powerpoint indir PowerPoint İndir

Microsoft tarafından hazırlanıp office programlarından biri olan PowerPoint sunum hazırlama ve sunum yapma programıdır.

Boyut: 4.9MB Lisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: Microsoft
Kategori: Ofis Programı
Ekleyen: Kadir
Tarih: 11 Ocak 2021

Bilgisayar ve mobil cihaz kullanıcıları için önemli olan birçok yazılım bulunmaktadır. Önemli işlevleriyle öne çıkan Microsoft programları arasında yer alan PowerPoint, birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bilgisayarlarına PowerPoint indir için farklı alternatifler arayan birçok kişi bulunmaktadır. Görsel, yazı ve video gibi içeriklerin düzenlenmesi ve özel sunumlar oluşturulması için kullanılan uygulama farklı özelliklerdeki cihazlarda rahatlıkla çalışabilmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal kullanımlar için gerekli olan yazılımlar arasında yer almaktadır.

PowerPoint İndir – Sunum Hazırlama ve Sunum Yapma Programı

Microsoft firması tarafından geliştirilen önemli uygulamalar arasında yer alan PowerPoint, ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Her ne kadar yazılım lisansı ile kullanılabilen uygulamalar arasında yer alsa da çeşitli yöntemler tercih edilerek ücretsiz bir şekilde kullanmak mümkündür. Kullanıcıların istedikleri tasarımlarda içerik oluşturmaları için oldukça kullanışlı olan PowerPoint, eğitim sektöründe de yoğun olarak kullanılmaktadır. Hem eğitmenler hem de öğrenciler tarafından aktif olarak kullanılabilen uygulama kolaylıkla yüklenebilir.

PowerPoint Ücretsiz Kullanma

Microsoft programlarını ücretsiz bir şekilde kullanmak isteyen kişiler için farklı seçenekler bulunmaktadır. Office, Word, PowerPoint ve Excel gibi sık kullanılan Microsoft yazılımları ile birçok işlem gerçekleştirmek mümkündür. Sunumlar oluşturmak için PowerPoint ücretsiz kullanma alternatiflerini araştıran kullanıcıların tercih edebileceği birçok platform bulunmaktadır. Lisans anahtarları ile birlikte uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanmak mümkündür. İnternetteki farklı platformlarda uygulamanın ücretsiz kullanılması için sunulan lisans anahtarları bulunmaktadır.

Uygulamayı ön izleme versiyonunda ücretsiz bir şekilde kullanmak da mümkündür. Microsoft tarafından uygulamaların denenmesi için belirli bir süre verilmektedir. 180 günlük deneme süresinin ardından uygulamayı satın almak gerekmektedir. Uygulamanı tüm özelliklerinin sorunsuz ve sınırsız bir şekilde kullanılması için lisans anahtarının girilmesi gerekmektedir. Lisans anahtarı satışı yapan platformlar aracılığıyla uygulamayı satın almak mümkündür. Aynı zamanda ücretsiz kullanma alternatifleri de tercih edilebilir.

PowerPoint Online Kullanma

Son dönemlerde internet sistemlerinin gelişmesiyle birlikte Microsoft yazılımları da internet üzerinden kullanılabiliyor. Kullanıcıların istedikleri yerden tüm verilerine ulaşması için PowerPoint online kullanma yöntemi tercih edilebiliyor. Kullanıcılar tarafından yoğun olarak ihtiyaç duyulan PowerPoint uygulaması çevrimiçi olarak kullanılabilir. Online kullanım için yapılması gereken bazı işlemler vardır.

Powerpoint uygulamasını online kullanmak isteyen kişilerin gerçekleştirmesi gereken adımlar şunlardır;
• Microsoft üzerinden hesap açılmalıdır.
• Hesabı olan kişiler, Office programını açarak hesabına giriş yapmalıdır.
• Program üzerinde online Powerpoint uygulaması tercih edildikten sonra sunum oluşturmaya başlanabilir.

Microsoft uygulamalarını online kullanan kişilerin verileri Drive üzerine yedeklenmektedir. Bu sayede kullanıcılar sunum dosyalarına istediği zaman istediği yerden ulaşabilmektedir. Microsoft PowerPoint uygulamalarının online olarak kullanılması için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. Otomatik kayıt seçeneğinin yanı sıra manuel kayıt alternatifleri de tercih edilebilir. Farklı cihazlar üzerinden kullanıcı girişi yapılarak online Powerpoint kullanmak mümkündür.

