display driver uninstaller indir Display Driver Uninstaller İndir

Display Driver Uninstaller aracını kullanarak kaldıramadığınız ekran kartı sürücüsünü herhangi bir kalıntı bırakmadan kaldırabilirsiniz.

Boyut: 1.3MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Wagnardsoft
Kategori:Temizleme
Ekleyen: Kadir
Tarih: 7 Ekim 2021

Display Driver Uninstaller İndir – Ekran Kartı Sürücüsü Kaldırma Programı

Display Driver Uninstaller aracı Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda kurulu olan ekran kartı sürücüsünü ücretsiz olarak herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen kaldırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınıza ekran kartı sürücüsü yüklediğinizde bazı zamanlar mavi ekran hataları alabilir ve sistemin stabil çalışmamasına sebep olabilir. Bu tarz olumsuz durumlarda ekran kartı sürücüsünü kaldırarak tekrar kurmak gerekebilmektedir.

Bazı zamanlarda Windowsun kendi içerisinde yer alan program ekle / kaldır aracı ile ekran kartı sürücüleri tamamen kaldırılamayabiliyor veya kalıntı bırakabiliyor. Bu yüzden hiçbir iz bırakmadan ekran kartınızın sürücüsünü kaldırmak istiyorsanız Display Driver Uninstaller uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
daemon tools lite indir

DAEMON Tools Lite

Daemon Tools İndir - Ücretsiz, hızlı ve pratik bir şekilde sanal disk oluşturarak CD ve DVD imajlarını çalıştırmanıza olanak tanımaktadır.

    Cihaza Göre| Reklamlı| Windows
PIXresizer indir

PIXresizer

Fotoğrafları paylaşmadan üzerinde ufak değişiklikler yapmayı sevenler için PIXresizer, ideal bir tercih olacaktır.

    2.9MB| Ücretsiz| Windows
openvpn indir

OpenVPN

OpenVPN, internette anonim dolaşmanıza ve yasak sitelere giriş yapabilmenize olanak tanıyan ücretsiz bir VPN programıdır.

    3.7MB| Ücretsiz| Windows