PDFFactory indir PDFFactory İndir

PDFFactory programı belgelerinizi ya da ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sayfasını PDF formatına çevirmenize ve saklamanıza olanak tanımaktadır.

Boyut: 10.50MBLisans : Deneme Sürümü
Versiyon: 6.18Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: FinePrintKategori: Okuyucu
Ekleyen: KadirTarih: 22 Mart 2021

Sistem üzerinde oluşturduğu sanal yazıcı sayesinde kolay bir şekilde istediğiniz tüm belge ya da web sayfalarını “yazdır” butonu sayesinde PDF dönüştürerek saklayabilirsiniz.

PDFFactory, bilgisayarınızda sanal bir yazıcı oluşturmanızı sağlar ve belge yada internet sayfalarını “yazdır” butonu aracılığı ile PDF formatına dönüştürmenize olanak tanır.

Sade bir arayüze sahip olan programı kullanması da oldukça kolaydır. Yalnızca PDF’e dönüştürmek istediğiniz belge üzerinde yazdır butonuna basmanız ve burada ki yazıcı seçeneklerinden PDFFactory’i seçmeniz yeterlidir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
word indir

Word

Word, günümüzde birçok alanda yoğun olarak kullanılan bilgisayar yazılımlarından biri olup, her dönem geliştirilmeye devam ediyor.

    4.9MB| Deneme| Windows
VLC Media Player indir

VLC Media Player

VLC Media Player popüler olan video ve ses formatlarını oynatmanıza olanak tanıyan bir media oynatıcıdır. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg gibi bir çok video formatının yanı sıra dvd, cd, vcd gibi ortam dosyalarını da kolaylıkla oynatabilmektedir.

    28 MB| Ücretsiz| Windows / Android
Minetime İndir

Minetime

MineTime, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak oluşturulmuş olan bir takvim uygulamasıdır.

    2.2MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?