adresbank indir AdresBank İndir

AdresBank, özellikle küçük işletmelerin müşterilerini kayıt etmesi için geliştirilmiş Türkçe adres kayıt programı olup tamamen ücretsizdir.

Boyut: 4.1MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: E-Cozum
Kategori:Ticari
Ekleyen: Kadir
Tarih: 20 Aralık 2021

AdresBank, küçük işletmelerin tercih edebileceği adından belli olacağı gibi bir adres kayıt programıdır. AdresBank programı ile tüm müşteri portföyünüzü ayrıntılı bir şekilde kayıt edebilirsiniz. İstediğiniz müşteriyi kayıt edebilir ve istediğiniz müşterinin kaydını kolayca silebilirsiniz.

AdresBank yazılımında kullanılabilir özellikler kullanıcılara sınırsız olarak verilmektedir. Firma adı, kişisel bilgiler, kimlik ve açıklama gibi tüm ayrıntıların girişini sağlayabilirsiniz. Program içerisinde zemin, içerik ve başlık renklerini kişiselleştirebilirsiniz.

Program içerisinde kayıt ettiğiniz müşterilerin detayların çıktısını alabilirsiniz. Gelişmiş arama özelliği sayesinde müşterilerinizi ismine yada diğer ayrıntılara göre arayabilir ve bulabilirsiniz. Tek tık ile e-posta gönderebilir veya web sitesine giriş sağlayabilirsiniz.

Güvenlik amacıyla program açılışına şifre koyabilirsiniz. Böylece şifreyi bilmeyen kişilerin portföyünüze ulaşmasına engel olabilirsiniz. Müşterilerinize fotoğraf ekleyerek kişiselleştirmede yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
word excel uyumluluk

Word ve Excel Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi

Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint yeni ve eski sürümlerinin aralarında ki uyumsuzluğu ortadan kaldırıp belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları bu uyumluluk paketi sayesinde açabilir, düzenleyebilir ve kayıt edebilirsiniz.

    37MB| Ücretsiz| Windows
brawl stars indir

Brawl Stars

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen, çok oyunculu bir mobil strateji oyunudur. Oyun Beta sürümünden 12 Aralık 2018 tarihinde çıkmış ve küresel pazarda yayınlanmıştır.

    Değişir| Ücretsiz| Android / iOS
barkod yazıcısı indir

YaylaSoft Barkod Yazdırma Programı

Barkod yazdırma programı, elinizde barkod yazıcısı olmasa bile normal bir yazıcı ile barkod yazdırabilmenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

    12.6Mb| Deneme| Windows