linkedin LinkedIn İndir

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

Boyut: Cihaza Göre DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: Windows / Android / iOS
Yayımcı: LinkedIn
Kategori:Sosyal Ağ
Ekleyen: Kadir
Tarih: 25 Aralık 2021

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

LinkedIn profesyonel bir iş sosyal ağıdır. Çeşitli meslek gruplarında uzmanlaşmış kişilere ve bir çok şirkete anından ulaşabilir, iletişim kurabilirsiniz. iOS, Android ve Windows için geliştirilmiş olan uygulamalar ile giriş yapabilir, kayıt olabilir ve ağınıza bir çok kişiyi ekleyebilirsiniz. Dilerseniz web üzerinden de giriş yaparak, kayıt olabilir ve LinkedIn’i kullanabilirsiniz.

Bir çok kişi ve şirketle bağlantı kurabilir, ekleyebilirsiniz. Kişi ve şirket bilgilerini ayrıntılı bir şekilde görebilir ve takibe alabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
supper zill indir

Supper Zil

Okul, dershane ve benzer tüm eğitim kurumlarında sıklıkla kullanılan ve ücretsiz olan Supper Zill okul zil programı kurulumu oldukça kolay ve basit tasarımı olan bir yazılımdır.

    22,5MB| Ücretsiz| Windows
e-devlet indir

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
bilgisayar kapatma zamanlayıcısı indir

Bilgisayarı Kapatma Zamanlayıcısı

Bilgisayarı kapatma zamanlayıcısı, Ekrem Gülcüoğlu tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak dağıtılan bir bilgisayar kapatma programıdır.

    604 KB| Ücretsiz| Windows