Davinci Resolve İndir

Oldukça kapsamlı bir video düzenleme yazılımı olan Davinci Resolve, görsel efekt, renk ayarlarını yapma, 8K video hazırlama gibi temel özelliklere sahiptir.

Boyut:Lisans : Ücretli
Versiyon:Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: BlackMagicDesignKategori: Video Düzenleme
Ekleyen: Kadir KarabulutTarih: 9 Kasım 2019

Birden fazla ekiple çalışmak için fırsat sunan program ile asistan, video uzmanı, kurgucular gibi geniş çaplı işleri kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ayarlar arasında tek tıkla dolaşarak, karmaşa yaşamadan işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Televizyon programlarından Hollywood filmlerine kadar birçok yerde kullanılan program, ihtiyacınız olan her şeyi size sunacaktır. Özellikle hızlı işlem yapılması gereken kurgu işlerinde özel bir sayfada çalışma imkanı verir.

Bu Youtube yayınları ve reklam filmleri için hızlıca video düzenleme şansı tanır. Özel kurgu sayfasında dosyalara yazı ve slaytlar ekleme, renk düzenleme, ses ayarı gibi seçenekleri kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca bu kurgu ve hızlı kurgu sayfaları arasında da geçiş yaparak, daha detaylı uygulamalar yapabilirsiniz. Otomatik öğrenmeyi etkin bir şekilde kullanması sayesinde hızı ve kaliteyi bir arada sağlar.

DaVinci Resolve Özellikleri

İkili Zaman Çizelgesi: Sağ, sol ve yakınlaştırma yapmadan kurgunun tamamında kolaylıkla gezinerek, ihtiyacınız olan düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca bir kurgu içinde farklı çözünürlüklerde zaman çizelgeleri oluşturabilirsiniz.

Akıllı Kurgu Modu: DaVinci Resolve indirme yaparak akıllı kurgu modlarıyla hızlı ve uyumlu senkronize işlemlerini yapabilirsiniz.

Hızlı Dışar Aktarma: Youtube gibi çeşitli platformlara video yükleyen yayıncılar için hızlıca dışarı aktarma fırsatı sunmaktadır.

Profesyonellerin Tercihi: profesyonel kurgucular, TV yayıncıları ve reklam filmleri için biçilmiş kaftan olan yazılım ile hem çevrimiçi hem çevrimdışı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yoğun işlemci kullanan formatlarda bile performansı sayesinde iyi işler çıkartabiliyor. Hiçbir yavaşlama olmadan video düzenleme ve ince ayar yapılabiliyor.

Görüntü Sabitleme: Her türlü video için görüntüleri sabitleyerek, zoom yapabilir, videoyu yumuşatabilir ve daha kontrollü bir kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı render yapabilen yazılım sadece değiştirilmiş kareleri işleme sokarak zamandan tasarruf sağlar.

Hızlı Performans: Geliştirilmiş 3D performansı ile GPU’yu hızlandırarak önemli derecede zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Maske işlemleri, zaman efektleri, renk gibi birçok şeyi üstün performans ile kullanabilirsiniz. Örneğin otomatik renk dengesiyle görüntüleri işlerken daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. Artırılmış ses denetlemesi ile daha çok araçla ses analizi yapabilirsiniz.

Siz de tek bir uygulamada renk, ses, görsellik, hareketler gibi birçok şeyi DaVinci Resolve indirme yaparak kontrol edebilirsiniz.

Son Eklenen Diğer Programlar

TunnelBear

TunnelBear, internette gizlilik sağlamak için tercih edebileceğiniz bir güvenlik programıdır.

    157.9MB| Ücretsiz/Sınırlı| Windows

NordVPN

NordVPN sayesinde birkaç tık yaparak internet üzerinde anonim olarak dolaşabilir, gizlilik ve güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

    13.4MB| Demo| Windows
openvpn indir

OpenVPN

OpenVPN, internette anonim dolaşmanıza ve yasak sitelere giriş yapabilmenize olanak tanıyan ücretsiz bir VPN programıdır.

    3.7MB| Ücretsiz| Windows
andy indir

Andy

Andy, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda mobil oyunları oynayabilmeniz için mobil cihazınızla bilgisayarınızı birbirine bağlamanızı sağlayan bir uygulamadır.

    855MB| Ücretsiz| Windows

Bandizip

Bandizip, dosya arşivleme için dosya ve klasörlerinizi sıkıştırabileceğiniz ya da sıkıştırılmış olan dosyalarınızı açmanıza olanak veren bir sıkıştırma programıdır. Türkçe dil desteğine sahip olduğu gibi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

    6.20MB| Ücretsiz| Windows