nero indir Nero Classic İndir

Nero, CD, DVD ve Blu-Ray medyalarını yazdırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. Tüm CD, DVD ve Blu-Ray medylarını yönetmenizi sağlamaktadır.

Boyut: 321.4MBLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: Nero
Kategori:CD-DVD Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 6 Şubat 2021

Popüler yazılımlardan biri olan Nero Classic, kullanışlı ve güvenli olması sebebiyle sık sık tercih edilmeye devam ediyor. Geçmiş yıllardan beri CD ve DVD yazma alanındaki lider programlardan biri olan Nero, ücretsiz bir şekilde yüklenebilir. Nero Classic indir üzerinden setup dosyasını indirerek farklı cihazlara yükleme yapmak mümkündür. Nero tarafından farklı versiyonlarla güncellenen ve çeşitli özelliklere sahip olan uygulama farklı marka ve model bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Türkçe ara yüzü ile oldukça kullanışlı olan yazılımla CD ve DVD kopyalama işlemleri yapılabilir.

Hem bilgisayardan DVD’ye hem de kopyalamada hem de CD ve DVD’ler arasındaki veri aktarımında kullanılabilecek program yeni nesil teknolojilerle hazırlanmıştır. Classic sürüme eklenen yeni araçlarla birlikte birçok işlem kolay bir şekilde yapılabilir. Farklı cihazlarda CD üzerinden müzik dinlemek isteyen kişiler için de oldukça kullanışlı olan uygulamayla birlikte MP3 cd si oluşturmak mümkündür. Hızlı kopyalama ve güvenli veri işleme özellikleri sayesinde öne çıkan uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Nero Classic Ücretsiz İndir

Bilgisayarında Nero kullanmak isteyen kişiler için farklı alternatifler bulunmaktadır. Uzun yıllardır cd kopyalama ve veri işleme için tercih edilen yazılımlardan biri olan Nero farklı versiyonlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Nero Classic ücretsiz indir hakkında araştırma yapan kullanıcılar için farklı bağlantılar vardır. Ücretsiz ve güvenli bağlantılar üzerinden indirme yaptıktan sonra programa sahip olmak mümkündür. Programı bilgisayarına indiren kişiler, kısa süreler içinde güvenli bir şekilde yükleme yapabilir. Nero Classic ile birlikte CD yazma, DVD kopyalama ve MP3 diski oluşturma gibi birçok işlem yapabilirsiniz.
Verilerinizi uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde saklamanıza olanaklı sağlayan programın farklı özellikleri bulunmaktadır. Yeni eklenen araçlarla birlikte çok daha kullanışlı olan yazılımla birlikte birçok işlemi kolaylıkla gerçekleştirmek mümkündür. Dil desteğinin bulunması ve ara yüzünün kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen uygulama dünya genelinde binlerce kişi tarafından tercih ediliyor.

Nero Classic Türkçe İndir

Her ne kadar CD ve DVD gibi araçların kullanım oranı düşse de veri yedekleme amacıyla kullanılabilecek Nero yazılımı sık sık tercih edilmeye devam ediyor. Her dönem geliştirilmeye devam eden ve veri yedekleme dışında birçok işlemin yapılabileceği uygulamanın Türkçe versiyonu da bulunuyor. Nero Classic Türkçe indir üzerinden programın Türkçe versiyonunu ücretsiz bir şekilde indirip yükleme yapmak mümkündür. Türkçe versiyonla birlikte birçok işlem kolay bir şekilde yapılabilir.

Hızlı indirme bağlantıları üzerinden setup dosyasını indiren kullanıcıların talimatlara uygun bir şekilde yükleme yapması gerekmektedir. Nero Classic programını indiren kullanıcıların yapabileceği bazı işlemler şu şekildedir;

•Boş CD ve DVD’lere veri yazma,
•Grafik dosyalarını düzenleme video oluşturma,
•Veri yedekleme,
•Veri yazma ve kopyalama,
•Disk yazdırma,

Belirtilen işlemlerin yanı sıra Nero Classic programı ile disk ve etiket oluşturma gibi işlemler yapılabilir. Nero programının farklı araçlarıyla birlikte bilgisayarların performansını yükseltme ve medya düzenlemesi yapma gibi işlemleri de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Fullscreenizer

Fullscreenizer

Fullscreenizer programı sayesinde pencereleri yok ederek oyunları tam ekran yapabilirsiniz.

    695KB| Ücretsiz| Windows
brave indir

Brave

Brave, Chromium tabanlı bir internet tarayıcısıdır. Ziyaret edilen internet sayfalarında bulunan tanıtıcı reklamları tümüyle ortadan kaldırarak kullanıcılara reklamsız bir şekilde webde dolaşma imkanı sunmaktadır.

    1.18MB| Ücretsiz| Windows
tunnelbear indir

TunnelBear

TunnelBear, internette gizlilik sağlamak için tercih edebileceğiniz bir güvenlik programıdır.

    157.9MB| Ücretsiz/Sınırlı| Windows