spotify indir Spotify İndir

Spotify 2006 tarihinde Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından kurulmuş olan İsveç merkezli bir dijital müzik platformudur.

Boyut: 752KBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Spotify Ltd.
Kategori:Müzik
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Eylül 2021

Spotify İndir – Çevrimiçi Müzik Dinleme Programı

Spotify 2006 tarihinde Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından kurulmuş olan İsveç merkezli bir dijital müzik platformudur.

iOS, Android, Akıllı TV ve Bilgisayarlar aracılığı ile milyonlarca parça arasından istediğiniz yerli veya yabancı şarkıları dinlemenize olanak tanıyan Spotify, aynı zamanda yeni şarkı ve şarkıcıları keşfetmenize de olanak tanıyor. Spotify’i hiç bir kısıtlama olmadan tüm özellikleri ile kullanmak için ücretli abone olmanız gerekmektedir.

3 Ayrı Abonelik Hizmeti Bulunmaktadır
Spotify Free: Bu abonelik tipinde reklam içerikleri bulunmaktadır.
Spotify Unlimited: Sınırsız olan bu üyelik tipinde bilgisayarlarınız aracılığı reklamsız müzik dinleyebilirsiniz.
Spotify Premium: Milyonlarca yerli ve yabancı parçayı tüm cihazlarınızda çevrimiçi yada çevrimdışı olarak hiç bir reklam olmadan dinleyebilirsiniz.

Spotify ile Her yerden Müzik Dinleme Keyfi
Spotify ile bilgisayarınızda, cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde yada akıllı televizyonlarınızda rahatlıkla müzik dinleyebilir, sevdiğiniz beğendiğiniz şarkıları indirerek çevrimdışı olduğunuz zamanlarda bile dinleyebilirsiniz.

Listeni Oluştur
Beğendiğiniz, sevdiğiniz ve daha sonra tekrar arama yapmadan dinlemek istediğiniz müzikleri kendi listenizi oluşturarak toplist yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Minetime İndir

Minetime

MineTime, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak oluşturulmuş olan bir takvim uygulamasıdır.

    2.2MB| Ücretsiz| Windows
turquaz-muhasebe-programi

Turquaz Muhasebe Programı

Turquaz, bir çok gelişmiş özelliği olan kolay kullanımlı ve ücretsiz kullanıma sunulan bir muhasebe programıdır. Ücretsiz muhasebe programı arıyorsanız tercih edebilirsiniz.

    23.8MB| Ücretsiz| Windows
minecraft indir

MineCraft

MineCraft, 2009 yılında Markus Aleksej Persson tarafından geliştirilerek 2011 yılında Mojang Studios tarafından yayınlanmış bir sandbox oyunudur.

    2.5MB| Demo| Windows, iOS, Android