spotify indir Spotify İndir

Spotify 2006 tarihinde Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından kurulmuş olan İsveç merkezli bir dijital müzik platformudur.

Boyut: 752KBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Spotify Ltd.
Kategori:Müzik
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Eylül 2021

Spotify İndir – Çevrimiçi Müzik Dinleme Programı

Spotify 2006 tarihinde Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından kurulmuş olan İsveç merkezli bir dijital müzik platformudur.

iOS, Android, Akıllı TV ve Bilgisayarlar aracılığı ile milyonlarca parça arasından istediğiniz yerli veya yabancı şarkıları dinlemenize olanak tanıyan Spotify, aynı zamanda yeni şarkı ve şarkıcıları keşfetmenize de olanak tanıyor. Spotify’i hiç bir kısıtlama olmadan tüm özellikleri ile kullanmak için ücretli abone olmanız gerekmektedir.

3 Ayrı Abonelik Hizmeti Bulunmaktadır
Spotify Free: Bu abonelik tipinde reklam içerikleri bulunmaktadır.
Spotify Unlimited: Sınırsız olan bu üyelik tipinde bilgisayarlarınız aracılığı reklamsız müzik dinleyebilirsiniz.
Spotify Premium: Milyonlarca yerli ve yabancı parçayı tüm cihazlarınızda çevrimiçi yada çevrimdışı olarak hiç bir reklam olmadan dinleyebilirsiniz.

Spotify ile Her yerden Müzik Dinleme Keyfi
Spotify ile bilgisayarınızda, cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde yada akıllı televizyonlarınızda rahatlıkla müzik dinleyebilir, sevdiğiniz beğendiğiniz şarkıları indirerek çevrimdışı olduğunuz zamanlarda bile dinleyebilirsiniz.

Listeni Oluştur
Beğendiğiniz, sevdiğiniz ve daha sonra tekrar arama yapmadan dinlemek istediğiniz müzikleri kendi listenizi oluşturarak toplist yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
XLS Reader

XLS Reader

Bilgisayarınızda excel programı yoksa veya taşınabilir harddiskinizde ki bir excel dosyasını farklı bir bilgisayarda açacaksanız ve excel yoksa XLS Reader indirip kurarak açabilirsiniz.

    1.49 MB| Ücretsiz| Windows
Bravo - Video Music Player indir

Bravo – Video Music Player

Bravo music player, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda müzik dinlemenize olanak tanıyan ve özellikle YouTube videolarını arka planda çalıştırabilmenizi de sağlayan bir müzik çalardır.

    42MB| Ücretsiz| iOS