attribute changer indir Attribute Changer İndir

Attribute Changer programı ile dosya, klasör ve belgelerin isimlerini yada oluşturma/değiştirme tarihlerini toplu ve ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz.

Boyut: 4.9MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Romain Petges
Kategori:Dosya Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 7 Aralık 2021

Attribute Changer, bilgisayarınızda bulunan dosya, klasör ve belgelerin ayrıntılarında bulunan oluşturulma/değiştirilme gibi tarih, saat, gizlilik ve salt okunurluk gibi bilgileri sağ tık ile kolayca düzenlemenize olanak tanıyan ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir programdır. Tüm dosya, belge ve klasörlerin isimlerini toplu bir şekilde büyük/küçük biçiminde değiştirmenize de olanak tanıyan bu program Romain Petges tarafından geliştirilmiş olup ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
supper zill indir

Supper Zil

Okul, dershane ve benzer tüm eğitim kurumlarında sıklıkla kullanılan ve ücretsiz olan Supper Zill okul zil programı kurulumu oldukça kolay ve basit tasarımı olan bir yazılımdır.

    22,5MB| Ücretsiz| Windows
e-devlet indir

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
bilgisayar kapatma zamanlayıcısı indir

Bilgisayarı Kapatma Zamanlayıcısı

Bilgisayarı kapatma zamanlayıcısı, Ekrem Gülcüoğlu tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak dağıtılan bir bilgisayar kapatma programıdır.

    604 KB| Ücretsiz| Windows