xvpn indir XVPN İndir

XVPN, gizliliğinizi korurken engellenmiş veya yasaklı sitelere erişim sağlayan ücretsiz bir VPN hizmetidir.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: XVPN
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 4 Kasım 2023

XVPN, kullanıcıların IP adreslerini kolayca gizlemelerine olanak tanıyan kullanıcı dostu bir güvenlik uygulamasıdır. Bu yazılım, geleneksel VPN hizmetlerine alternatif olarak düşünülebilir. Kolayca erişilebilir bir arayüze sahip olan XVPN, teknolojiye dair fazla bilgisi olmayan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Genel sunumu oldukça standarttır ve tüm temel ağ bilgileri, üst panelde açıkça görüntülenir. Bu çubuk, mevcut IP adresini ve bağlantı durumunu gösterir.

XVPN’i kullanmak oldukça basittir. Dev “Bağlan” düğmesine tıkladığınızda hemen kullanılmaya başlanabilir. Varsayılan ayarlarda, uygulama otomatik olarak en hızlı sunucuya bağlanır. Ayrıca, dünya genelinde 28 farklı konum arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. Bu seçenekler Ülke Seç menüsünde toplanmıştır ve üç farklı sekme altında sunulur.

XVPN, ağ hızını gerçek zamanlı olarak gösteren bir hız göstergesi sunar. Eğlence hizmetleri kolayca erişilebilir bir şekilde kategorize edilmiştir, bu sayede kullanıcılar resmi içeriklere sorunsuz bir şekilde erişebilirler. Bu kategoriler arasında Amazon Prime, Netflix ve Hulu gibi hizmetler bulunur.

XVPN, çeşitli ağları kullanıcılar tarafından derecelendirmek için beş yıldızlı bir sistem kullanır. Ancak gizlilik konusunda endişeli kullanıcılar için, bu uygulamanın yetersiz ayrıntılı güvenlik ayarları sunmasından kaynaklanan bazı sorunlar olabilir. XVPN’nin kullanıcı faaliyetleri hakkında yeterince şeffaf olmadığı ve belirli ağ yollarının belirsiz olduğu görülmektedir.

Sonuç olarak, XVPN’in ücretsiz bir sürüm sunması büyük bir avantajdır. Ödeme yapan kullanıcılara sınırsız cihaz desteği sunulurken, kayıt uygulamaları ve e-posta adreslerini toplama gibi bazı güvenlik endişeleri gündeme gelmektedir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
diskdigger indir
DiskDigger

DiskDigger, harddisk, hafıza kartı, usb bellek gibi araçlarınızdan silinen dosyaları kurtarma işlemini sağlayan ücretsiz bir programdır.

  623KB| Ücretsiz| Windows
utorrent indir
uTorrent

Torrent sitelerinde mevcut olan dosyaları bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan ve en çok kullanılan indirme programı uTorrent'tir.

  Ücretsiz| Windows / Android
yılsoft ön muhasebe programı
Yılsoft Ön Muhasebe Programı

Yılsoft Ön Muhasebe Programı küçük ve orta ölçekli işletmeler için para ve ürün hareketlerini takip eden ticari bir ön muhasebe programıdır.

  Ücretsiz| Windows
imvu indir
IMVU

IMVU, grafiksel bir anlık mesajlaşma istemcisi ve geniş bir sosyal oyun platformudur.

  Ücretsiz| iOS / Android
Minetime İndir
Minetime

MineTime, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak oluşturulmuş olan bir takvim uygulamasıdır.

  2.2MB| Ücretsiz| Windows
WiFi Password Decryptor
WiFi Password Decryptor

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır.

  0.30MB| Ücretsiz| Windows
Google Earth İndir indir
Google Earth İndir

Tüm dünyanın sanal bir ortama harita olarak aktarılmasını sağlayan Google Earth, dünyayı merak edenler için sıklıkla kullanılmaktadır.

  29.2MB| Ücretsiz| Windows
trendyol satıcı paneli
Trendyol Satıcı Paneli

Trendyol Satıcı Paneli mobil uygulaması ile ürünlerinizi listeleyebilir, satış performansınızı ve siparişlerinizi kolayca takip edebilir, duyurularınızı anında görebilirsiniz.

  Ücretsiz| iOS / Android
Epic Pen İndir
Epic Pen

Epic Pek Windowsunuz üzerinde ki program, masaüstü yada klasörler içinde herhangi bir yeri çizmenize ya da boyamanıza olanak tanımaktadır.

  14.3Mb| Ücretsiz| Windows
Terkon Veresiye Programı indir
Terkon Veresiye Programı

Terkon firması tarafından ilk olarak 2004 yılında küçük işletmelerin faydalanması için geliştirilen veresiye programı, o günden bu güne sürekli olarak güncellenip, geliştirilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

  2.5MB| Ücretsiz| Windows