PDFFactory indir PDFFactory İndir

PDFFactory programı belgelerinizi ya da ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sayfasını PDF formatına çevirmenize ve saklamanıza olanak tanımaktadır.

Boyut: 10.50MBLisans : Deneme Sürümü
Versiyon: 6.18Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: FinePrintKategori: Okuyucu
Ekleyen: KadirTarih: 22 Mart 2021

Sistem üzerinde oluşturduğu sanal yazıcı sayesinde kolay bir şekilde istediğiniz tüm belge ya da web sayfalarını “yazdır” butonu sayesinde PDF dönüştürerek saklayabilirsiniz.

PDFFactory, bilgisayarınızda sanal bir yazıcı oluşturmanızı sağlar ve belge yada internet sayfalarını “yazdır” butonu aracılığı ile PDF formatına dönüştürmenize olanak tanır.

Sade bir arayüze sahip olan programı kullanması da oldukça kolaydır. Yalnızca PDF’e dönüştürmek istediğiniz belge üzerinde yazdır butonuna basmanız ve burada ki yazıcı seçeneklerinden PDFFactory’i seçmeniz yeterlidir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
lol indir

Lol

E-spor sektörünün gelişmesiyle birlikte adından sık sık söz ettiren Lol, online strateji oyunudur. Oyunun içerisinde yer alan kahramanları yöneten oyuncular, 5’e 5 takım savaşlarında galip gelmeye çalışır.

    1.89 GB| Ücretsiz| Windows, Android, iOS
product key finder indir

Product Key Finder

Product key finder, bilgisayarınızda lisanslı bir şekilde yüklemiş olduğunuz ancak ürün anahtarını unuttuğunuz programların lisansını görüntülemenize olanak tanımaktadır.

    63KB| Ücretsiz / Riskli| Windows
Photo Watermark indir

Photo Watermark

Fotoğraf düzenleme uygulaması olan Photo Watermark, çeşitli özellikleriyle fotoğraflar ile uğraş gösterenlerin ilgisini çekmektedir.

    1.21MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?