GridinSoft Anti-Malware

GridinSoft Anti-Malware İndir – Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

GridinSoft Anti-Malware (eski ismiyle trojan killer) adware, trojan, casus yazılımlar ve solucanlar başta olmak üzere benzer bir çok farklı türde ki kötü amaçlı yazılımı hedeflemek için tasarlanmış özel bir uygulamadır.

Programın temel özellikleri şu şekildedir
– Kolay ve kullanışlı arayüz
– Kapsamlı raporlama
– Detaylı tama modu

GridinSoft Anti-Malware ile sisteminizin taranması hızlı ve kapsamlı bir şekilde gerçekleşir. Sisteminizin taranmasının ardından ise size kapsamlı bir rapor hazırlar. Bu raporda tespit edilen truva atları ve benzer art niyetli yazılımlarla beraber bellek öğeleri, kayıt defteri öğeleri ile beraber taranmış dosya verileri bulunur. Sistem günlüğü ayrıntılarında, virüslü öğelerin isimleri, türü ve dosya yolu detaylı şekilde gösterilmektedir. Raporlar otomatik olarak düz bir metin belgesine kayıt edilir.

Genel anlamda programımız çeşitli malware türlerine karşı etkili bir koruma sağlar. Kullananların tecrübelerine göre program eski işletim sistemlerinde bilgisayar performansını oldukça fazla kullanıyor ve kasmasına sebebiyet veriyor.

Not: 15 günlük deneme süresidir. Deneme sürümü tehditleri tespit edebilir ancak ikiden fazla tehdit bulduğunda kaldırmamaktadır.

GridinSoft Anti-Malware BENZER İÇERİKLER
GridinSoft Anti-Malware YAPILAN YORUMLAR