adblock indir AdBlock İndir

AdBlock, ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yer alan tüm reklamları engelleyerek daha iyi web deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir.

Boyut: 4.08MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: AdBlock
Kategori:İnternet
Ekleyen: Kadir
Tarih: 25 Aralık 2021

AdBlock, ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yer alan tüm reklamları engelleyerek daha iyi web deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir. İnternet üzerinde gezinirken bazı web sayfalarında karşılaşılan, özellikle boğucu ve rahatsız edici şekilde eklenmiş reklamlardan bunalan kişilerin yardımına koşan AdBlock tamamen ücretsizdir.

Engellenen reklamlar sayesinde içeriğe oldukça kaliteli bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olmaktadır. Dilerseniz güvendiğiniz sitelerde reklam görmeye ve destek vermeye de devam edebilirsiniz.

Özel İstek: Programindir.com.tr olarak ziyaretçilerimizi rahatsız edici davranışlardan uzak durmaktayız. Sitemizin sizlere ücretsiz hizmet vermeye devam edebilmesi adına AdBlock eklentisini sitemiz için pasif hale getirmenizi rica ederiz 🙂

Dünya genelinde oldukça popüler olup yaklaşık 40 milyon kullanıcı tarafından geliştirilen AdBlock Chrome, Firefox, Opera ve Safari gibi tüm popüler tarayıcılar için kurulabilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
google meet

Google Meet

Google Meet uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişi yada kişilerle bağlantı kurarak toplantı yapabilir, eğitim verebilirsiniz.

    Değişir| Ücretsiz| Win / iOS / Android
wps office suite indir

WPS Office Free

WPS Office Suite Free, Presentation, Spreadsheet ve Writer uygulamalarından oluştuğu için MS Office Word, Excel ve Power Point'e rakip oluşturulan bu uygulamalar MS Office'e ait olan tüm uygulamaları desteklemektedir.

    146MB| Ücretsiz| Windows
HyperCam indir

HyperCam

Ses, ekran yazısı ve çeşitli bilgi notları eklemenizi sağlayan program ile eğitim videoları hazırlayabilirsiniz.

    2.7MB| Ücretsiz| Windows