autocad indir AutoCAD İndir

AutoCAD, 2B ile 3B çizimler ya da tasarımlar yapabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir programdır. Sitemizden deneme sürümünü indirerek test edin.

Boyut:Lisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: Autodesk Inc
Kategori:3D - CAD
Ekleyen: Kadir
Tarih: 21 Ocak 2021

Birçok nesnenin ve binanın 2B (2 Boyutlu) ve 3B (3 Boyutlu) tasarımlarının yapılması için kullanılan AutoCAD bu alanda kullanılan en yaygın programlardan biridir. Kolay kullanımı ve paylaşımı ile öne çıkan AutoCAD İndir konusunda farklı alternatifler bulunmaktadır.

Windows ve Macbook sistemlerine uygunluğu başta olmak üzere çeşitli indirme yöntemleri mevcuttur. İnternet tarayıcıları üzerinden kolaylıkla sisteminize (Win, Mac, X64 veya X32) uygun AutoCAD programını indirebilirsiniz.

Windows ve Macbook işletim sistemlerine uyumlu olan bu program yüksek bir performansla çalışmaktadır. Kullanışlı paneli ile 2 ve 3 boyutlu mimari çizimler, mekanik ve elektriksel tasarımlar yapılmaktadır. AutoCAD Windows işletim sistemlerinde çizim ana programın yanında;

• Architecture ara seti,
• Electrical araç seti,
• Mechanical araç seti,
• MAP 3D araç seti,
• MEP araç seti,
• Plant 3D araç seti,
• Rester Design araç setini sunmaktadır. Bununla birlikte AutoCAD mobil ve web uygulamasına da erişebilirsiniz.

Oldukça gelişmiş işlevleri bulunan AutoCAD 2021 programı Macos için 10.14 ve üzeri 4 GB Ram ve 3 GB hafızaya gereksinim duymaktadır. Windows için ise 64 – bit Win 8 veya Win 10 işlemciye sahip olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte 8 GB RAM ve 7 GB depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca Windows sistemine uyumlu diğer programlara da sahip olmak isterseniz geniş bir depolama alanı ihtiyacınız oluşacaktır.

AutoCAD İndir Öğrenci

Mimari, mekanik ve elektriksel projeler için kolay çizim ve tasarım imkanı sağlayan bu kullanışlı program öğrenciler için de büyük önem ifade etmektedir. Nesne tasarımları gibi basit işlevlerin yanı sıra özellikle mühendislik alanında eğitim gören öğrencilerin AutoCAD programı ile çalışmaları bir hayli kolaylaşmaktadır. Bundan dolayı AutoCAD indir öğrenci sürümü de bulunmaktadır. Öğrencilere özel ücretsiz sürümlerle sunulmaktadır.

Öğrenciler AutoCAD programı ile mimari çizimler, kat planları ve tasarımları kolaylıkla yapabilmektedir. Bunun yanında elektrik projeleri hazırlamakta AutoCAD ile oldukça kolay bir işlem olmaktadır. Ayrıca mekanik projelendirme ve şematik tasarımlar ve planlamalar gibi birçok farklı işleve de erişmeniz mümkündür. Oldukça gelişmiş olan bu program öğrencilerin kullanımı için daha cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca ücretsiz deneme sürümü de bulunmaktadır. AutoCAD 2021 dünyasına giriş yapmak için sitemizi ziyaret ederek ücretsiz sürümü edinebilir ve eğitimlere başlayabilirsiniz.

AutoCAD Eğitim

Özellikle 2021 versiyonunda birçok ekstra programla birlikte sunulan AutoCAD kullanışlı bir program olmasının yanında öğrenme sürecine de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programın eğitimi için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Ücretsiz deneme sürümü ve Programın lisanslı kullanıcıları için başlangıçta bir eğitim modülü bulunmakta ve böylece programa dair detaylar verilmektedir. AutoCAD orijinal ve lisanslı programına autodesk.com.tr üzerinden erişebileceğiniz gibi eğitim ve destek sayfası da bulunmaktadır. Böylece AutoCAD Eğitim konusu da çözüme kavuşmakta ve programı kullanmanız için bir engel kalmamaktadır.

AutoCAD Fiyat

Oldukça gelişmiş bir çizim ve tasarım programı olan AutoCAD Mac, Windows, Web ve mobil uygulamalar için birçok farklı alternatiflerle kullanıcılara sunulmaktadır. Bununla birlikte AutoCAD fiyatları belirlenmektedir. Öğrenciler ve eğitimciler için ücretsiz sürümü bulunan AutoCAD profesyonel çalışanlar ve firmalar için ise aylık, yıllık ve 3 yıllık abonelik tarifeleri sunmaktadır.

Güncel ve en gelişmiş sürümü olan AutoCAD 2021’i ücretsiz deneme sürümü ile programın işleyişini görüp bir süre ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sonrasında programa sahip olmak için AutoCAD fiyat alanını inceleyebilirsiniz. Size sunulan tekliflerden en uygun olanını seçerek AutoCAD 2021 ile yüksek performanslı ve ağ paylaşımı yaparak iş arkadaşlarınızla birlikte çalışabileceğiniz bu programa sahip olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı İndir

Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı

Bilgisayarınız başından ayrılmanız gerektiğinde bir süre daha açık durmak zorundaysa, otomatik bilgisayar kapatma programı ile zamanlayarak istediğiniz zaman kapanmasını sağlayabilirsiniz.

    30,1 KB| Ücretsiz| Windows
WiFi Password Decryptor

WiFi Password Decryptor

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır.

    0.30MB| Ücretsiz| Windows
WhatsApp Business indir

WhatsApp Business

WhatsApp kuşkusuz dünyanın en çok kullanılan anlık sohbet uygulamalarından biri.

    Değişir| Ücretsiz| iOS / Android