bvt live tv indir BVT Live TV İndir

BVT Live TV programını indirip bilgisayarınıza yükleyerek yüzlerce televizyon kanalını izleyebilir ve radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz. Ücretsiz tv ve radyo programı.

Boyut: 1.1MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: BVT Live TV
Kategori:İnternet TV
Ekleyen: Kadir
Tarih: 30 Ağustos 2021

BVT Live TV İndir – Ücretsiz TV Programı
Çevrimiçi yayın yapan televizyon kanallarını izlemek, radyo istasyonlarının canlı yayınlarını dinlemek ve medya dosyalarınızı yürütebilmek için BVT Live TV programını kullanabilirsiniz. Canlı TV izleyip, radyo dinlemek isteyen kullanıcılara yüzlerce TV ve radyo kanalını tamamen ücretsiz sunan BVT Live TV programı aynı zamanda tam ekran online oyun ve online sözlük imkanı da sunmaktadır.

, ,
Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Unity Web Player

Unity Web Player

Unity Web Player, 3 boyutlu oyunları internet tarayıcınız üzerinde oynama imkanı sunan bir yazılımdır.

    1MB| Ücretsiz| Windows
StopAd indir

StopAd

Pek çok webmaster kazancını web siteleri oluşturarak sağlamakta. Ancak bazı arkadaşlarımız işi abartarak sahip oldukları web sitelerini çeşitli reklamlarla doldurmaktadır.

    1.30MB| Ücretsiz| Windows / Android / iOS
hello neighbor indir

Hello Neighbor

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

    Değişir| Ücretli| Windows/Android/iOS