WiFi Password Decryptor WiFi Password Decryptor İndir

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır.

Boyut: 0.30MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: SecurityXploded
Kategori:Yardımcı Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Aralık 2021

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır. Daha önce bağlantı sağlamış olduğunuz ve bilgisayarınıza depolanan Wi-Fi şifrelerini tekrar hatırlamanıza olanak tanıyan Wifi Password Decryptor WEP (64 ve 128 bit), WPA, WPA2, TKIP ve AES gibi birçok şifreleme algoritmasını desteklemektedir.

Ayrıca program depolanan şifreleri HTML, TXT ve XML olarak da dışarı aktarmanızı sağlamaktadır.

Tek Tık ile Wi-Fi Şifrenizi Kurtarabilirsiniz
WiFi Password Decryptor küçük boyutlu bir yazılımdır ve kullanımı oldukça kolaydır. Programı indirip açtıktan sonra yalnızca Kurtarma Başlat’ı tıklamanız yeterlidir. Bilgisayarınızda depolanan tüm ağları ve şifreleri açık bir şekilde göstermektedir.

Windows XP dışında tüm Windows sürümlerinde kusursuz şekilde çalışan bu uygulama ile unuttuğunuz Wi-Fi şifrelerini hemen bulabilirsiniz.

Eğer Wi-Fi şifrelerinizi program kurmadan öğrenmek istiyorsanız Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir? (Android, iOS, Windows) yazımıza bakabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Twitter indir

Twitter

Dünyanın en çok kullanılan 4 sosyal medya platformundan biri olan Twittera resmi uygulama sayesinde daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

    Cihaza Göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
hornet indir

Hornet

Hornet, dünyadaki milyonlarca gay ve biseksüel erkek tarafından flört için kullanılan bir uygulamadır. Dünya çapında gay ve biseksüel erkekler için en popüler sitelerden biridir.

    52MB| Ücretsiz| iOS / Android
autocad indir

AutoCAD

AutoCAD, 2B ile 3B çizimler ya da tasarımlar yapabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir programdır. Sitemizden deneme sürümünü indirerek test edin.

    Deneme| Windows