vypr vpn for windows indir VyprVPN for Windows İndir

Güvenli ve gizli bir şekilde internet üzerinde dolaşmak için bilgisayarlarınızda veya mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir araç.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Golden Frog Inc.
Kategori: VPN
Ekleyen: Kadir
Tarih: 6 Kasım 2023

Gizliliğinizi korumanın ve güvenli bir internet bağlantısı kurmanın daha kolay olduğu bir dönemde Windows için VyprVPN devreye giriyor. Bu kapsamlı VPN platformu, tüm cihazlarınız arasında güvenli bir internet bağlantısı sağlar ve size verilerinizi anonim olarak gönderip almanız için olanak tanır. Windows için VyprVPN, ücretsiz bir deneme sürümü sunar, ancak koruma ve özellikleri daha da genişletmek isterseniz ücretli bir hizmete geçiş yapmanız gerekebilir. Ücretli hizmet size bu programı bir dizi cihazda kullanma ve 7/24 teknik destek alabilme imkanı sunar. İşletme sahibiyseniz veya geniş bir aileye sahipseniz, planınızı daha fazla cihazı kapsayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Günümüzde VPN kullanmanın pek çok nedeni var. Son yıllarda yapılan uzun vadeli araştırmalar, birçok kuruluşun internet alışkanlıklarınızı izlediğini gösteriyor. Kişisel bilgilerinizden çevrimiçi alışveriş sepetinize kadar olan verileriniz için ödeme yapıyorlar. Bu verileri başkalarına satabilir veya sizi özel reklamlarla hedefleyebilirler. Ayrıca, konumunuza ve tarama alışkanlıklarınıza göre belirli web sitelerine erişiminizi sınırlayabilirler. Bir VPN’in temel amacı, şifreli bağlantılar oluşturarak gizliliğinizi artırmak ve internet trafiğinizi güvence altına almaktır.

İsviçre merkezli VyprVPN hizmeti son birkaç yılda oldukça popüler hale geldi. Diğer birçok VPN hizmet sağlayıcısının aksine, VyprVPN tüm sunucularının sahibi ve işleten bir VPN sağlayıcısıdır. Bu, verilerinizin üçüncü bir tarafa satılma riski olmadan kullanılmasını sağlar. VyprVPN, kullanıcıların bağlantı günlükleri dışında sunucularında sakladıkları bilgi olmadığını vurgular, ve bu bağlantı günlükleri de rutin olarak 30 gün sonra silinir.

Windows için VyprVPN ayrıca VPN engellerini aşmak için bir dizi araç sunar. Bazı web siteleri ve dijital platformlar, VPN kullanıcılarını engellemek için sanal “kapılar” kullanır ve bu, gizliliğini korumak isteyen kullanıcılar için sorun olabilir. VyprVPN, VPN engellerinin yanı sıra reklam engelleyici engellemelerine de karşı koyabilir. Özel verileriniz, siz izin vermedikçe bağlantı üzerinden iletilmez. Herhangi bir sorun yaşarsanız, destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz ve bu hizmet ek bir ücret gerektirmez.

İnternette özel bir şekilde gezinmek, zaman alıcı, maliyetli veya karmaşık bir süreç olmak zorunda değildir. Windows için VyprVPN, hem güvenli hem de uygun fiyatlı bir VPN hizmeti sunan bir seçenektir. Ayrıca, tüm sunucuların kendilerine ait olduğunu ve müşterilerin kullanım veya arama verilerini asla saklamadıklarını garanti eder. Bu, VyprVPN’i diğer birçok VPN sağlayıcısından ayırır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
trendyol
Trendyol

Evden alışverişin en kolay yolu! Trendyol uygulaması sayesinde alışveriş keyfini katlayabilirsin.

  Ücretsiz| iOS / Android
imo indir
Imo

IMO Yazılımı, Windows kullanıcıları için tasarlanmış ücretsiz bir sohbet ve mesajlaşma platformudur.

  Ücretsiz| Windows
Adobe Photoshop indir
Adobe Photoshop

Dünya üzerinde bir çok kullanıcısı olan ve yapılan geliştirmeler doğrultusunda yeni sürümlerle karşımıza çıkan Adobe Photoshop yeni versiyonlarıyla sadece fotoğraf değil video düzenleme imkanı da sunuyor.

  1.8MB| Deneme| Windows
free youtube download indir
Free YouTube Download

YouTube video indir programı sayesinde dünyanın en popüler video izlemesi sitesi olan YouTube üzerinden istediğiniz videoyu kolayca indirebilir, arşivinize ekleyebilirsiniz.

  33MB| Ücretsiz| Windows
autocad indir
AutoCAD

AutoCAD, 2B ile 3B çizimler ya da tasarımlar yapabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir programdır. Sitemizden deneme sürümünü indirerek test edin.

  Deneme| Windows
line indir
Line

Line, Japon kökenli bir anlık mesajlaşma ve sosyal medya platformudur.

  Ücretsiz| Windows / iOS / Android
calibre indir
Calibre

Calibre, e-kitapları görüntüleyip, bütün e-kitap formatlarına dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir yazılımdır.

  110Mb| Ücretsiz| Windows
hello neighbor indir
Hello Neighbor

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

  Değişir| Ücretli| Windows/Android/iOS
mlwarebytes indir
Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızda solucan, truva atı, rootkit, hile ve benzeri casus yazılım gibi tüm kötü amaçlı yazılımları tespit ederek yok eden bir yazılımdır.

  2MB| Deneme Sürümü| Windows
lock a folder indir
LocK-A-FoLdeR

Bilgisayar kullanıcıları için özel dosya ve klasör içeriklerini gizlemek amacıyla geliştirilmiş açık kaynak kodlu bir yazılım programı.

  Ücretsiz| Windows