Apple Kulaklık ve Sarj Aleti Yeniden BİM Marketlerde!

Apple Kulaklık ve Sarj Aleti Yeniden BİM Marketlerde!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Apple Kulaklık ve Sarj Aleti Yeniden BİM Marketlerde!

Türkiye’nin en fazla mağaza sayısına sahip olan BİM marketler zinciri geçtiğimiz dönemde iPhone 7 ve PlayStation 4 ürünlerini elektronik mağazalara nazaran çok daha uygun fiyatlara satmış ve oldukça ses duyurmuştu. Şimdi yeniden Apple ürünlerini satışa sokacak olan BİM’lerin önünde kuyruklar oluşacak gibi görünüyor.

Bildiğiniz üzere her haftanın cuma günü özel kampanya ürünlerini satışa sunan BİM şimdi gelecek kampanyada Apple orjinal kulaklık ve şarj aletlerini satışa sunacak. 10 Kasım itibariyle satışa konulacak ürünler tüm BİM mağazalarından satın alınabilecek.

Ülkemizde bir çok kişi tarafından kullanılan iPhone, iPad gibi ürünlere ait kulaklık, sarj aleti gibi aksesuarlar geçmiş dönem tabir-i caizse kapış kapış satılmış ve büyük yankı uyandırmıştı. 10 Kasım 2017 cuma günü itibariylede 1 – 2 metre uzunluğunda ki Lightning kabloları ile EarPods kulaklıklar spot ürünleri raflarında yerini alacak.

Apple ürünlerinin BİM Market satış fiyatı ise şu şekilde olacaktır.

1 Metre uzunluğunda ki kablo 39,90 TL
2 Metre uzunluğunda ki kablo 49,90 TL
Apple EardPods kulaklıklar ise 49,90 TL’den satışa sunulacaktır.

Ürünlere sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutarak cuma günü BİM marketlerinin açılış saatine yakın mağaza önünde olmanızı öneririm.

Apple Kulaklık ve Sarj Aleti Yeniden BİM Marketlerde! YAPILAN YORUMLAR