Program indir

Programlar

Ana Sayfa > Eğlence > Dizi TV

Buradasınız : Ana Sayfa > Eğlence > Dizi TV

Dizi TV

sponsorlu bağlantılar
Kategorisi : Eğlence
Lisans : Freeware (Ücretsiz)
Üretici/Telif : dizimanya.com
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Download : 1771
Eklenme tarihi : 2012-05-06 00:18:00

Dizi TV programı

İnternette TV izlemenin keyfi değişiyor. Video içeriğe sahip sitelere girip sevdiğiniz dizinin bölümlerini arayacağınız vakti sevdiğiniz dizileri anında izlemeye ayırmak istemez miydiniz? Dizi TV bunun için tasarlanmış küçük ama çok etkili bir program. Türk dizilerinin çoğunu bilgisayarınızda anında online olarak izlemek isterseniz Dizi TV tam size göre demektir. Eğlence arayanlar bu program sizlere göredir.

Dizi TV ile artık televizyonda izlemeyi kaçırdığınız dizileri, tekrar izlemek istediğiniz bölümleri bulabilir ve izleyebilirsiniz. İnternetten dizi izlemenin keyfi Dizi TV ile masaüstünüze taşınacak. Yapmanız gereken tek şey bu küçük ve ücretsiz programı indirip kurmak. Ve sonra dizi izleme keyfine başlayabilirsiniz.

Önemli! Program internetten izleme imkanı sunduğu için Flash Player uygulaması gerekmektedir. Ve ayrıca bu programı kullanan kotalı ADSL kullanıcılarının kotalarını düzenli olarak kontrol etmeleri faturalarının kabarık gelmemesi için lehlerine olacaktır. Program oldukça hızlıdır.

Kullanacağınız yazılımları yasal şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Bunun dışındaki hiç bir kullanım şeklini desteklemiyoruz.

Yazilimlarin en güncel ve popüler sürümlerini program indir sayfalarindan indirebileceginiz sitemizde teknoloji haberlerini de takip edebilirsiniz. Indirmek için program sayfasindaki program indir linklerine tiklayabilirsiniz.
Copyright © 2009-2013 | programindir.com.tr