Davinci Resolve İndir Davinci Resolve İndir

Oldukça kapsamlı bir video düzenleme yazılımı olan Davinci Resolve, görsel efekt, renk ayarlarını yapma, 8K video hazırlama gibi temel özelliklere sahiptir.

Boyut:Lisans : Ücretli
Platform: Windows
Yayımcı: BlackMagicDesign
Kategori:Video Düzenleme
Ekleyen: Kadir
Tarih: 9 Kasım 2019

Birden fazla ekiple çalışmak için fırsat sunan program ile asistan, video uzmanı, kurgucular gibi geniş çaplı işleri kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ayarlar arasında tek tıkla dolaşarak, karmaşa yaşamadan işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Televizyon programlarından Hollywood filmlerine kadar birçok yerde kullanılan program, ihtiyacınız olan her şeyi size sunacaktır. Özellikle hızlı işlem yapılması gereken kurgu işlerinde özel bir sayfada çalışma imkanı verir.

Bu Youtube yayınları ve reklam filmleri için hızlıca video düzenleme şansı tanır. Özel kurgu sayfasında dosyalara yazı ve slaytlar ekleme, renk düzenleme, ses ayarı gibi seçenekleri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca bu kurgu ve hızlı kurgu sayfaları arasında da geçiş yaparak, daha detaylı uygulamalar yapabilirsiniz. Otomatik öğrenmeyi etkin bir şekilde kullanması sayesinde hızı ve kaliteyi bir arada sağlar.

DaVinci Resolve Özellikleri

İkili Zaman Çizelgesi: Sağ, sol ve yakınlaştırma yapmadan kurgunun tamamında kolaylıkla gezinerek, ihtiyacınız olan düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca bir kurgu içinde farklı çözünürlüklerde zaman çizelgeleri oluşturabilirsiniz.

Akıllı Kurgu Modu: DaVinci Resolve indirme yaparak akıllı kurgu modlarıyla hızlı ve uyumlu senkronize işlemlerini yapabilirsiniz.

Hızlı Dışar Aktarma: Youtube gibi çeşitli platformlara video yükleyen yayıncılar için hızlıca dışarı aktarma fırsatı sunmaktadır.

Profesyonellerin Tercihi: profesyonel kurgucular, TV yayıncıları ve reklam filmleri için biçilmiş kaftan olan yazılım ile hem çevrimiçi hem çevrimdışı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yoğun işlemci kullanan formatlarda bile performansı sayesinde iyi işler çıkartabiliyor. Hiçbir yavaşlama olmadan video düzenleme ve ince ayar yapılabiliyor.

Görüntü Sabitleme: Her türlü video için görüntüleri sabitleyerek, zoom yapabilir, videoyu yumuşatabilir ve daha kontrollü bir kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı render yapabilen yazılım sadece değiştirilmiş kareleri işleme sokarak zamandan tasarruf sağlar.

Hızlı Performans: Geliştirilmiş 3D performansı ile GPU’yu hızlandırarak önemli derecede zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Maske işlemleri, zaman efektleri, renk gibi birçok şeyi üstün performans ile kullanabilirsiniz. Örneğin otomatik renk dengesiyle görüntüleri işlerken daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. Artırılmış ses denetlemesi ile daha çok araçla ses analizi yapabilirsiniz.

Siz de tek bir uygulamada renk, ses, görsellik, hareketler gibi birçok şeyi DaVinci Resolve indirme yaparak kontrol edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Zombie Gunship Survival indir

Zombie Gunship Survival

Zombie Gunship Survival, ios ve android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zombi avlama ve öldürme oyunudur.

    Değişir| Ücretsiz| iOS / Android
Auto Click Mouse İndir

Auto Mouse Click

Auto Mouse Click, bilgisayarınıza bağlı olan farenizi istediğiniz gibi programlamanıza olanak tanıyan bir programdır.

    4.4Mb| Deneme| Windows
brave indir

Brave

Brave, Chromium tabanlı bir internet tarayıcısıdır. Ziyaret edilen internet sayfalarında bulunan tanıtıcı reklamları tümüyle ortadan kaldırarak kullanıcılara reklamsız bir şekilde webde dolaşma imkanı sunmaktadır.

    1.18MB| Ücretsiz| Windows