attribute changer indir Attribute Changer İndir

Attribute Changer programı ile dosya, klasör ve belgelerin isimlerini yada oluşturma/değiştirme tarihlerini toplu ve ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz.

Boyut: 4.9MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Romain Petges
Kategori:Dosya Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 7 Aralık 2021

Attribute Changer, bilgisayarınızda bulunan dosya, klasör ve belgelerin ayrıntılarında bulunan oluşturulma/değiştirilme gibi tarih, saat, gizlilik ve salt okunurluk gibi bilgileri sağ tık ile kolayca düzenlemenize olanak tanıyan ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir programdır. Tüm dosya, belge ve klasörlerin isimlerini toplu bir şekilde büyük/küçük biçiminde değiştirmenize de olanak tanıyan bu program Romain Petges tarafından geliştirilmiş olup ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Driver Booster İndir

Driver Booster

Bilgisayarınızda tespit ettiğiniz birçok hata bulunabilir. Bunlar eksik bir şeylerden kaynaklanıyor olabilir. Bilgisayar performansınızı yükseltmek için Driver Booster indir yaparak, eksik veya hatalı sürücüleri tespit edebilirsiniz.

    23.5MB| Ücretsiz| Windows
HMV! PRO VPN indir

HMV! PRO VPN

HMA! Pro VPN sanal özel ağ teknolojisine dayalı lider bir internet şifreleme hizmetidir.

    7MB| Deneme| Windows
Roguekiller indir

Roguekiller

Bilgisayarınızın kritik dosyalarına ulaşmak, bilgilerinizi çalmak için oluşturulan zararlı yazılımlardan sizi koruyan Roguekiller, aynı zamanda diğer virüsler için de geniş tarama sunar.

    21.7MB| Ücretsiz| Windows