spotify indir Spotify İndir

Spotify 2006 tarihinde Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından kurulmuş olan İsveç merkezli bir dijital müzik platformudur.

Boyut: 752KBLisans : Ücretsiz
Versiyon: 1.1.66.580Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Spotify Ltd.Kategori: Müzik
Ekleyen: KadirTarih: 3 Eylül 2021

Spotify İndir – Çevrimiçi Müzik Dinleme Programı

Spotify 2006 tarihinde Daniel Ek ve Martin Lorentzon tarafından kurulmuş olan İsveç merkezli bir dijital müzik platformudur.

iOS, Android, Akıllı TV ve Bilgisayarlar aracılığı ile milyonlarca parça arasından istediğiniz yerli veya yabancı şarkıları dinlemenize olanak tanıyan Spotify, aynı zamanda yeni şarkı ve şarkıcıları keşfetmenize de olanak tanıyor. Spotify’i hiç bir kısıtlama olmadan tüm özellikleri ile kullanmak için ücretli abone olmanız gerekmektedir.

3 Ayrı Abonelik Hizmeti Bulunmaktadır
Spotify Free: Bu abonelik tipinde reklam içerikleri bulunmaktadır.
Spotify Unlimited: Sınırsız olan bu üyelik tipinde bilgisayarlarınız aracılığı reklamsız müzik dinleyebilirsiniz.
Spotify Premium: Milyonlarca yerli ve yabancı parçayı tüm cihazlarınızda çevrimiçi yada çevrimdışı olarak hiç bir reklam olmadan dinleyebilirsiniz.

Spotify ile Her yerden Müzik Dinleme Keyfi
Spotify ile bilgisayarınızda, cep telefonlarınızda ve tabletlerinizde yada akıllı televizyonlarınızda rahatlıkla müzik dinleyebilir, sevdiğiniz beğendiğiniz şarkıları indirerek çevrimdışı olduğunuz zamanlarda bile dinleyebilirsiniz.

Listeni Oluştur
Beğendiğiniz, sevdiğiniz ve daha sonra tekrar arama yapmadan dinlemek istediğiniz müzikleri kendi listenizi oluşturarak toplist yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Hepsiburada İndir

Hepsiburada

Hepsiburada.com sitesine ait mobil uygulama ile bulunduğunuz her yerden alışveriş yapabilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

  Cihaza göre| Ücretsiz| iOS / Android
bim apple ürünleri satıyor

BİM Tekrar Apple Ürünleri Getiriyor

BİM marketler zinciri Apple ürünlerini tekrar satışa sunacak. Cuma günleri BİM marketlerde normalde satılmayan çeşitli ürünler fırsat ürünleri olarak satışa sunuluyor. Geçtiğimiz kasım ayında apple ürünleri satışa sunulmuştu ve insanlar büyük ilgi göstermişti.

  azar indir

  Azar

  Arkadaşlık ve sohbet uygulamalarından biri olan ve son dönemlerde kullanıcı sayısını yükselten Azar platformu farklı cihazlardan kullanılabilmektedir.

   4.70MB| Ücretsiz| Android/iOS

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?