powerpoint indir PowerPoint İndir

Microsoft tarafından hazırlanıp office programlarından biri olan PowerPoint sunum hazırlama ve sunum yapma programıdır.

Boyut: 4.9MBLisans : Deneme
Versiyon: 2016 PreviewDil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: MicrosoftKategori: Ofis Programı
Ekleyen: KadirTarih: 11 Ocak 2021

Bilgisayar ve mobil cihaz kullanıcıları için önemli olan birçok yazılım bulunmaktadır. Önemli işlevleriyle öne çıkan Microsoft programları arasında yer alan PowerPoint, birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bilgisayarlarına PowerPoint indir için farklı alternatifler arayan birçok kişi bulunmaktadır. Görsel, yazı ve video gibi içeriklerin düzenlenmesi ve özel sunumlar oluşturulması için kullanılan uygulama farklı özelliklerdeki cihazlarda rahatlıkla çalışabilmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal kullanımlar için gerekli olan yazılımlar arasında yer almaktadır.

PowerPoint İndir – Sunum Hazırlama ve Sunum Yapma Programı

Microsoft firması tarafından geliştirilen önemli uygulamalar arasında yer alan PowerPoint, ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Her ne kadar yazılım lisansı ile kullanılabilen uygulamalar arasında yer alsa da çeşitli yöntemler tercih edilerek ücretsiz bir şekilde kullanmak mümkündür. Kullanıcıların istedikleri tasarımlarda içerik oluşturmaları için oldukça kullanışlı olan PowerPoint, eğitim sektöründe de yoğun olarak kullanılmaktadır. Hem eğitmenler hem de öğrenciler tarafından aktif olarak kullanılabilen uygulama kolaylıkla yüklenebilir.

PowerPoint Ücretsiz Kullanma

Microsoft programlarını ücretsiz bir şekilde kullanmak isteyen kişiler için farklı seçenekler bulunmaktadır. Office, Word, PowerPoint ve Excel gibi sık kullanılan Microsoft yazılımları ile birçok işlem gerçekleştirmek mümkündür. Sunumlar oluşturmak için PowerPoint ücretsiz kullanma alternatiflerini araştıran kullanıcıların tercih edebileceği birçok platform bulunmaktadır. Lisans anahtarları ile birlikte uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmak mümkündür. İnternetteki farklı platformlarda uygulamanın ücretsiz kullanılması için sunulan lisans anahtarları bulunmaktadır.

Uygulamayı ön izleme versiyonunda ücretsiz bir şekilde kullanmak da mümkündür. Microsoft tarafından uygulamaların denenmesi için belirli bir süre verilmektedir. 180 günlük deneme süresinin ardından uygulamayı satın almak gerekmektedir. Uygulamanı tüm özelliklerinin sorunsuz ve sınırsız bir şekilde kullanılması için lisans anahtarının girilmesi gerekmektedir. Lisans anahtarı satışı yapan platformlar aracılığıyla uygulamayı satın almak mümkündür. Aynı zamanda ücretsiz kullanma alternatifleri de tercih edilebilir.

PowerPoint Online Kullanma

Son dönemlerde internet sistemlerinin gelişmesiyle birlikte Microsoft yazılımları da internet üzerinden kullanılabiliyor. Kullanıcıların istedikleri yerden tüm verilerine ulaşması için PowerPoint online kullanma yöntemi tercih edilebiliyor. Kullanıcılar tarafından yoğun olarak ihtiyaç duyulan PowerPoint uygulaması çevrimiçi olarak kullanılabilir. Online kullanım için yapılması gereken bazı işlemler vardır.

Powerpoint uygulamasını online kullanmak isteyen kişilerin gerçekleştirmesi gereken adımlar şunlardır;
• Microsoft üzerinden hesap açılmalıdır.
• Hesabı olan kişiler, Office programını açarak hesabına giriş yapmalıdır.
• Program üzerinde online Powerpoint uygulaması tercih edildikten sonra sunum oluşturmaya başlanabilir.

Microsoft uygulamalarını online kullanan kişilerin verileri Drive üzerine yedeklenmektedir. Bu sayede kullanıcılar sunum dosyalarına istediği zaman istediği yerden ulaşabilmektedir. Microsoft PowerPoint uygulamalarının online olarak kullanılması için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. Otomatik kayıt seçeneğinin yanı sıra manuel kayıt alternatifleri de tercih edilebilir. Farklı cihazlar üzerinden kullanıcı girişi yapılarak online Powerpoint kullanmak mümkündür.

Ücretsiz PowerPoint İndir

Eğitim, satış ve tanıtım gibi içerikler oluşturmak ve kaliteli bir şekilde sunum yapmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği PowerPoint, işlevsel bir uygulamadır. Bilgisayar kullanıcılarının sık olarak tercih ettiği Microsoft yazılımı farklı alternatiflerle birlikte cihazlara indirilebilir. Hem Microsoft sitesinden hem de yardımcı platformlar üzerinden PowerPoint uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek mümkündür. Uygulamayı cihazına indiren kişiler, Microsoft yazılımı lisansını satın alarak uygulamayı sınırsız bir şekilde kullanabilir.

Uygulamayı ücret ödemeden kullanmak isteyen kişiler için çeşitli alternatifler vardır. Microsoft yazılımları aktif etme programları ile birlikte ücretsiz kullanım avantajından yararlanılabilir. Ücretsiz PowerPoint indir için internet üzerindeki güvenli ve kaliteli platformlar tercih edilebilir. Siz de çevrimiçi veya çevrimdışı sunum dosyaları oluşturmak için Microsoft PowerPoint yazılımını pratik bir şekilde indirip yükleyebilirsiniz. Uygulamayı kaliteli bir şekilde kullanılması için tam sürümün kullanılması avantajlı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
andy indir

Andy

Andy, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda mobil oyunları oynayabilmeniz için mobil cihazınızla bilgisayarınızı birbirine bağlamanızı sağlayan bir uygulamadır.

    855MB| Ücretsiz| Windows
GOM Player

GOM Player

Gom Player, tüm medya dosyalarınızı rahat bir şekilde açarak oynatabileceğiniz bir programdır.

    24,50MB| Ücretsiz| Windows
Davinci Resolve İndir

Davinci Resolve

Oldukça kapsamlı bir video düzenleme yazılımı olan Davinci Resolve, görsel efekt, renk ayarlarını yapma, 8K video hazırlama gibi temel özelliklere sahiptir.

    Ücretli| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?