display driver uninstaller indir Display Driver Uninstaller İndir

Display Driver Uninstaller aracını kullanarak kaldıramadığınız ekran kartı sürücüsünü herhangi bir kalıntı bırakmadan kaldırabilirsiniz.

Boyut: 1.3MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Wagnardsoft
Kategori:Temizleme
Ekleyen: Kadir
Tarih: 7 Ekim 2021

Display Driver Uninstaller İndir – Ekran Kartı Sürücüsü Kaldırma Programı

Display Driver Uninstaller aracı Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda kurulu olan ekran kartı sürücüsünü ücretsiz olarak herhangi bir kalıntı bırakmadan tamamen kaldırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınıza ekran kartı sürücüsü yüklediğinizde bazı zamanlar mavi ekran hataları alabilir ve sistemin stabil çalışmamasına sebep olabilir. Bu tarz olumsuz durumlarda ekran kartı sürücüsünü kaldırarak tekrar kurmak gerekebilmektedir.

Bazı zamanlarda Windowsun kendi içerisinde yer alan program ekle / kaldır aracı ile ekran kartı sürücüleri tamamen kaldırılamayabiliyor veya kalıntı bırakabiliyor. Bu yüzden hiçbir iz bırakmadan ekran kartınızın sürücüsünü kaldırmak istiyorsanız Display Driver Uninstaller uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
hijackthis indir

HiJackThis

HiJackThis ile bilgisayarımıza sinsi bir şekilde sızan ve ayrıca tarayıcıların kilitlenmesine de neden olan kötü niyetli yazılımları tespit ederek ücretsiz bir şekilde yok edebilirsiniz.

  380KB| Ücretsiz| Windows
Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Dünyaca ünlü oyun konsollarından biri olan Japonya merkezli Sony Play Station 3 modelini çıkarmadan önce 2006 yılında yaptığı tanıtımlarda bu cihazlara linux işletim sisteminin kurulacağını ve böylece bilgisayar olarak kullanabileceğini duyurmuştu.

  DynEd indir

  DynEd

  Dinamik eğitim kelimelerinden türetilen DynEd programı, günümüzün en yaygın ve kaliteli yabancı dil eğitim yazılımlarındandır.

   7,50MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android