memu Memu İndir

Memu ile android tabanlı oyunları her türlü bilgisayarda oynayabilirsin. Memu emülatör, bireysel olarak kullandığın bilgisayarı, akıllı telefonun veya tabletine dönüştürmek için indirebileceğin programa denmektedir.

Boyut: 436MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Memu
Kategori:Emülatör
Ekleyen: Kadir
Tarih: 8 Kasım 2021

Memu ile android tabanlı oyunları her türlü bilgisayarda oynayabilirsin. Memu emülatör, bireysel olarak kullandığın bilgisayarı, akıllı telefonun veya tabletine dönüştürmek için indirebileceğin programa denmektedir. Bu emülatörün AMD ve NVIDIA desteği bulunuyor. Ayrıca android lollipop sürümünü temel alıyor. Bu versiyona uygun tüm oyunları oynayabilirsin.

Memu Özellikleri

Android mobil işletim sistemi, dünyada en çok kullanılan sistemlerden biri. Bu sistem, İOS ve Windows phone ile büyük rekabet içindedir. Fakat android, bu işletim sistemlerine göre daha uyumlu.

Android işletim sistemi nerdeyse her türlü platformda kullanabileceğin özelliğe sahiptir. O kadar uyumlu bir işletim sistemi ki başka cihazlarda çalıştırman bile mümkün. Çoğu işletim sisteminin kullanmak istediği bu özellik, remix OS gibi birkaç işletim sistemi ya da uygulama ile kullanıcılara sunuldu. Fakat istenilen performans sağlanamadı. Bunun üzerine android işletim sisteminin oyunlarını ve diğer özelliklerini, başka işletim sistemiyle çalışan bilgisayarlarda, kullanıcılara sunmak için emülatör çalışması yapıldı. Böylece Memu indir uygulaması ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

 • Aslında Memu uygulaması, windows işletim sistemini kullanan bilgisayarların, androidi çalıştırması amacıyla yapılmıştır.
 • Geliştiricilerin söylediğine göre tüm windows sürümlerinde bu emülatör kullanılabilmektedir.
 • Aynı zamanda windows tabanlı akıllı telefonlarda ve tabletlerde memu kullanılabilir.
 • Remix işletim sistemi gibi hemen hemen aynı kullanım amacına sahip memu emülatör, remixe göre çok daha kullanıcı dostudur.
 • Android akıllı telefonunda yaptığın tüm işlemleri, bilgisayarından da yapabileceğinin garantisini memu indir uygulamasının geliştiricileri vermektedir.
 • Yazılımcılar bu emülatörün bilgisayarın işletim sistemi olan windows ile android işletim sistemi arasında veri transferini sağlayacağını söylemektedirler. Örneğin windows’a indirdiğin bir dosyayı bilgisayarında kullandığın androide aktararak kullanabilirsin.

Memu İndir Ücretli Mi?

Memu emülatörü tamamen ücretsiz bir uygulama. Bu emülatörü indirme linki için Google arama motorunda arama yapman yeterli olacak. Google arama motoruna memu indir yazdığında, indirme linkine kolaylıkla ulaşabilirsin.

Kişisel bilgisayarında kullanabileceğin android emülatörü ile android işletim sistemi için kodlanmış tüm mobil uygulamalarını bilgisayarında çalıştırabilirsin. Böylece bilgisayarında yeni oyunlar oynayabilirsin. Ayrıca işlerini kolaylaştıracak uygulama seçeneklerini deneyebilirsin. Memu indir ile masaüstü ya da laptopunun kullanım alanını genişletebilirsin. Tüm işlemlerini ve ihtiyaçlarını tek bir cihaz üzerinden karşılama rahatlığına kavuşabilirsin.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Recoverit indir

Recoverit

Mac, Windows, sabit disk, USB veya SD kart ile uyumlu çalışabilen Recoverit, bir veri kurtarma programıdır.

  1.32MB| Deneme Sürümü| Windows
doublecad indir

DoubleCAD XT

DoubleCAD XT, gelişmiş özelliklere sahip ve ayrıntılı bir şekilde teknik çizimler yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir CAD çizim programı olup, yapımcısı tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  107,7MB| Ücretsiz| Windows
barkod yazıcısı indir

Barkod Yazdırma Programı

Barkod yazdırma programı ile, oluşturmuş olduğunuz barkodları kategori / tür ve özelliklerine göre kayıt edebilirsiniz.

  560KB| Ücretsiz| Windows