PDFFactory indir PDFFactory İndir

PDFFactory programı belgelerinizi ya da ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sayfasını PDF formatına çevirmenize ve saklamanıza olanak tanımaktadır.

Boyut: 10.50MBLisans : Deneme Sürümü
Platform: Windows
Yayımcı: FinePrint
Kategori:Okuyucu
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Mart 2021

Sistem üzerinde oluşturduğu sanal yazıcı sayesinde kolay bir şekilde istediğiniz tüm belge ya da web sayfalarını “yazdır” butonu sayesinde PDF dönüştürerek saklayabilirsiniz.

PDFFactory, bilgisayarınızda sanal bir yazıcı oluşturmanızı sağlar ve belge yada internet sayfalarını “yazdır” butonu aracılığı ile PDF formatına dönüştürmenize olanak tanır.

Sade bir arayüze sahip olan programı kullanması da oldukça kolaydır. Yalnızca PDF’e dönüştürmek istediğiniz belge üzerinde yazdır butonuna basmanız ve burada ki yazıcı seçeneklerinden PDFFactory’i seçmeniz yeterlidir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
youtube go

Youtube GO

Milyarlarca kullanıcısı olan ve Google bünyesinde hizmet veren YouTube, internet kullanmadan video izlemenize olanak sağlayan YouTube Go hizmetini duyurdu.

    12.80MB| Ücretsiz| Android
BlueStacks indir

BlueStacks

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmayı elbette isterdiniz değil mi? O zaman şu an tam olarak doğru yerdesiniz. Çünkü BlueStacks sizin bu isteğinizi yerine getiren ve bunu tamamen ücretsiz yapan bir yazılımdır.

    Ücretsiz| Windows
Razer Cortex: Game Booster

Razer Cortex: Game Booster

Game Booster programını bilgisayarınıza kurarak oynadığınız oyunların daha iyi bir performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

    4.5MB| Ücretsiz| Windows