Ücretsiz PowerPoint İndir

Eğitim, satış ve tanıtım gibi içerikler oluşturmak ve kaliteli bir şekilde sunum yapmak isteyen kullanıcıların tercih edebileceği PowerPoint, işlevsel bir uygulamadır. Bilgisayar kullanıcılarının sık olarak tercih ettiği Microsoft yazılımı farklı alternatiflerle birlikte cihazlara indirilebilir. Hem Microsoft sitesinden hem de yardımcı platformlar üzerinden PowerPoint uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek mümkündür. Uygulamayı cihazına indiren kişiler, Microsoft yazılımı lisansını satın alarak uygulamayı sınırsız bir şekilde kullanabilir.

Uygulamayı ücret ödemeden kullanmak isteyen kişiler için çeşitli alternatifler vardır. Microsoft yazılımları aktif etme programları ile birlikte ücretsiz kullanım avantajından yararlanılabilir. Ücretsiz PowerPoint indir için internet üzerindeki güvenli ve kaliteli platformlar tercih edilebilir. Siz de çevrimiçi veya çevrimdışı sunum dosyaları oluşturmak için Microsoft PowerPoint yazılımını pratik bir şekilde indirip yükleyebilirsiniz. Uygulamayı kaliteli bir şekilde kullanılması için tam sürümün kullanılması avantajlı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
nesine indir
Nesine

Nesine uygulaması üzerinden online iddaa, spor toto, milli piyango ve canlı iddaa oynayabilir, takip edebilirsiniz.

  Cihaza Göre| Ücretsiz| iOS / Android
teracopy indir
TeraCopy

Teracopy, dosyalarınızı kopyalama ve taşıma işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmanıza yardımcı olmaktadır.

  4.4MB| Ücretsiz| Windows
BTK Dolandıran SMS'leri İncelemeye Aldı
BTK Dolandıran SMS’leri İncelemeye Aldı

Yasal olmayan bahis, kumar, cinsel içerikli mesajlar ve dolandırıcılık amacıyla gönderilen sms mesajları doğrultusunda BTK kolları sıvayarak bu SMS’leri incelemeye aldı.

usb shortcut virus remover indir
USB Shortcut Virus Remover

Bilgisayarınızdan ve harici depolama aygıtlarınızdan Kısayol Virüsü olarak adlandırılan zararlı yazılımları temizleyin.

  Ücretsiz| Windows
Terkon Veresiye Programı indir
Terkon Veresiye Programı

Terkon firması tarafından ilk olarak 2004 yılında küçük işletmelerin faydalanması için geliştirilen veresiye programı, o günden bu güne sürekli olarak güncellenip, geliştirilerek hizmet vermeye devam etmektedir.

  2.5MB| Ücretsiz| Windows
brave indir
Brave

Brave, Chromium tabanlı bir internet tarayıcısıdır. Ziyaret edilen internet sayfalarında bulunan tanıtıcı reklamları tümüyle ortadan kaldırarak kullanıcılara reklamsız bir şekilde webde dolaşma imkanı sunmaktadır.

  1.18MB| Ücretsiz| Windows
Gridinsoft Anti-Malware indir
Gridinsoft Anti-Malware

Bilgisayarınızdaki her türlü zararlı yazılımı ortadan kaldırabilen Gridinsoft Anti-Malware, üst düzey algılama algoritmasına sahiptir.

  97.7MB| Demo| Windows / Android
weplay indir
WePlay – Oyun & Sohbet

WePlay, gençlerin keyifle vakit geçirdiği ses tabanlı bir sosyal oyun uygulamasıdır.

  Ücretsiz| iOS / Android
alpemix indir
Alpemix

Uzaktan masaüstü programlarından bir tanesi olan Alpemix, özellikle işletmelerin vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

  0.77MB| Ücretsiz| Windows
nordvpn indir
NordVPN

NordVPN sayesinde birkaç tık yaparak internet üzerinde anonim olarak dolaşabilir, gizlilik ve güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

  13.4MB| Demo| Windows