Davinci Resolve İndir Davinci Resolve İndir

Oldukça kapsamlı bir video düzenleme yazılımı olan Davinci Resolve, görsel efekt, renk ayarlarını yapma, 8K video hazırlama gibi temel özelliklere sahiptir.

Boyut: Lisans : Ücretli
Platform: Windows
Yayımcı: BlackMagicDesign
Kategori: Video Düzenleme
Ekleyen: Kadir
Tarih: 9 Kasım 2019

Birden fazla ekiple çalışmak için fırsat sunan program ile asistan, video uzmanı, kurgucular gibi geniş çaplı işleri kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ayarlar arasında tek tıkla dolaşarak, karmaşa yaşamadan işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Televizyon programlarından Hollywood filmlerine kadar birçok yerde kullanılan program, ihtiyacınız olan her şeyi size sunacaktır. Özellikle hızlı işlem yapılması gereken kurgu işlerinde özel bir sayfada çalışma imkanı verir.

Bu Youtube yayınları ve reklam filmleri için hızlıca video düzenleme şansı tanır. Özel kurgu sayfasında dosyalara yazı ve slaytlar ekleme, renk düzenleme, ses ayarı gibi seçenekleri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca bu kurgu ve hızlı kurgu sayfaları arasında da geçiş yaparak, daha detaylı uygulamalar yapabilirsiniz. Otomatik öğrenmeyi etkin bir şekilde kullanması sayesinde hızı ve kaliteyi bir arada sağlar.

DaVinci Resolve Özellikleri

İkili Zaman Çizelgesi: Sağ, sol ve yakınlaştırma yapmadan kurgunun tamamında kolaylıkla gezinerek, ihtiyacınız olan düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca bir kurgu içinde farklı çözünürlüklerde zaman çizelgeleri oluşturabilirsiniz.

Akıllı Kurgu Modu: DaVinci Resolve indirme yaparak akıllı kurgu modlarıyla hızlı ve uyumlu senkronize işlemlerini yapabilirsiniz.

Hızlı Dışar Aktarma: Youtube gibi çeşitli platformlara video yükleyen yayıncılar için hızlıca dışarı aktarma fırsatı sunmaktadır.

Profesyonellerin Tercihi: profesyonel kurgucular, TV yayıncıları ve reklam filmleri için biçilmiş kaftan olan yazılım ile hem çevrimiçi hem çevrimdışı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yoğun işlemci kullanan formatlarda bile performansı sayesinde iyi işler çıkartabiliyor. Hiçbir yavaşlama olmadan video düzenleme ve ince ayar yapılabiliyor.

Görüntü Sabitleme: Her türlü video için görüntüleri sabitleyerek, zoom yapabilir, videoyu yumuşatabilir ve daha kontrollü bir kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı render yapabilen yazılım sadece değiştirilmiş kareleri işleme sokarak zamandan tasarruf sağlar.

Hızlı Performans: Geliştirilmiş 3D performansı ile GPU’yu hızlandırarak önemli derecede zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Maske işlemleri, zaman efektleri, renk gibi birçok şeyi üstün performans ile kullanabilirsiniz. Örneğin otomatik renk dengesiyle görüntüleri işlerken daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. Artırılmış ses denetlemesi ile daha çok araçla ses analizi yapabilirsiniz.

Siz de tek bir uygulamada renk, ses, görsellik, hareketler gibi birçok şeyi DaVinci Resolve indirme yaparak kontrol edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Windows 7 USB/DVD Download Tool indir
Windows 7 USB/DVD Download Tool

Windows 7 işletim sisteminin ISO dosyası olarak bir kopyasını almanızı sağlayan Windows 7 USB/DVD Download Tool indirme aracı, bunu DVD veya USB flash sürücüsünde saklamanıza yardımcı olur.

  2.6MB| Ücretsiz| Windows
free pdf to word doc converter
Free PDF to Word Doc Converter

Free PDF to Word Doc Converter aracıyla, PDF belgelerinizi DOC formatına, yani Microsoft Word'e dönüştürebilirsiniz.

  1.1MB| Ücretsiz| Windows
dracula virüs temizleyici
Dracula Virüs Temizleyici

Dracula virüs temizleyici anlık olarak bilgisayarınızı virüsten korumaz ancak istediğiniz zaman programı çalıştırarak sisteminizde bulunan virüslerin temizlenmesine yardımcı olan ücretsiz virüs temizleme aracıdır.

  0.63MB| Ücretsiz| Windows
silinen fotoğrafları kurtarma
Silinen Fotoğrafları Kurtarma

Silinen fotoğraflarınızı bulmak için kullanabileceğiniz basit ve pratik fotoğraf kurtarma uygulamasıdır.

  Ücretsiz| Android
movie maker indir
Windows Live Movie Maker

Windows Movie Maker, Video oluşturmak veya mevcut videolar üzerinde düzenleme yapmak için ücretsiz bir film editörüdür.

  Ücretsiz| Windows
Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır? indir
Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’da sevdiğiniz ünlülerin ya da arkadaşlarınızın Instagram hikayelerini indirmek isterseniz bunu programsız olarak yapmanız mümkündür.

Twitter indir
Twitter kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

Twitter kullanıcı adınızı değiştirmek isteyenler için işte Twitter isim değiştirme işlemini hızlıca anlatan bir rehber!

AVG Secure Browser İndir
AVG Secure Browser

AVG Secure Browser gizliliği ve güvenliği esas alan bir anlayışla geliştirilmiş olup, aynı zamanda hızlı olmasıyla ünlenmiştir.

  2.70MB| Ücretsiz| Windows
pilot editör icon
PilotEdit Lite

PilotEdit Lite yüksek boyutlara sahip dosyaları kolayca açmanıza olanak tanıyan gelişmiş ve ücretsiz bir metin editörüdür.

  24MB| Ücretsiz| Windows
kingroot indir
KingRoot

KingRoot, Android cihazınıza işletim sistemi Android 4.2.2 ile Android 5.1 arasında olduğu sürece saniyeler içinde root yapmanıza izin veren bir uygulamadır.

  Cihaza göre değişir| Ücretsiz| Windows / Android