Folder Hider

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızda bulunan klasörleri gizleme ve şifreleme programı olan Wise folder hider işinize yarayacak programlardan biridir.

  2.10MB| Ücretsiz| Windows
360 Total Security indir
360 Total Security

360 Total Security - Türkçe Antivirüs Programı sayesinde ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızı tehditlere karşı güvenle koruyabilirsiniz.

  1.35MB| Ücretsiz| Windows
need for speed underground 2
Need For Speed Underground 2

Need For Speed Underground 2: isminden de belli olacağı üzere Need For Speed Underground serisinin ikinci oyunudur.

  345.9MB| Demo| Windows