PDFFactory indir PDFFactory İndir

PDFFactory programı belgelerinizi ya da ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sayfasını PDF formatına çevirmenize ve saklamanıza olanak tanımaktadır.

Boyut: 10.50MBLisans : Deneme Sürümü
Versiyon: 6.18Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: FinePrintKategori: Okuyucu
Ekleyen: KadirTarih: 22 Mart 2021

Sistem üzerinde oluşturduğu sanal yazıcı sayesinde kolay bir şekilde istediğiniz tüm belge ya da web sayfalarını “yazdır” butonu sayesinde PDF dönüştürerek saklayabilirsiniz.

PDFFactory, bilgisayarınızda sanal bir yazıcı oluşturmanızı sağlar ve belge yada internet sayfalarını “yazdır” butonu aracılığı ile PDF formatına dönüştürmenize olanak tanır.

Sade bir arayüze sahip olan programı kullanması da oldukça kolaydır. Yalnızca PDF’e dönüştürmek istediğiniz belge üzerinde yazdır butonuna basmanız ve burada ki yazıcı seçeneklerinden PDFFactory’i seçmeniz yeterlidir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
DriverPack Solution indir

DriverPack Solution

Bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait driver yani sürücüleri tek tek bulmak istemiyor ya da bulamıyorsanız DriverPack Solution yardımınıza yetişiyor.

    Ücretsiz| Windows
Twitter indir

Twitter

Dünyanın en çok kullanılan 4 sosyal medya platformundan biri olan Twittera resmi uygulama sayesinde daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

    Cihaza Göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
Reminder - Alarm Programı indir

Reminder – Alarm Programı 2.0

Bilgisayar başında çalışan insanların ortak şikayetlerinden biri de işe dalıp yapılması gereken bir başka işi unutmaktır. Bunun için reminder alarm programı indirip yükleyerek sizin unuttuğunuz işleri bilgisayarınızın hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

    4.6MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?