linkedin LinkedIn İndir

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

Boyut: Cihaza Göre DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: Windows / Android / iOS
Yayımcı: LinkedIn
Kategori:Sosyal Ağ
Ekleyen: Kadir
Tarih: 25 Aralık 2021

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

LinkedIn profesyonel bir iş sosyal ağıdır. Çeşitli meslek gruplarında uzmanlaşmış kişilere ve bir çok şirkete anından ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz. iOS, Android ve Windows için geliştirilmiş olan uygulamalar ile giriş yapabilir, kayıt olabilir ve ağınıza bir çok kişiyi ekleyebilirsiniz. Dilerseniz web üzerinden de giriş yaparak, kayıt olabilir ve LinkedIn’i kullanabilirsiniz.

Bir çok kişi ve şirketle bağlantı kurabilir, ekleyebilirsiniz. Kişi ve şirket bilgilerini ayrıntılı bir şekilde görebilir ve takibe alabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Adobe Reader indir

Adobe Reader

Kurum ve kuruluşların neredeyse hepsi artık dökümanları PDF formatında hazırlayarak arşivlemekte ya da web siteleri üzerinden bu formatla paylaşmaktadır.

    1.2MB| Ücretsiz| Windows
Clip Clip İndir

ClipClip

ClipClip, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir pano yöneticisidir.

    26,70MB| Ücretsiz| Windows
HJSplit indir

HJSplit

Büyük boyutta olan çeşitli dosyalarınızı küçük küçük parçalara bölmek ya da parçalar halinde ki bir çok küçük dosyayı birleştirme ihtiyacı duyuyorsanız HJSplit programını ücretsiz bir şekilde indirerek, yükleyebilirsiniz.

    190KB| Ücretsiz| Windows