adresbank indir AdresBank İndir

AdresBank, özellikle küçük işletmelerin müşterilerini kayıt etmesi için geliştirilmiş Türkçe adres kayıt programı olup tamamen ücretsizdir.

Boyut: 4.1MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: E-Cozum
Kategori:Ticari
Ekleyen: Kadir
Tarih: 20 Aralık 2021

AdresBank, küçük işletmelerin tercih edebileceği adından belli olacağı gibi bir adres kayıt programıdır. AdresBank programı ile tüm müşteri portföyünüzü ayrıntılı bir şekilde kayıt edebilirsiniz. İstediğiniz müşteriyi kayıt edebilir ve istediğiniz müşterinin kaydını kolayca silebilirsiniz.

AdresBank yazılımında kullanılabilir özellikler kullanıcılara sınırsız olarak verilmektedir. Firma adı, kişisel bilgiler, kimlik ve açıklama gibi tüm ayrıntıların girişini sağlayabilirsiniz. Program içerisinde zemin, içerik ve başlık renklerini kişiselleştirebilirsiniz.

Program içerisinde kayıt ettiğiniz müşterilerin detayların çıktısını alabilirsiniz. Gelişmiş arama özelliği sayesinde müşterilerinizi ismine yada diğer ayrıntılara göre arayabilir ve bulabilirsiniz. Tek tık ile e-posta gönderebilir veya web sitesine giriş sağlayabilirsiniz.

Güvenlik amacıyla program açılışına şifre koyabilirsiniz. Böylece şifreyi bilmeyen kişilerin portföyünüze ulaşmasına engel olabilirsiniz. Müşterilerinize fotoğraf ekleyerek kişiselleştirmede yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Audacity indir

Audacity

Bir ses kaydetme ve düzenleme yazılımı olan Audacity, birden fazla kayıt ve oynatma aygıtını yönetebilir.

    26.6MB| Ücretsiz| Windows
e-devlet indir

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
paperscan indir

PaperScan

PaperScan, gelişmiş, ücretsiz ve kullanışlı bir belge tarama ve düzenleme programıdır.

    47.7MB| Ücretsiz| Windows