memu Memu İndir

Memu ile android tabanlı oyunları her türlü bilgisayarda oynayabilirsin. Memu emülatör, bireysel olarak kullandığın bilgisayarı, akıllı telefonun veya tabletine dönüştürmek için indirebileceğin programa denmektedir.

Boyut: 436MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Memu
Kategori:Emülatör
Ekleyen: Kadir
Tarih: 8 Kasım 2021

Memu ile android tabanlı oyunları her türlü bilgisayarda oynayabilirsin. Memu emülatör, bireysel olarak kullandığın bilgisayarı, akıllı telefonun veya tabletine dönüştürmek için indirebileceğin programa denmektedir. Bu emülatörün AMD ve NVIDIA desteği bulunuyor. Ayrıca android lollipop sürümünü temel alıyor. Bu versiyona uygun tüm oyunları oynayabilirsin.

Memu Özellikleri

Android mobil işletim sistemi, dünyada en çok kullanılan sistemlerden biri. Bu sistem, İOS ve Windows phone ile büyük rekabet içindedir. Fakat android, bu işletim sistemlerine göre daha uyumlu.

Android işletim sistemi nerdeyse her türlü platformda kullanabileceğin özelliğe sahiptir. O kadar uyumlu bir işletim sistemi ki başka cihazlarda çalıştırman bile mümkün. Çoğu işletim sisteminin kullanmak istediği bu özellik, remix OS gibi birkaç işletim sistemi ya da uygulama ile kullanıcılara sunuldu. Fakat istenilen performans sağlanamadı. Bunun üzerine android işletim sisteminin oyunlarını ve diğer özelliklerini, başka işletim sistemiyle çalışan bilgisayarlarda, kullanıcılara sunmak için emülatör çalışması yapıldı. Böylece Memu indir uygulaması ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

 • Aslında Memu uygulaması, windows işletim sistemini kullanan bilgisayarların, androidi çalıştırması amacıyla yapılmıştır.
 • Geliştiricilerin söylediğine göre tüm windows sürümlerinde bu emülatör kullanılabilmektedir.
 • Aynı zamanda windows tabanlı akıllı telefonlarda ve tabletlerde memu kullanılabilir.
 • Remix işletim sistemi gibi hemen hemen aynı kullanım amacına sahip memu emülatör, remixe göre çok daha kullanıcı dostudur.
 • Android akıllı telefonunda yaptığın tüm işlemleri, bilgisayarından da yapabileceğinin garantisini memu indir uygulamasının geliştiricileri vermektedir.
 • Yazılımcılar bu emülatörün bilgisayarın işletim sistemi olan windows ile android işletim sistemi arasında veri transferini sağlayacağını söylemektedirler. Örneğin windows’a indirdiğin bir dosyayı bilgisayarında kullandığın androide aktararak kullanabilirsin.

Memu İndir Ücretli Mi?

Memu emülatörü tamamen ücretsiz bir uygulama. Bu emülatörü indirme linki için Google arama motorunda arama yapman yeterli olacak. Google arama motoruna memu indir yazdığında, indirme linkine kolaylıkla ulaşabilirsin.

Kişisel bilgisayarında kullanabileceğin android emülatörü ile android işletim sistemi için kodlanmış tüm mobil uygulamalarını bilgisayarında çalıştırabilirsin. Böylece bilgisayarında yeni oyunlar oynayabilirsin. Ayrıca işlerini kolaylaştıracak uygulama seçeneklerini deneyebilirsin. Memu indir ile masaüstü ya da laptopunun kullanım alanını genişletebilirsin. Tüm işlemlerini ve ihtiyaçlarını tek bir cihaz üzerinden karşılama rahatlığına kavuşabilirsin.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
bytescout viewer

Bytescout XLS Viewer

Bytescout XLS Viewer yazılımı sayesinde bilgisayarınızda Microsoft Excel programı kurulu olmasa bile .xls uzantılı Excel dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

  4.5Mb| Ücretsiz| Windows
Adobe Flash Player indir

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player, Tarayıcılar için güçlü ve tutarlı kullanıcı deneyimleri sunan hafif ve yüksek performanslı bir istemci çalıştırma yazılımıdır.

  1.15MB| Ücretsiz| Windows
Hill Climb Racing indir

Hill Climb Racing

En çok oynanan android oyunlarından biri olan Hill Climb Racing, engebeli bir arazide en uzak noktaya ulaşmak için mücadele verilen bir araba oyunudur.

  67MB| Ücretsiz| iOS / Android