camscanner CamScanner – Phone PDF Creator İndir

CamScanner - Phone PDF Creator sayesinde istediğiniz belgenin veya yerin fotoğrafını çekerek tarayabilir ve hemen PDF formatına getirebilirsiniz.

Boyut:Lisans : Ücretsiz
Platform:
Yayımcı:
Kategori:Çeşitli
Ekleyen: Kadir
Tarih: 24 Ocak 2022

CamScanner – Phone PDF Creator sayesinde istediğiniz belgenin veya yerin fotoğrafını çekerek tarayabilir ve hemen PDF formatına getirebilirsiniz.

Bir yada daha fazla belgeyi tarayarak hızlı bir şekilde PDF formatına dönüştürebilirsiniz. İstediğini belge, doküman veya alanın fotoğrafını çekmeniz yeterli. Geri kalan tüm PDF çevirme işlemlerini uygulama sizin yerinize kolayca halletmektedir. Uygulamayı indirip yükledikten sonra size sunulan yönlendirmeleri takip ederek sadece bir kaç saniye içerisinde dokümanlarınızı taratabilir ve PDF formatına dönüştürebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
SF Cari Hesap Takibi

SF Cari Hesap Takibi

Bir Türk yazılım firması olan SF Yazılım tarafından geliştirilen cari hesap takibi programı sayesinde işletmenizin cari, kasa, stok, fatura, çek gibi tüm hareketlerini ve bununla beraber satışlarınızı kolay ve pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.

    7.36MB| Deneme Sürümü| Windows
google meet

Google Meet

Google Meet uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişi yada kişilerle bağlantı kurarak toplantı yapabilir, eğitim verebilirsiniz.

    Değişir| Ücretsiz| Win / iOS / Android
nesine indir

Nesine

Nesine uygulaması üzerinden online iddaa, spor toto, milli piyango ve canlı iddaa oynayabilir, takip edebilirsiniz.

    Cihaza Göre| Ücretsiz| iOS / Android