folder lock indir Folder Lock İndir

Folder Lock kullanarak klasörlerinizi güvence altına alın, dosyalarınızı şifreleyin, yedekleyin ve taşınabilir sürücülerinizin güvenliğini sağlayın.

Boyut: Lisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: newsoftwaresinc
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 2 Kasım 2023

Folder Lock, dijital içeriklerinizi şifrelemek ve meraklı veya izinsiz erişimlerden korumak için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Bu uygulama, kişisel ve hassas dosya ve klasörlerinizi koruma yeteneği sunar. Ücretsiz alternatifler olsa da, Folder Lock, gelişmiş yapılandırma seçenekleri ve premium bir uygulama olarak istenmeyen gözlerden uzak tutmak için güçlü bir araçtır.

Folder Lock, dosya ve klasörleri şifrelemek için birden fazla yöntem sunar. Yazılım, Windows’un dosya gezginine entegre olur, bu da uygulamanın işlevlerini Windows işletim sistemi üzerinden kullanmanıza olanak tanır. Bir dosyayı kilitlemek istediğinizde, dosyaya sağ tıklayarak seçenekler listesine erişebilirsiniz. Buradan, dosyayı kişiselleştirilmiş bir şifre ile kilitleme veya kalıcı olarak silme gibi seçeneklere sahipsiniz.

Dosyaları ayrıca uygulamanın kullanıcı arayüzü üzerinden de kolayca kilitleme seçeneğine sahipsiniz. Bu yöntem, size daha fazla kilitleme seçeneği sunar. Örneğin, dosyaları kilitlemek, şifrelemek veya her ikisini birden seçmek gibi. Ayrıca, Folder Lock e-posta eklerini şifreleme özelliğini de içerir. CD’ler, DVD’ler ve USB flash sürücüler gibi harici depolama cihazlarına koruma eklemek için de kullanabilirsiniz. Uygulamanın adı, sadece klasörleri kilitlemek ve korumakla sınırlı gibi görünse de, aslında gelişmiş şifreleme ve parola gizliliği aracılığıyla tam dijital korumayı hedefler.

Dosya ve Klasör Şifreleme Programı

Folder Lock’un esnekliği, yazılımın gerçekten öne çıktığı yerdir. Klasörleri kilitlemenin ötesinde, çok kullanışlı diğer özelliklere de sahiptir. Yazılım, tamamen şifrelenmiş sanal cüzdanlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu cüzdanlar sadece para birimi değil, aynı zamanda bankadan gelen veriler veya mali durumunuzla ilgili ekstreler gibi kişisel finans bilgilerini de içerebilir. Ayrıca, telefon numaraları, adresler ve diğer zararsız kişisel bilgiler gibi özel verileri bu cüzdanlarda saklayabilirsiniz.

Folder Lock verilerinizi şifreledikten sonra, tüm bu içeriği kablosuz buluta yedekleme olanağını sunar. Yazılımı kişisel gereksinimlerinize göre kolayca özelleştirebilir ve hatta uygulamanın sistem ayarlarını parola koruması altına alabilirsiniz.

Genel olarak, Folder Lock, verilerinizi korumak için olağanüstü bir seçenek sunan tamamen ücretsiz bir kilit uygulamasıyla dikkat çeker. Piyasada ücretsiz alternatifler elbette mevcut olsa da, bu alternatiflerin çoğu Folder Lock’un kullanıcı dostu yapısından ve ek özelliklerinden yoksundur. Kendi deneyimlemeniz için indirmek nispeten düşük bir maliyettir ve taşınabilir bir araç olarak oldukça kullanışlıdır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
360 Total Security indir
360 Total Security

360 Total Security - Türkçe Antivirüs Programı sayesinde ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızı tehditlere karşı güvenle koruyabilirsiniz.

  1.35MB| Ücretsiz| Windows
Windscribe
Windscribe

Windscribe 10GB kullanımı ücretsiz sunan başarılı bir VPN programı olup windows, ios, android ve mac gibi işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.

  17 MB| Ücretsiz| Windows, iOS, Android
trafik tescil formu
AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet

Kurumsal Hakediş siz değerli kullanıcılarımızın önerileri ve AMP Yazılım’ın 24 yıllık deneyimi ile geliştirildi.

  559MB| Demo| Windows
mblock indir
mBlock

Scratch türü programlara benzeyen Mblock ile kodların birbirleriyle birleştirilmesi sağlanmaktadır. Çeşitli kod bloklarına işlem yapılması için tercih edilebilecek uygulama tüm kullanıcılar tarafından pratik bir şekilde kullanılabilir.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS
UltraSurf indir
UltraSurf

UltraSurf, Yasaklı ve erişime engelli olan tüm web sitelerine güvenli ve özgür bir şekilde giriş yapmanıza olanak tanımaktadır.

  3.4MB| Ücretsiz| Windows
Droid4X indir
Droid4X

Droid4X, android işletim sistemi için çıkan oyun ve uygulamaları Windows işletim sisteminizde çalıştırma imkanı sağlamaktadır.

  9MB| Ücretsiz| Windows
strongvpn indir
StrongVPN

StrongVPN, 1995 yılından günümüze faaliyet gösteren, VPN sektörünün köklü ve güvenli internet hizmet sağlayıcılarından biridir.

  Deneme Sürümü| Windows
ultraiso indir
UltraISO

UltraISO, bir ISO CD/DVD oluşturma, düzenleme ve dönüştürme programı olup ISO ve BIN uzantısına sahip olan CD/DVD yedeklerini kontrol etmenize olanak vermektedir.

  4.9MB| Deneme| Windows
Epic Pen İndir
Epic Pen

Epic Pek Windowsunuz üzerinde ki program, masaüstü yada klasörler içinde herhangi bir yeri çizmenize ya da boyamanıza olanak tanımaktadır.

  14.3Mb| Ücretsiz| Windows
Telegram indir
Telegram

Telegram cep telefonu, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile kullanabileceğiniz ücretsiz, hızlı ve güvenli olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

  19,5MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android