subtitle indir Subtitle Edit İndir

Subtitle Edit, 140 kadar altyazı dosya formatını destekleyen, ücretsiz ve Türkçe altyazı düzenleme programıdır.

Boyut: 6.2MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Nikolaj Lynge Olsson
Kategori:Dosya Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 7 Aralık 2021

Subtitle Edit, 140 kadar altyazı dosya formatını destekleyen, ücretsiz ve Türkçe altyazı düzenleme programıdır. Nikolaj Lynge Olsson tarafından geliştirilerek ücretsiz olarak dağıtılan ve Türkçe dil desteği bulunan altyazı düzenleme programı ile altyazı oluşturma, satırları tercüme etme, senkronize etme ve ayarlama gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda düzenlemiş olduğunuz altyazıları html olarak içe ve dışarı aktarabileceğiniz subtitle edit programı şu özellikleri de beraberinde getirmektedir.

Görsel çevirme
Görüntü zamanı ayarlama
SubRib, MicroDVD, Advanced Sub Station Alpha, Sub Station Alpha, D-Cinema, SAMI, youtube sbv gibi biçimleri dönüştürebilme
Altyazıları bölme veya birleştirme
Altyazıları karşılaştırma
Yeniden sıralama
Şifrelenmiş DVD’den altyazı çekebilme

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
okul zil programı

RAU Okul Zil Programı

RAU Zil sesi programı, Ramis Ulusoy tarafından hazırlanıp ücretsiz olarak dağıtılan bir okul zil sesi programıdır. Basit bir arayüze sahip olan program çok fazla karışık olmayıp, kolay kullanıma sahiptir.

    34MB| Ücretsiz| Windows
persinfo personel kayıt programı

PersInfo Personel Kayıt Programı

PersInfo Personel kayıt programı sayesinde hem personellerinizi kayıt edebilir hem de gelişmiş telefon rehberi olarak kullanabilirsiniz.

    467KB| Ücretsiz| Windows
hijackthis indir

HiJackThis

HiJackThis ile bilgisayarımıza sinsi bir şekilde sızan ve ayrıca tarayıcıların kilitlenmesine de neden olan kötü niyetli yazılımları tespit ederek ücretsiz bir şekilde yok edebilirsiniz.

    380KB| Ücretsiz| Windows