trafik tescil formu AlraiSoft Trafik Tescil Formu İndir

Sigorta işiyle ilgili olan işletmeler için geliştirilen bu yazılımda Ek-1 ve Ek-9 formlarını pratik bir şekilde takip ederek yazdırabilir ve tasarlayabilirsiniz.

Boyut: 8.7MBLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: AlraiSoft
Kategori:Sektörel
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Kasım 2021

Trafik tescil formu, Alraisoft tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Sigorta işiyle ilgili olan işletmeler için geliştirilen bu yazılımda Ek-1 ve Ek-9 formlarını pratik bir şekilde takip ederek yazdırabilir ve tasarlayabilirsiniz. Poliçe uyarı fonksiyonu sayesinde ayarlamış olduğunuz tarihlerde programı açtığınızda bilgilendirme alır ve zamanı gelen forma kolayca ulaşmanızı sağlar. Programa şifre koyabilir ve şifreyi bilmeyen diğer şahısların giriş yapmasına engel olabilirsiniz. Otomatik ve manuel olmak üzere her iki şekilde veritabanı yedeklemesi yaparak veri güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Trafik Tescil Formu Programı Özellikleri

Ek-1 formu ekleme, silme ve düzenleme
Ek-1 formu tasarlama ve yazdırma
Ek-9 formu ekleme, silme ve düzenleme
Ek-9 formu tasarlama ve yazdırma
Trafik şahadetname
Ek-18 A Form
Poliçe Uyarısı
Şifre koyma ve yetki verme
Motorlu araç trafik belgesi ekleme, tasarlama, yazdırma ve raporlama
Ajanda
Sms gönderme ve Sms rapor

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
pdf merge indir

PDFMerge

PDFMerge, birden fazla PDF dosyasını birleştirmenize imkan veren ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir PDF birleştirme programıdır.

    0.77MB| Ücretsiz| Windows
DynEd indir

DynEd

Dinamik eğitim kelimelerinden türetilen DynEd programı, günümüzün en yaygın ve kaliteli yabancı dil eğitim yazılımlarındandır.

    7,50MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
Speedify

Speedify

Şifreli VPN’ler arasında bulunan Speedify, kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak istediğiniz blokeli sitelere veya uygulamalara ulaşmanızı sağlar.

    61.90MB| Deneme Sürümü| Windows / iOS / Android