WiFi Password Decryptor WiFi Password Decryptor İndir

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır.

Boyut: 0.30MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: SecurityXploded
Kategori:Yardımcı Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Aralık 2021

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır. Daha önce bağlantı sağlamış olduğunuz ve bilgisayarınıza depolanan Wi-Fi şifrelerini tekrar hatırlamanıza olanak tanıyan Wifi Password Decryptor WEP (64 ve 128 bit), WPA, WPA2, TKIP ve AES gibi birçok şifreleme algoritmasını desteklemektedir.

Ayrıca program depolanan şifreleri HTML, TXT ve XML olarak da dışarı aktarmanızı sağlamaktadır.

Tek Tık ile Wi-Fi Şifrenizi Kurtarabilirsiniz
WiFi Password Decryptor küçük boyutlu bir yazılımdır ve kullanımı oldukça kolaydır. Programı indirip açtıktan sonra yalnızca Kurtarma Başlat’ı tıklamanız yeterlidir. Bilgisayarınızda depolanan tüm ağları ve şifreleri açık bir şekilde göstermektedir.

Windows XP dışında tüm Windows sürümlerinde kusursuz şekilde çalışan bu uygulama ile unuttuğunuz Wi-Fi şifrelerini hemen bulabilirsiniz.

Eğer Wi-Fi şifrelerinizi program kurmadan öğrenmek istiyorsanız Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir? (Android, iOS, Windows) yazımıza bakabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Instagram indir

Instagram

Instagram fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyerek takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanıyan bir web uygulamasıdır.

    Değişir| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
gelir gider

Keskin Yazılım Gelir Gider Takip

Keskin yazılım tarafından geliştirilen gelir gider takibi yapabileceğiniz bu program sayesinde TL, Dolar ve Euro bazında gelir gider takibi yapabileceğiniz gibi tüm gelir / giderleri sınıflandırabilirsiniz.

    7.7MB| Demo/Riskli| Windows
hijackthis indir

HiJackThis

HiJackThis ile bilgisayarımıza sinsi bir şekilde sızan ve ayrıca tarayıcıların kilitlenmesine de neden olan kötü niyetli yazılımları tespit ederek ücretsiz bir şekilde yok edebilirsiniz.

    380KB| Ücretsiz| Windows