Program indir

Programlar

Ana Sayfa > Msn messenger > MSN Spy Monitor 2009

Buradasınız : Ana Sayfa > Msn messenger > MSN Spy Monitor 2009

MSN Spy Monitor 2009

sponsorlu bağlantılar
Kategorisi : Msn messenger
Lisans : Ücretsiz, Tam Sürüm $49,99
Üretici/Telif : eMatrixSoft
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Download : 2755
Eklenme tarihi : 2009-05-17 22:20:09

MSN Spy Monitor 2009 programı

MSN Spy Monitor 2009 MSN Spy Monitor titiz kullanıcıların özellikle tercih ettiği programların başında geliyor. Program siz yokken bilgisayarınızı sizin yerinize takip eden bir göz gibi işlem yapıyor ve Msn üzerinden yapılan her türlü işlemi kaydederek size sunuyor.Niçin MSN Spy Monitor kullanalım?Program MSN Messenger, Windows Live Messenger and Windows Messenger ile ilgili bütün gelen ve giden iletileri kaydediyor. Rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor.Program kesinlikle gizli çalışır.Kurulum dosyaları program tarafından gizlenmiştir.Görev yöneticisinden ulaşılamıyor böylece kimse programın çalıştığını anlamıyor.Başlat bölümünde yer almaz böylece program kurulup kurulmadığı anlaşılmıyor.Program şifreyle çalışıyor ve şifre girilmediği sürece açılmıyor. HTML formatındaki logları kolayca yönetebilirsiniz. Windows Messenger'ın -Windows Messenger 5.X -MSN Messenger 6.X-7.X -Windows Live Messenger 8.X chat programının üzerindeki her işlemi yönetebilirsiniz.

Kullanacağınız yazılımları yasal şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Bunun dışındaki hiç bir kullanım şeklini desteklemiyoruz.

Yazilimlarin en güncel ve popüler sürümlerini program indir sayfalarindan indirebileceginiz sitemizde teknoloji haberlerini de takip edebilirsiniz. Indirmek için program sayfasindaki program indir linklerine tiklayabilirsiniz.
Copyright © 2009-2013 | programindir.com.tr