display driver uninstaller indir Display Driver Uninstaller İndir

Display Driver Uninstaller aracını kullanarak kaldıramadığınız ekran kartı sürücüsünü herhangi bir kalıntı bırakmadan kaldırabilirsiniz.

Boyut: 1.3MBLisans : Ücretsiz
Versiyon: 18.0.4.4Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: WagnardsoftKategori: Temizleme
Ekleyen: KadirTarih: 7 Ekim 2021

Display Driver Uninstaller İndir – Ekran Kartı Sürücüsü Kaldırma Programı

Display Driver Uninstaller aracı Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda kurulu olan ekran kartı sürücüsünü ücretsiz olarak herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen kaldırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınıza ekran kartı sürücüsü yüklediğinizde bazı zamanlar mavi ekran hataları alabilir ve sistemin stabil çalışmamasına sebep olabilir. Bu tarz olumsuz durumlarda ekran kartı sürücüsünü kaldırarak tekrar kurmak gerekebilmektedir.

Bazı zamanlarda Windowsun kendi içerisinde yer alan program ekle / kaldır aracı ile ekran kartı sürücüleri tamamen kaldırılamayabiliyor veya kalıntı bırakabiliyor. Bu yüzden hiçbir iz bırakmadan ekran kartınızın sürücüsünü kaldırmak istiyorsanız Display Driver Uninstaller uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
EBS Randevu Takip Programı

EBS Randevu Takip Programı

EBS Randevu Takip Programı sayesinde, sağlık ya da farklı sektörlerde hizmet veren kuruluşunuzun randevularını takip edebilirsiniz.

    9,90MB| Deneme| Windows
UltraSurf indir

UltraSurf

UltraSurf, Yasaklı ve erişime engelli olan tüm web sitelerine güvenli ve özgür bir şekilde giriş yapmanıza olanak tanımaktadır.

    3.4MB| Ücretsiz| Windows
openvpn indir

OpenVPN

OpenVPN, internette anonim dolaşmanıza ve yasak sitelere giriş yapabilmenize olanak tanıyan ücretsiz bir VPN programıdır.

    3.7MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?