adblock indir AdBlock İndir

AdBlock, ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yer alan tüm reklamları engelleyerek daha iyi web deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir.

Boyut: 4.08MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: AdBlock
Kategori:İnternet
Ekleyen: Kadir
Tarih: 25 Aralık 2021

AdBlock, ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yer alan tüm reklamları engelleyerek daha iyi web deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir. İnternet üzerinde gezinirken bazı web sayfalarında karşılaşılan, özellikle boğucu ve rahatsız edici şekilde eklenmiş reklamlardan bunalan kişilerin yardımına koşan AdBlock tamamen ücretsizdir.

Engellenen reklamlar sayesinde içeriğe oldukça kaliteli bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olmaktadır. Dilerseniz güvendiğiniz sitelerde reklam görmeye ve destek vermeye de devam edebilirsiniz.

Özel İstek: Programindir.com.tr olarak ziyaretçilerimizi rahatsız edici davranışlardan uzak durmaktayız. Sitemizin sizlere ücretsiz hizmet vermeye devam edebilmesi adına AdBlock eklentisini sitemiz için pasif hale getirmenizi rica ederiz 🙂

Dünya genelinde oldukça popüler olup yaklaşık 40 milyon kullanıcı tarafından geliştirilen AdBlock Chrome, Firefox, Opera ve Safari gibi tüm popüler tarayıcılar için kurulabilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
DriverPack Solution indir

DriverPack Solution

Bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait driver yani sürücüleri tek tek bulmak istemiyor ya da bulamıyorsanız DriverPack Solution yardımınıza yetişiyor.

    Ücretsiz| Windows
Tor Browser indir

Tor Browser

Tor Browser, yasaklı ve engellenmiş web sitelerine giriş yapmanıza izin vermenin yanı sıra, güvenlik ve gizliliğinizi koruyarak internet ortamında anonim olarak dolaşmanıza olanak tanıyan bir web tarayıcısıdır.

    51.40MB| Ücretsiz| Windows
agsoft aidat takibi programı indir

AGSoft Site/Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı

Site / Apartman aidat ve gelir gider takip programı tüm site ve apartman yöneticilerinin site sakinlerinden aldıkları aidatları kolay bir şekilde takip edebilmesi için AGSoft tarafından geliştirilmiştir.

    3.8MB| Deneme| Windows